Zondag 5e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Boerdonk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Elsendorp 0 0 0 0 0 0 0  
3 Fiducia 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Irene 0 0 0 0 0 0 0  
5 RKVV Keldonk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV MVC 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nederwetten 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nieuw Woensel 0 0 0 0 0 0 0  
9 Odiliapeel 0 0 0 0 0 0 0  
10 Ollandia 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC De Rakt 0 0 0 0 0 0 0  
12 FC Uden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VCO 0 0 0 0 0 0 0  
14 WHV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boerdonk2. Elsendorp3. Fiducia4. VV Irene5. RKVV Keldonk6. VV MVC7. Nederwetten8. Nieuw Woensel9. Odiliapeel10. Ollandia11. FC De Rakt12. FC Uden13. VCO14. WHV
1. Boerdonk 24 nov 8 dec 9 feb22 sep17 mei22 mrt26 jan26 apr 6 okt 5 apr15 mrt20 okt27 okt
2. Elsendorp10 mei 29 mrt13 okt15 mrt27 okt26 apr24 mei29 sep 1 dec16 feb15 dec 2 feb10 nov
3. Fiducia19 apr26 jan  8 mrt22 mrt13 okt22 sep27 okt15 dec 9 feb10 nov24 mei 1 dec10 mei
4. VV Irene 3 nov17 mei 6 okt  8 dec26 apr24 nov 5 apr15 mrt20 okt 2 feb16 feb29 mrt29 sep
5. RKVV Keldonk24 mei20 okt 3 nov19 apr  8 mrt 9 feb10 nov 2 feb29 mrt10 mei 1 dec29 sep15 dec
6. VV MVC29 sep19 apr16 feb 1 dec 6 okt 15 mrt10 mei20 okt 3 nov24 mei 2 feb15 dec29 mrt
7. Nederwetten15 dec 3 nov 2 feb24 mei13 okt10 nov  1 dec29 mrt 8 mrt19 apr29 sep10 mei16 feb
8. Nieuw Woensel29 mrt 8 dec15 mrt15 dec16 feb24 nov17 mei  6 okt26 apr29 sep20 okt 3 nov 2 feb
9. Odiliapeel13 okt 8 mrt 5 apr10 nov27 okt 9 feb26 jan19 apr 22 sep22 mrt10 mei24 mei 1 dec
10. Ollandia 2 feb 5 apr29 sep10 mei24 nov22 mrt27 okt13 okt16 feb 15 dec19 apr10 nov24 mei
11. FC De Rakt 1 dec 6 okt26 apr22 sep26 jan 8 dec20 okt 8 mrt 3 nov17 mei 29 mrt 9 feb15 mrt
12. FC Uden10 nov22 mrt24 nov27 okt17 mei22 sep 5 apr 9 feb 8 dec26 jan13 okt  8 mrt26 apr
13. VCO16 feb22 sep17 mei26 jan26 apr 5 apr 8 dec22 mrt24 nov15 mrt27 okt 6 okt 13 okt
14. WHV 8 mrt 9 feb20 okt22 mrt 5 apr26 jan 6 okt22 sep17 mei 8 dec24 nov 3 nov19 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie