Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC AH '78 0 0 0 0 0 0 0  
2 Altius 0 0 0 0 0 0 0  
3 Amstelveen Heemraad 0 0 0 0 0 0 0  
4 Buitenboys 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV CTO '70 0 0 0 0 0 0 0  
6 DESTO 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Hilversum 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kockengen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Laren '99 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Maarssen 0 0 0 0 0 0 0  
11 NiTA osv 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Olympia '25 0 0 0 0 0 0 0  
13 OSM '75 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Robinhood 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SC AH '782. Altius3. Amstelveen Heemraad4. Buitenboys5. SV CTO '706. DESTO7. FC Hilversum8. VV Kockengen9. SV Laren '9910. VV Maarssen11. NiTA osv12. SV Olympia '2513. OSM '7514. SV Robinhood
1. SC AH '78 16 feb 8 dec19 jan 3 nov20 okt13 okt18 mei 6 apr16 mrt24 nov22 sep20 apr 2 feb
2. Altius29 sep 19 jan20 okt 2 feb 9 feb18 mei24 nov 8 dec 3 nov 6 apr20 apr13 okt16 mrt
3. Amstelveen Heemraad13 apr23 mrt  6 okt15 dec11 mei29 sep26 jan 9 feb25 mei17 nov 9 mrt27 okt 1 dec
4. Buitenboys23 mrt 9 mrt18 mei  1 dec15 dec26 jan 9 feb13 okt11 mei29 sep27 okt17 nov13 apr
5. SV CTO '7026 jan17 nov 6 apr20 apr 29 sep 9 mrt13 okt18 mei 8 dec27 okt24 nov 9 feb23 mrt
6. DESTO 9 mrt22 sep24 nov 6 apr16 feb 27 okt20 apr 2 feb19 jan13 okt 8 dec18 mei 3 nov
7. FC Hilversum25 mei 6 okt16 feb 3 nov20 okt16 mrt  8 dec19 jan 2 feb20 apr 6 apr24 nov22 sep
8. VV Kockengen 6 okt11 mei 3 nov22 sep25 mei 1 dec13 apr 16 mrt16 feb19 jan 2 feb15 dec20 okt
9. SV Laren '9915 dec13 apr22 sep25 mei 6 okt17 nov23 mrt27 okt  1 dec 9 mrt16 feb26 jan11 mei
10. VV Maarssen27 okt26 jan13 okt24 nov13 apr23 mrt17 nov29 sep20 apr  9 feb18 mei 9 mrt15 dec
11. NiTA osv11 mei15 dec 2 feb16 feb16 mrt25 mei 1 dec23 mrt20 okt22 sep  3 nov13 apr 6 okt
12. SV Olympia '25 9 feb 1 dec20 okt16 mrt11 mei13 apr15 dec17 nov29 sep 6 okt26 jan 23 mrt25 mei
13. OSM '75 1 dec25 mei16 mrt 2 feb22 sep 6 okt11 mei 6 apr 3 nov20 okt 8 dec19 jan 16 feb
14. SV Robinhood17 nov27 okt20 apr 8 dec19 jan26 jan 9 feb 9 mrt24 nov 6 apr18 mei13 okt29 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie