Zondag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bekkerveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 Caesar 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Eijsden 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Geleen Zuid 0 0 0 0 0 0 0  
5 Geusselt Sport 0 0 0 0 0 0 0  
6 GSV '28 0 0 0 0 0 0 0  
7 Haelen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Heer 0 0 0 0 0 0 0  
9 Laura-Hopel Combinatie 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Schaesberg 0 0 0 0 0 0 0  
12 Scharn 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sportclub '25 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Heerlen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bekkerveld2. Caesar3. VV Eijsden4. FC Geleen Zuid5. Geusselt Sport6. GSV '287. Haelen8. Heer9. Laura-Hopel Combinatie10. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.11. VV Schaesberg12. Scharn13. Sportclub '2514. Sporting Heerlen
1. Bekkerveld 22 sep15 mrt20 okt 8 dec 6 okt 9 feb 3 nov 1 dec29 mrt 8 mrt17 mei26 jan26 apr
2. Caesar 2 feb 29 sep24 nov26 apr17 mei29 mrt15 mrt 3 nov16 feb 5 apr20 okt 8 dec 6 okt
3. VV Eijsden24 nov22 mrt  6 okt26 jan 9 feb19 apr17 mei 8 mrt 3 nov22 sep 8 dec 5 apr20 okt
4. FC Geleen Zuid19 apr24 mei16 feb 10 nov 3 nov10 mei29 mrt15 dec29 sep 1 dec 8 mrt13 okt 2 feb
5. Geusselt Sport24 mei 1 dec29 mrt15 mrt 19 apr15 dec20 okt29 sep 2 feb10 mei 3 nov 6 okt16 feb
6. GSV '2816 feb13 okt10 nov26 apr27 okt  2 feb29 sep10 mei15 dec24 mei 1 dec15 mrt29 mrt
7. Haelen27 okt26 jan13 okt 8 dec 5 apr22 sep 24 nov16 feb 6 okt22 mrt15 mrt26 apr17 mei
8. Heer22 mrt10 nov 1 dec26 jan 9 feb 8 mrt24 mei 13 okt10 mei19 apr22 sep27 okt 5 apr
9. Laura-Hopel Combinatie 5 apr 9 feb27 okt22 mrt17 mei24 nov20 okt26 apr 15 mrt26 jan 6 okt22 sep 8 dec
10. RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb.13 okt27 okt26 apr 5 apr22 sep22 mrt 8 mrt 8 dec10 nov  9 feb26 jan17 mei24 nov
11. VV Schaesberg29 sep15 dec 2 feb17 mei24 nov 8 dec 3 nov 6 okt29 mrt20 okt 26 apr16 feb15 mrt
12. Scharn15 dec10 mei24 mei27 okt22 mrt 5 apr10 nov16 feb 2 feb19 apr13 okt 24 nov29 sep
13. Sportclub '2510 mei19 apr15 dec 9 feb 8 mrt20 okt29 sep 2 feb24 mei 1 dec10 nov29 mrt  3 nov
14. Sporting Heerlen10 nov 8 mrt10 mei22 sep13 okt26 jan 1 dec15 dec19 apr24 mei27 okt 9 feb22 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie