Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Altweerterheide 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKTVV Crescentia 0 0 0 0 0 0 0  
3 Eindse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Heythuysen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Leeuwen 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Leveroy 0 0 0 0 0 0 0  
7 MBC '13 0 0 0 0 0 0 0  
8 RIOS '31 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKAVC 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKSVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 Rood Wit '67 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sint Joost 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SNA Montfort 0 0 0 0 0 0 0  
14 Walburgia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Altweerterheide2. RKTVV Crescentia3. Eindse Boys4. Heythuysen5. SC Leeuwen6. SV Leveroy7. MBC '138. RIOS '319. RKAVC10. RKSVV11. Rood Wit '6712. VV Sint Joost13. VV SNA Montfort14. Walburgia
1. SV Altweerterheide 26 apr16 feb24 mei10 nov 2 feb13 okt10 mei29 mrt29 sep15 dec27 okt15 mrt 1 dec
2. RKTVV Crescentia 3 nov 19 apr 1 dec16 feb10 mei24 mei15 dec 2 feb29 mrt29 sep10 nov13 okt 8 mrt
3. Eindse Boys 6 okt20 okt  8 mrt15 mrt 9 feb22 sep 1 dec26 apr 3 nov29 mrt 8 dec26 jan17 mei
4. Heythuysen 8 dec17 mei29 sep  2 feb 3 nov15 dec29 mrt15 mrt 6 okt20 okt24 nov16 feb26 apr
5. SC Leeuwen 9 feb 6 okt24 nov22 sep 19 apr22 mrt 8 mrt20 okt17 mei 3 nov26 jan 5 apr 8 dec
6. SV Leveroy22 sep 8 dec27 okt22 mrt13 okt 26 jan16 feb17 mei24 nov 6 okt 5 apr26 apr15 mrt
7. MBC '1317 mei24 nov 2 feb 5 apr29 sep29 mrt  3 nov 6 okt15 mrt16 feb26 apr 8 dec20 okt
8. RIOS '3124 nov22 mrt 5 apr26 jan27 okt20 okt 9 feb  8 dec26 apr15 mrt17 mei22 sep 6 okt
9. RKAVC26 jan22 sep10 nov27 okt10 mei 1 dec 8 mrt19 apr 15 dec24 mei13 okt22 mrt 9 feb
10. RKSVV 8 mrt26 jan22 mrt19 apr 1 dec24 mei10 nov13 okt 5 apr 10 mei 9 feb27 okt22 sep
11. Rood Wit '6722 mrt 5 apr13 okt 9 feb26 apr 8 mrt27 okt10 nov24 nov 8 dec 22 sep17 mei26 jan
12. VV Sint Joost19 apr15 mrt24 mei10 mei29 mrt15 dec 1 dec29 sep16 feb20 okt 2 feb  6 okt 3 nov
13. VV SNA Montfort20 okt 9 feb10 mei10 nov15 dec29 sep19 apr24 mei 3 nov 2 feb 1 dec 8 mrt 29 mrt
14. Walburgia 5 apr27 okt15 dec13 okt24 mei10 nov10 mei 2 feb29 sep16 feb19 apr22 mrt24 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie