Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Baarlo 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Blerick 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCV 0 0 0 0 0 0 0  
4 HBSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Helden 0 0 0 0 0 0 0  
6 Irene Sportclub 0 0 0 0 0 0 0  
7 IVO 0 0 0 0 0 0 0  
8 Liessel 0 0 0 0 0 0 0  
9 Melderslo 0 0 0 0 0 0 0  
10 Merefeldia 0 0 0 0 0 0 0  
11 MVC '19 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKSVO 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sparta '18 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Ysselsteyn 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baarlo2. SV Blerick3. FCV4. HBSV5. VV Helden6. Irene Sportclub7. IVO8. Liessel9. Melderslo10. Merefeldia11. MVC '1912. RKSVO13. Sparta '1814. SV Ysselsteyn
1. VV Baarlo 24 nov 5 apr 6 okt16 feb17 mei20 okt26 apr29 sep15 mrt 8 dec29 mrt 3 nov 2 feb
2. SV Blerick24 mei  1 dec 2 feb29 sep 3 nov 8 mrt10 nov16 feb29 mrt13 okt10 mei15 dec19 apr
3. FCV15 dec17 mei 15 mrt20 okt 8 dec26 apr24 nov 2 feb 6 okt16 feb 3 nov29 mrt29 sep
4. HBSV 8 mrt22 sep27 okt 24 mei26 jan 9 feb13 okt10 mei15 dec22 mrt 1 dec19 apr10 nov
5. VV Helden27 okt 5 apr 9 feb24 nov 22 mrt26 jan22 sep26 apr 8 dec17 mei 8 mrt10 nov13 okt
6. Irene Sportclub13 okt26 apr24 mei29 mrt15 dec  1 dec27 okt10 nov29 sep15 mrt 2 feb10 mei16 feb
7. IVO10 mei27 okt13 okt29 sep19 apr 5 apr 22 mrt24 mei16 feb24 nov10 nov 2 feb15 dec
8. Liessel 1 dec15 mrt10 mei16 feb 2 feb19 apr 3 nov 29 mrt20 okt 6 okt15 dec29 sep24 mei
9. Melderslo22 mrt 6 okt22 sep20 okt 3 nov 9 feb 8 dec26 jan 17 mei 5 apr19 apr 8 mrt24 nov
10. Merefeldia10 nov26 jan19 apr 5 apr10 mei 8 mrt22 sep 9 feb 1 dec 27 okt24 mei13 okt22 mrt
11. MVC '1919 apr 9 feb10 nov 3 nov 1 dec20 okt29 mrt 8 mrt15 dec 2 feb 29 sep24 mei10 mei
12. RKSVO26 jan 8 dec22 mrt17 mei 6 okt22 sep15 mrt 5 apr13 okt24 nov26 apr 16 feb27 okt
13. Sparta '18 9 feb22 mrt26 jan 8 dec15 mrt24 nov 6 okt17 mei27 okt26 apr22 sep20 okt  5 apr
14. SV Ysselsteyn22 sep20 okt 8 mrt26 apr29 mrt 6 okt17 mei 8 dec15 mrt 3 nov26 jan 9 feb 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie