Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 De Kennemers 22 15 3 4 48 50 17  
2 Vitesse '22 22 13 6 3 45 65 29  
3 RKAV Volendam 21 12 4 5 40 47 37  
4 Meervogels '31 20 12 3 5 39 43 24  
5 SV Vrone 22 11 4 7 37 44 36  
6 VV Limmen 21 11 3 7 36 43 33  
7 SC Hercules Zaandam 22 10 6 6 36 50 38  
8 SVA 21 10 5 6 35 54 36  
9 FC Purmerend 22 4 11 7 23 23 35  
10 VV Bergen 22 7 1 14 22 31 50  
11 SV Koedijk 21 4 5 12 17 40 58  
12 Alkmaarsche Boys 22 4 5 13 17 23 57  
13 Egmondia 22 3 5 14 14 27 56  
14 SV DTS 22 2 5 15 11 27 61  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
151
Totaal aantal doelpunten
567
Totaal aantal doelpunten (thuis)
302
Totaal aantal doelpunten (uit)
265
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,75
Grootste overwinning (thuis) 
Kennemers De - Egmondia (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Alkmaarsche Boys - SVA (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
SVA - Bergen VV (8 - 3)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alkmaarsche Boys2. VV Bergen3. SV DTS4. Egmondia5. SC Hercules Zaandam6. De Kennemers7. SV Koedijk8. VV Limmen9. Meervogels '3110. FC Purmerend11. SVA12. Vitesse '2213. RKAV Volendam14. SV Vrone
1. Alkmaarsche Boys 0 - 24 - 121 apr0 - 50 - 43 - 13 - 30 - 31 - 10 - 61 - 219 mei0 - 3
2. VV Bergen1 - 2 5 - 13 - 23 - 20 - 22 - 11 - 20 - 21 - 226 mei2 - 322 apr0 - 1
3. SV DTS12 mei3 - 0 2 - 22 - 30 - 00 - 23 - 61 - 20 - 00 - 526 mei1 - 12 - 5
4. Egmondia4 - 10 - 24 - 3 2 - 30 - 22 - 612 mei1 - 31 - 21 - 12 - 21 - 026 mei
5. SC Hercules Zaandam1 - 11 - 13 - 03 - 0 26 mei4 - 41 - 22 - 212 mei3 - 02 - 11 - 24 - 5
6. De Kennemers3 - 02 - 019 mei9 - 00 - 2 3 - 02 - 11 - 04 - 12 - 220 apr2 - 02 - 1
7. SV Koedijk1 - 212 mei4 - 12 - 23 - 01 - 1 2 - 625 apr26 mei1 - 42 - 42 - 52 - 4
8. VV Limmen3 - 32 - 02 - 12 - 122 apr2 - 119 mei 1 - 33 - 028 apr0 - 30 - 11 - 4
9. Meervogels '3126 mei5 - 20 - 12 - 02 - 212 mei5 - 30 - 1 4 - 02 - 02 - 2 5 mei1 - 2
10. FC Purmerend0 - 019 mei2 - 22 - 21 - 21 - 20 - 00 - 422 apr 3 - 10 - 03 - 30 - 2
11. SVA3 - 18 - 34 - 32 - 019 mei1 - 422 apr1 - 00 - 11 - 1 3 - 03 - 44 - 2
12. Vitesse '226 - 05 - 04 - 019 mei2 - 23 - 16 - 02 - 15 - 10 - 03 - 3 7 - 212 mei
13. RKAV Volendam1 - 04 - 23 - 03 - 04 - 22 - 13 - 326 mei0 - 30 - 212 mei4 - 1 3 - 1
14. SV Vrone3 - 10 - 122 apr1 - 01 - 20 - 21 - 01 - 119 mei2 - 22 - 21 - 42 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie