Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BEVO 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bieslo 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV EMS 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV GKC / RKHVC 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horn 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kessel 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Koningslust 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Maasgouw 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Panningen 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Reuver 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKESV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Roggel 0 0 0 0 0 0 0  
13 DES Swalmen 0 0 0 0 0 0 0  
14 TSC '04 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BEVO2. Bieslo3. SV EMS4. VV GKC / RKHVC5. Horn6. VV Kessel7. VV Koningslust8. FC Maasgouw9. SV Panningen10. VV Reuver11. RKESV12. SV Roggel13. DES Swalmen14. TSC '04
1. BEVO  8 mrt15 dec 2 feb 3 nov29 mrt10 mei10 nov29 sep19 apr13 okt 1 dec24 mei16 feb
2. Bieslo27 okt  2 feb29 sep 5 apr16 feb10 nov22 mrt19 apr15 dec24 nov13 okt10 mei24 mei
3. SV EMS22 mrt 6 okt  8 dec24 nov26 apr20 okt17 mei15 mrt 5 apr22 sep26 jan 9 feb27 okt
4. VV GKC / RKHVC22 sep 9 feb19 apr 26 jan15 dec 1 dec13 okt24 mei10 nov22 mrt27 okt 8 mrt10 mei
5. Horn26 apr 1 dec10 mei29 mrt 29 sep 2 feb27 okt15 dec16 feb15 mrt24 mei13 okt10 nov
6. VV Kessel26 jan22 sep13 okt 5 apr 8 mrt 24 mei 9 feb10 mei22 mrt27 okt19 apr10 nov 1 dec
7. VV Koningslust 8 dec15 mrt16 feb17 mei22 sep24 nov  5 apr 6 okt27 okt26 apr22 mrt26 jan13 okt
8. FC Maasgouw15 mrt 3 nov29 sep16 feb19 apr20 okt15 dec  2 feb24 mei 6 okt10 mei 1 dec29 mrt
9. SV Panningen 5 apr26 jan10 nov24 nov22 mrt 8 dec 8 mrt22 sep 13 okt17 mei 9 feb27 okt26 apr
10. VV Reuver20 okt17 mei 1 dec26 apr 6 okt 3 nov 9 feb 8 dec29 mrt 26 jan 8 mrt22 sep15 mrt
11. RKESV 9 feb29 mrt24 mei 3 nov20 okt 2 feb29 sep 8 mrt 1 dec10 mei 10 nov19 apr15 dec
12. SV Roggel17 mei26 apr29 mrt15 mrt 8 dec 6 okt 3 nov24 nov20 okt29 sep16 feb 15 dec 2 feb
13. DES Swalmen24 nov20 okt 3 nov 6 okt17 mei15 mrt29 mrt26 apr16 feb 2 feb 8 dec 5 apr 29 sep
14. TSC '04 6 okt 8 dec 8 mrt20 okt 9 feb17 mei19 apr26 jan 3 nov24 nov 5 apr22 sep22 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie