Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Atletico Club Amsterdam 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV BSM 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSS 0 0 0 0 0 0 0  
4 Eendracht '82 0 0 0 0 0 0 0  
5 Geel Wit '20 0 0 0 0 0 0 0  
6 ASC Germaan/De Eland 0 0 0 0 0 0 0  
7 NFC 0 0 0 0 0 0 0  
8 Onze Gezellen 0 0 0 0 0 0 0  
9 OSC (A) 0 0 0 0 0 0 0  
10 RCH 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Spaarnwoude 0 0 0 0 0 0 0  
12 Terrasvogels 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVA/Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Atletico Club Amsterdam2. SV BSM3. DSS4. Eendracht '825. Geel Wit '206. ASC Germaan/De Eland7. NFC8. Onze Gezellen9. OSC (A)10. RCH11. SV Spaarnwoude12. Terrasvogels13. VVA/Spartaan
1. Atletico Club Amsterdam 14 okt21 apr 9 dec23 sep 7 apr25 nov17 feb21 okt 3 feb 4 nov19 mei17 mrt
2. SV BSM26 mei 25 nov17 feb 7 apr20 jan21 apr 7 okt17 mrt23 sep21 okt 9 dec 3 feb
3. DSS 2 dec12 mei 17 mrt20 jan 4 nov 9 dec26 mei 7 okt17 feb23 sep 7 apr21 okt
4. Eendracht '8214 apr30 sep28 okt 10 mrt10 feb18 nov24 mrt12 mei 2 dec16 dec27 jan26 mei
5. Geel Wit '2010 feb16 dec24 mrt21 okt 30 sep27 jan 2 dec14 apr26 mei12 mei18 nov 7 okt
6. ASC Germaan/De Eland16 dec24 mrt27 jan23 sep17 feb 10 mrt14 apr18 nov12 mei 7 okt28 okt 2 dec
7. NFC12 mei 2 dec14 apr 3 feb 4 nov21 okt 16 dec26 mei 7 okt17 mrt24 mrt23 sep
8. Onze Gezellen30 sep19 mei14 okt20 jan21 apr 9 dec 7 apr 10 feb17 mrt 3 feb25 nov 4 nov
9. OSC (A)10 mrt28 okt19 mei25 nov 9 dec 3 feb14 okt23 sep  4 nov17 feb21 apr20 jan
10. RCH18 nov10 feb30 sep21 apr14 okt25 nov19 mei28 okt27 jan 20 jan10 mrt 7 apr
11. SV Spaarnwoude27 jan10 mrt10 feb 7 apr25 nov19 mei28 okt18 nov30 sep24 mrt 14 okt 9 dec
12. Terrasvogels 7 okt14 apr16 dec 4 nov 3 feb17 mrt20 jan12 mei 2 dec21 okt26 mei 17 feb
13. VVA/Spartaan28 okt18 nov10 mrt14 okt19 mei21 apr10 feb27 jan24 mrt16 dec14 apr30 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie