Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Spaarnwoude 10 7 2 1 23 32 11  
2 DSS 10 5 3 2 18 30 13  
3 RCH 10 5 3 2 18 18 13  
4 NFC 10 5 2 3 17 20 17  
5 SV BSM 10 5 1 4 16 19 18  
6 ASC Germaan/De Eland 10 5 0 5 15 23 19  
7 Terrasvogels 10 4 3 3 15 17 18  
8 Geel Wit '20 9 4 1 4 13 16 23  
9 OSC (A) 10 4 1 5 13 22 34  
10 Atletico Club Amsterdam 11 3 2 6 11 31 34  
11 VVA/Spartaan 10 3 1 6 10 16 28  
12 Onze Gezellen 10 2 3 5 9 22 24  
13 Eendracht '82 10 1 2 7 5 22 36  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
65
Totaal aantal doelpunten
288
Totaal aantal doelpunten (thuis)
174
Totaal aantal doelpunten (uit)
114
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,68
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,75
Grootste overwinning (thuis) 
Spaarnwoude - OSC (A) (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Eendracht '82 - DSS (2 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
OSC (A) - Eendracht '82 (9 - 4)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Atletico Club Amsterdam2. SV BSM3. DSS4. Eendracht '825. Geel Wit '206. ASC Germaan/De Eland7. NFC8. Onze Gezellen9. OSC (A)10. RCH11. SV Spaarnwoude12. Terrasvogels13. VVA/Spartaan
1. Atletico Club Amsterdam 5 - 021 apr3 - 68 - 3 7 apr1 - 317 feb1 - 1 3 feb2 - 419 mei17 mrt
2. SV BSM26 mei 3 - 117 feb 7 apr20 jan21 apr1 - 117 mrt1 - 21 - 04 - 2 3 feb
3. DSS5 - 112 mei 17 mrt20 jan1 - 30 - 026 mei5 - 117 feb1 - 1 7 apr4 - 0
4. Eendracht '8214 apr0 - 22 - 7 10 mrt10 feb1 - 124 mrt12 mei1 - 216 dec27 jan26 mei
5. Geel Wit '2010 feb16 dec24 mrt3 - 3 1 - 027 jan3 - 214 apr26 mei12 mei1 - 22 - 1
6. ASC Germaan/De Eland16 dec24 mrt27 jan3 - 117 feb 10 mrt14 apr3 - 012 mei2 - 32 - 07 - 2
7. NFC12 mei2 - 114 apr 3 feb3 - 13 - 1 16 dec26 mei2 - 417 mrt24 mrt2 - 0
8. Onze Gezellen4 - 519 mei1 - 520 jan21 apr6 - 1 7 apr 10 feb17 mrt 3 feb3 - 31 - 1
9. OSC (A)10 mrt4 - 319 mei9 - 4 9 dec 3 feb3 - 21 - 4 3 - 217 feb21 apr20 jan
10. RCH2 - 210 feb1 - 121 apr0 - 12 - 119 mei2 - 027 jan 20 jan10 mrt 7 apr
11. SV Spaarnwoude27 jan10 mrt10 feb 7 apr4 - 119 mei5 - 22 - 08 - 024 mrt 1 - 14 - 1
12. Terrasvogels4 - 314 apr16 dec1 - 0 3 feb17 mrt20 jan12 mei2 - 01 - 126 mei 17 feb
13. VVA/Spartaan2 - 01 - 310 mrt5 - 419 mei21 apr10 feb27 jan24 mrt16 dec14 apr3 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie