Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Heijen 4 3 1 0 10 11 3  
2 SV United 4 3 1 0 10 12 5  
3 VV Hegelsom 4 3 0 1 9 8 2  
4 Stormvogels '28 4 2 0 2 6 18 8  
5 SVEB 4 1 3 0 6 4 3  
6 SV Oostrum 4 1 2 1 5 4 4  
7 DEV-Arcen 4 1 2 1 5 5 11  
8 VV Achates 4 1 1 2 4 16 11  
9 BVV '27 4 1 1 2 4 6 7  
10 EWC '46 4 1 1 2 4 7 10  
11 GFC '33 4 1 1 2 4 5 9  
12 Montagnards 3 1 0 2 3 4 19  
13 Meterik 3 0 2 1 2 2 3  
14 America 4 0 1 3 1 3 10  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
105
Totaal aantal doelpunten (thuis)
46
Totaal aantal doelpunten (uit)
59
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,70
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,19
Grootste overwinning (thuis) 
Stormvogels '28 - Montagnards (8 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Montagnards - Achates RKOSV (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Montagnards - Achates RKOSV (0 - 10)
Stormvogels '28 - Montagnards (8 - 2)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Achates2. America3. BVV '274. DEV-Arcen5. EWC '466. GFC '337. VV Hegelsom8. VV Heijen9. Meterik10. Montagnards11. SV Oostrum12. Stormvogels '2813. SVEB14. SV United
1. VV Achates  1 dec10 nov26 apr2 - 516 feb24 mei1 - 315 dec 2 feb29 mrt15 mrt27 okt10 mei
2. America 5 apr 24 mei27 okt16 feb15 dec0 - 210 mei19 apr10 nov1 - 324 nov22 mrt 2 feb
3. BVV '27 9 feb 8 dec 2 - 317 mei24 nov1 - 022 mrt 3 nov19 apr20 okt 5 apr26 jan 8 mrt
4. DEV-Arcen 3 nov 8 mrt16 feb 29 mrt19 apr 1 dec24 mei1 - 110 mei 2 feb0 - 710 nov15 dec
5. EWC '46 8 mrt1 - 1 1 dec26 jan 22 mrt19 apr10 nov10 mei24 mei 5 apr27 okt 9 feb1 - 3
6. GFC '333 - 317 mei15 mrt20 okt 3 nov  8 mrt0 - 429 mrt 9 feb26 apr26 jan 8 dec 1 dec
7. VV Hegelsom 8 dec26 apr 2 feb17 mei4 - 02 - 1 15 dec20 okt 3 nov15 mrt16 feb24 nov29 mrt
8. VV Heijen17 mei20 okt2 - 224 nov15 mrt 2 feb 5 apr 16 feb29 mrt2 - 0 8 dec26 apr 3 nov
9. Meterik22 mrt26 jan26 apr 5 apr 8 dec0 - 1 9 feb27 okt  8 mrt24 nov17 mei1 - 110 nov
10. Montagnards0 - 1015 mrt2 - 1 8 dec24 nov27 okt22 mrt26 jan17 nov 17 mei26 apr 5 apr16 feb
11. SV Oostrum26 jan 9 feb10 mei1 - 115 dec10 nov27 okt 8 mrt24 mei 1 dec 22 mrt0 - 019 apr
12. Stormvogels '2820 okt29 mrt15 dec 9 feb 2 feb10 mei10 nov19 apr 1 dec8 - 2 3 nov  8 mrt24 mei
13. SVEB19 apr 3 nov29 mrt15 mrt20 okt24 mei10 mei 1 dec 2 feb15 dec16 feb2 - 1 1 - 1
14. SV United24 nov4 - 127 okt22 mrt26 apr 5 apr26 jan 9 feb15 mrt20 okt 8 dec4 - 217 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie