Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKPVV 8 6 2 0 20 15 5  
2 Helmondia 8 5 1 2 16 18 10  
3 Margriet 8 4 2 2 14 15 9  
4 FC Schadewijk 8 4 2 2 14 15 10  
5 RKSV Schijndel 8 4 1 3 13 14 12  
6 Den Dungen 8 3 3 2 12 9 8  
7 VV Handel 8 3 2 3 11 18 14  
8 VV Excellent 8 3 2 3 11 9 9  
9 Nooit Gedacht 8 2 4 2 10 16 16  
10 Nijnsel 8 3 1 4 10 9 9  
11 Boekel Sport 8 2 1 5 7 13 20  
12 SCG '18 8 1 3 4 6 9 17  
13 SV Avanti '31 8 1 2 5 5 9 17  
14 BMC 8 1 2 5 5 4 17  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
56
Totaal aantal doelpunten
173
Totaal aantal doelpunten (thuis)
95
Totaal aantal doelpunten (uit)
78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,39
Grootste overwinning (thuis) 
Schadewijk FC - SCG '18 (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Boekel Sport - Handel (1 - 5)
BMC - Helmondia (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Helmondia - Nooit Gedacht (4 - 3)
Nooit Gedacht - Avanti '31 SV (4 - 3)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Avanti '312. BMC3. Boekel Sport4. Den Dungen5. VV Excellent6. VV Handel7. Helmondia8. Margriet9. Nijnsel10. Nooit Gedacht11. RKPVV12. SCG '1813. FC Schadewijk14. RKSV Schijndel
1. SV Avanti '31 2 - 31 - 315 dec0 - 024 nov19 apr24 mei1 - 010 mei16 feb 2 feb22 mrt 5 apr
2. BMC26 apr 17 mei1 - 10 - 316 feb0 - 4 2 feb15 mrt15 dec0 - 229 mrt24 nov 8 dec
3. Boekel Sport 8 mrt 1 dec 19 apr10 mei1 - 51 - 216 feb 2 feb24 mei29 mrt15 dec3 - 12 - 3
4. Den Dungen17 mei 8 mrt2 - 2  9 feb26 jan29 mrt15 mrt26 apr0 - 00 - 1 1 dec 8 dec3 - 1
5. VV Excellent15 mrt22 mrt 8 dec0 - 2 26 apr2 - 12 - 117 mei26 jan24 nov16 feb 5 apr0 - 2
6. VV Handel29 mrt0 - 0 9 feb10 mei2 - 1  1 dec15 dec4 - 119 apr 2 feb24 mei 8 mrt1 - 2
7. Helmondia26 jan 9 feb 5 apr3 - 0 8 mrt17 mei 26 apr24 nov4 - 3 8 dec1 - 10 - 122 mrt
8. Margriet 8 dec3 - 03 - 024 nov19 apr 5 apr2 - 3 1 - 022 mrt17 mei 8 mrt26 jan 9 feb
9. Nijnsel 9 feb2 - 03 - 10 - 1 1 dec22 mrt24 mei10 mei  8 mrt15 dec19 apr2 - 026 jan
10. Nooit Gedacht4 - 3 5 apr24 nov 2 feb29 mrt 8 dec16 feb1 - 11 - 1 15 mrt4 - 226 apr17 mei
11. RKPVV3 - 119 apr26 jan22 mrt24 mei3 - 110 mei 1 dec 5 apr2 - 2 2 - 0 9 feb 8 mrt
12. SCG '181 - 126 jan22 mrt 5 apr1 - 13 - 215 mrt1 - 2 8 dec 9 feb26 apr 17 mei24 nov
13. FC Schadewijk3 - 010 mei15 mrt24 mei15 dec3 - 3 2 feb29 mrt16 feb 1 dec1 - 14 - 0 19 apr
14. RKSV Schijndel 1 dec24 mei26 apr16 feb 2 feb15 mrt15 dec2 - 229 mrt3 - 10 - 110 mei1 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie