Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RVU 11 10 1 0 31 38 8  
2 SVN Landgraaf 11 7 2 2 23 29 10  
3 RKVV Heksenberg 12 6 4 2 22 19 7  
4 SV Simpelveld 12 6 2 4 20 24 24  
5 SC Jekerdal 12 6 1 5 19 28 26  
6 KVC Oranje 12 6 1 5 19 22 20  
7 Weltania 12 5 2 5 17 33 25  
8 VV Hellas 12 5 2 5 17 29 27  
9 VV SCM 12 5 0 7 15 16 20  
10 SVME 12 4 3 5 15 15 23  
11 RKVV Wijnandia 12 2 5 5 11 24 28  
12 FC Hoensbroek 12 3 1 8 10 10 17  
13 VV Walram 12 2 3 7 9 19 43  
14 BMR 12 2 1 9 7 15 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
83
Totaal aantal doelpunten
321
Totaal aantal doelpunten (thuis)
186
Totaal aantal doelpunten (uit)
135
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,63
Grootste overwinning (thuis) 
RVU - BMR (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Walram - SVN Landgraaf (1 - 6)
SVME - Weltania (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
RVU - BMR (8 - 1)
SVME - Wijnandia (3 - 6)
Wijnandia - Jekerdal SC (4 - 5)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. RKVV Heksenberg3. VV Hellas4. FC Hoensbroek5. SC Jekerdal6. KVC Oranje7. RVU8. VV SCM9. SV Simpelveld10. SVME11. SVN Landgraaf12. VV Walram13. Weltania14. RKVV Wijnandia
1. BMR 22 mrt 9 feb26 jan17 mei 5 apr26 apr1 - 31 - 40 - 20 - 32 - 23 - 215 mrt
2. RKVV Heksenberg4 - 1 24 mei1 - 00 - 019 apr29 mrt10 mei 8 mrt0 - 0 2 feb5 - 016 feb2 - 0
3. VV Hellas3 - 10 - 3  5 apr26 apr 2 feb15 mrt29 mrt6 - 117 mei1 - 16 - 11 - 516 feb
4. FC Hoensbroek29 mrt17 mei0 - 1 2 - 10 - 11 - 22 - 026 apr0 - 115 mrt16 feb 2 feb0 - 2
5. SC Jekerdal5 - 215 mrt4 - 210 mei 24 mei0 - 43 - 12 - 019 apr16 feb6 - 229 mrt 2 feb
6. KVC Oranje6 - 10 - 03 - 1 8 mrt4 - 1 1 - 3 9 feb17 mei1 - 026 apr26 jan15 mrt29 mrt
7. RVU8 - 126 jan4 - 219 apr 9 feb22 mrt 24 mei4 - 0 8 mrt 5 apr5 - 13 - 110 mei
8. VV SCM16 feb0 - 126 jan22 mrt 5 apr3 - 00 - 2 15 mrt0 - 117 mei26 apr2 - 14 - 1
9. SV Simpelveld 2 feb1 - 110 mei3 - 022 mrt2 - 016 feb5 - 1  5 apr2 - 03 - 224 mei19 apr
10. SVME10 mei26 apr2 - 424 mei2 - 116 feb0 - 2 2 feb2 - 2 29 mrt15 mrt0 - 53 - 6
11. SVN Landgraaf19 apr2 - 0 8 mrt1 - 23 - 05 - 119 jan3 - 0 9 feb26 jan 22 mrt10 mei24 mei
12. VV Walram24 mei 9 feb19 apr2 - 1 8 mrt10 mei 2 feb0 - 229 mrt2 - 21 - 6 3 - 23 - 3
13. Weltania 8 mrt3 - 222 mrt2 - 226 jan4 - 317 mei19 apr5 - 1 9 feb1 - 3 5 apr 2 - 2
14. RKVV Wijnandia1 - 2 5 apr2 - 2 9 feb4 - 50 - 21 - 1 8 mrt26 jan22 mrt2 - 217 mei26 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie