Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMR 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKVV Heksenberg 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hellas 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Hoensbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Jekerdal 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVC Oranje 0 0 0 0 0 0 0  
7 RVU 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV SCM 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Simpelveld 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVME 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVN Landgraaf 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Walram 0 0 0 0 0 0 0  
13 Weltania 0 0 0 0 0 0 0  
14 RKVV Wijnandia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. RKVV Heksenberg3. VV Hellas4. FC Hoensbroek5. SC Jekerdal6. KVC Oranje7. RVU8. VV SCM9. SV Simpelveld10. SVME11. SVN Landgraaf12. VV Walram13. Weltania14. RKVV Wijnandia
1. BMR 22 mrt 9 feb26 jan17 mei 5 apr26 apr20 okt 6 okt24 nov 8 dec22 sep27 okt15 mrt
2. RKVV Heksenberg15 dec 24 mei 1 dec10 nov19 apr29 mrt10 mei 8 mrt 3 nov 2 feb13 okt16 feb29 sep
3. VV Hellas 3 nov24 nov  5 apr26 apr 2 feb15 mrt29 mrt20 okt17 mei 6 okt 8 dec29 sep16 feb
4. FC Hoensbroek29 mrt17 mei15 dec 24 nov29 sep 6 okt 3 nov26 apr 8 dec15 mrt16 feb 2 feb20 okt
5. SC Jekerdal29 sep15 mrt 1 dec10 mei 24 mei20 okt15 dec 3 nov19 apr16 feb 6 okt29 mrt 2 feb
6. KVC Oranje 1 dec20 okt22 sep 8 mrt 8 dec  3 nov 9 feb17 mei 6 okt26 apr26 jan15 mrt29 mrt
7. RVU13 okt26 jan10 nov19 apr 9 feb22 mrt 24 mei22 sep 8 mrt 5 apr27 okt 1 dec10 mei
8. VV SCM16 feb 8 dec26 jan22 mrt 5 apr27 okt24 nov 15 mrt22 sep17 mei26 apr13 okt 6 okt
9. SV Simpelveld 2 feb27 okt10 mei13 okt22 mrt15 dec16 feb10 nov  5 apr29 sep24 nov24 mei19 apr
10. SVME10 mei26 apr13 okt24 mei27 okt16 feb29 sep 2 feb 1 dec 29 mrt15 mrt10 nov15 dec
11. SVN Landgraaf19 apr22 sep 8 mrt27 okt13 okt10 nov15 dec 1 dec 9 feb26 jan 22 mrt10 mei24 mei
12. VV Walram24 mei 9 feb19 apr10 nov 8 mrt10 mei 2 feb29 sep29 mrt20 okt 3 nov 15 dec 1 dec
13. Weltania 8 mrt 6 okt22 mrt22 sep26 jan24 nov17 mei19 apr 8 dec 9 feb20 okt 5 apr  3 nov
14. RKVV Wijnandia10 nov 5 apr27 okt 9 feb22 sep13 okt 8 dec 8 mrt26 jan22 mrt24 nov17 mei26 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie