Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Brunssum 0 0 0 0 0 0 0  
2 HBC '09 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Linne 0 0 0 0 0 0 0  
4 RKSV Olympia Schinveld 0 0 0 0 0 0 0  
5 Oranje Blauw '15 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Roerdalen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Roosteren 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sporting Sittard '13 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVE 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVH 39 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SVM Munstergeleen 0 0 0 0 0 0 0  
12 Woander Forest 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Zwentibold 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Brunssum2. HBC '093. VV Linne4. RKSV Olympia Schinveld5. Oranje Blauw '156. FC Roerdalen7. VV Roosteren8. Sporting Sittard '139. SVE10. SVH 3911. VV SVM Munstergeleen12. Woander Forest13. VV Zwentibold
1. SV Brunssum  8 mrt20 okt26 jan15 mrt 6 okt26 apr 3 nov22 sep 1 dec17 mei 8 dec29 mrt
2. HBC '0929 sep 17 mei16 feb 2 feb 8 dec15 mrt 6 okt15 dec29 mrt26 apr24 nov20 okt
3. VV Linne19 apr 1 dec 13 okt16 feb 3 nov 2 feb29 mrt24 mei15 dec 8 mrt10 nov29 sep
4. RKSV Olympia Schinveld10 mei10 nov 9 feb 15 dec20 okt 3 nov 2 feb19 apr24 mei29 mrt 8 mrt 1 dec
5. Oranje Blauw '1524 nov22 sep 6 okt 5 apr  9 feb20 okt17 mei22 mrt 8 mrt 8 dec26 jan 3 nov
6. FC Roerdalen16 feb24 mei26 apr15 mrt10 nov 29 mrt29 sep13 okt10 mei 1 dec27 okt15 dec
7. VV Roosteren10 nov27 okt22 sep22 mrt10 mei26 jan 15 dec 8 mrt19 apr 9 feb13 okt24 mei
8. Sporting Sittard '1322 mrt19 apr26 jan27 okt 1 dec 8 mrt 5 apr 10 nov13 okt22 sep 9 feb10 mei
9. SVE 2 feb 5 apr24 nov 8 dec29 sep17 mei 6 okt15 mrt  3 nov20 okt26 apr16 feb
10. SVH 39 5 apr26 jan22 mrt22 sep27 okt24 nov 8 dec26 apr 9 feb  6 okt17 mei15 mrt
11. VV SVM Munstergeleen15 dec13 okt27 okt24 nov24 mei 5 apr29 sep16 feb10 mei 2 feb 22 mrt19 apr
12. Woander Forest24 mei10 mei15 mrt 6 okt29 mrt19 apr16 feb20 okt 1 dec29 sep 3 nov  2 feb
13. VV Zwentibold13 okt 9 feb 5 apr17 mei26 apr22 mrt24 nov 8 dec27 okt10 nov26 jan22 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie