Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 De Kennemers 15 10 3 2 33 30 13  
2 Vitesse '22 14 9 3 2 30 43 19  
3 SC Hercules Zaandam 15 8 4 3 28 31 21  
4 RKAV Volendam 13 9 0 4 27 28 22  
5 VV Limmen 13 8 2 3 26 34 18  
6 SVA 14 7 2 5 23 36 24  
7 SV Vrone 13 6 2 5 20 23 21  
8 VV Bergen 14 6 0 8 18 24 28  
9 Meervogels '31 11 5 2 4 17 19 13  
10 Alkmaarsche Boys 15 3 4 8 13 20 36  
11 FC Purmerend 15 2 6 7 12 15 30  
12 SV Koedijk 14 3 2 9 11 24 41  
13 Egmondia 14 2 3 9 9 16 31  
14 SV DTS 14 1 3 10 6 16 42  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
97
Totaal aantal doelpunten
359
Totaal aantal doelpunten (thuis)
188
Totaal aantal doelpunten (uit)
171
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,76
Grootste overwinning (thuis) 
Vitesse '22 - Koedijk (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Alkmaarsche Boys - SVA (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SVA - Bergen VV (8 - 3)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alkmaarsche Boys2. VV Bergen3. SV DTS4. Egmondia5. SC Hercules Zaandam6. De Kennemers7. SV Koedijk8. VV Limmen9. Meervogels '3110. FC Purmerend11. SVA12. Vitesse '2213. RKAV Volendam14. SV Vrone
1. Alkmaarsche Boys 0 - 24 - 121 apr10 mrt0 - 43 - 13 - 30 - 31 - 10 - 61 - 219 mei 7 apr
2. VV Bergen1 - 2 5 - 116 feb3 - 20 - 22 - 117 mrt 7 apr1 - 226 mei2 - 321 apr0 - 1
3. SV DTS12 mei24 mrt 2 - 22 - 30 - 00 - 23 - 617 feb14 apr24 feb26 mei10 mrt2 - 5
4. Egmondia4 - 10 - 210 feb 2 - 324 feb2 - 612 mei10 mrt24 mrt14 apr2 - 21 - 026 mei
5. SC Hercules Zaandam1 - 114 apr17 mrt3 - 0 26 mei16 dec1 - 22 - 212 mei3 - 02 - 11 - 217 feb
6. De Kennemers24 mrt10 mrt19 mei 7 apr0 - 2 3 - 02 - 11 - 04 - 12 - 221 apr2 - 02 - 1
7. SV Koedijk17 feb12 mei4 - 117 mrt 7 apr1 - 1 2 - 620 jan26 mei1 - 42 - 42 - 52 - 4
8. VV Limmen3 - 32 - 02 - 12 - 121 apr17 feb19 mei 23 dec3 - 010 mrt 7 apr0 - 120 jan
9. Meervogels '3126 mei24 feb0 - 12 - 02 - 212 mei24 mrt14 apr 4 - 010 feb17 mrt27 jan1 - 2
10. FC Purmerend17 mrt19 mei2 - 22 - 21 - 21 - 20 - 00 - 421 apr 3 - 10 - 0 7 apr0 - 2
11. SVA3 - 18 - 3 7 apr2 - 019 mei1 - 421 apr1 - 00 - 117 feb 3 - 03 - 417 mrt
12. Vitesse '2214 apr27 jan4 - 019 mei2 - 23 - 16 - 024 feb5 - 110 mrt24 mrt 7 - 212 mei
13. RKAV Volendam1 - 04 - 23 - 03 - 024 mrt17 mrt14 apr26 mei0 - 324 feb12 mei17 feb 3 - 1
14. SV Vrone24 feb0 - 121 apr1 - 01 - 214 apr10 mrt24 mrt19 mei2 - 22 - 21 - 410 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie