Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0  
2 BMC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Boekel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Excellent 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Handel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Helmondia 0 0 0 0 0 0 0  
8 Margriet 0 0 0 0 0 0 0  
9 Nijnsel 0 0 0 0 0 0 0  
10 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKPVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SCG '18 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 RKSV Schijndel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Avanti '312. BMC3. Boekel Sport4. Den Dungen5. VV Excellent6. VV Handel7. Helmondia8. Margriet9. Nijnsel10. Nooit Gedacht11. RKPVV12. SCG '1813. FC Schadewijk14. RKSV Schijndel
1. SV Avanti '31 13 okt27 okt15 dec10 nov24 nov19 apr24 mei29 sep10 mei16 feb 2 feb22 mrt 5 apr
2. BMC26 apr 17 mei29 sep 3 nov16 feb20 okt 2 feb15 mrt15 dec 6 okt29 mrt24 nov 8 dec
3. Boekel Sport 8 mrt 1 dec 19 apr10 mei13 okt29 sep16 feb 2 feb24 mei29 mrt15 dec10 nov 3 nov
4. Den Dungen17 mei 8 mrt20 okt  9 feb26 jan29 mrt15 mrt26 apr22 sep 3 nov 1 dec 8 dec 6 okt
5. VV Excellent15 mrt22 mrt 8 dec27 okt 26 apr 6 okt13 okt17 mei26 jan24 nov16 feb 5 apr22 sep
6. VV Handel29 mrt10 nov 9 feb10 mei29 sep  1 dec15 dec 3 nov19 apr 2 feb24 mei 8 mrt20 okt
7. Helmondia26 jan 9 feb 5 apr13 okt 8 mrt17 mei 26 apr24 nov27 okt 8 dec10 nov22 sep22 mrt
8. Margriet 8 dec22 sep 6 okt24 nov19 apr 5 apr 3 nov 20 okt22 mrt17 mei 8 mrt26 jan 9 feb
9. Nijnsel 9 feb27 okt22 sep10 nov 1 dec22 mrt24 mei10 mei  8 mrt15 dec19 apr13 okt26 jan
10. Nooit Gedacht20 okt 5 apr24 nov 2 feb29 mrt 8 dec16 feb29 sep 6 okt 15 mrt 3 nov26 apr17 mei
11. RKPVV22 sep19 apr26 jan22 mrt24 mei27 okt10 mei 1 dec 5 apr10 nov 13 okt 9 feb 8 mrt
12. SCG '18 6 okt26 jan22 mrt 5 apr20 okt22 sep15 mrt27 okt 8 dec 9 feb26 apr 17 mei24 nov
13. FC Schadewijk 3 nov10 mei15 mrt24 mei15 dec 6 okt 2 feb29 mrt16 feb 1 dec20 okt29 sep 19 apr
14. RKSV Schijndel 1 dec24 mei26 apr16 feb 2 feb15 mrt15 dec10 nov29 mrt13 okt29 sep10 mei27 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie