Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bunde 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Eikenderveld 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Hulsberg 0 0 0 0 0 0 0  
4 Kakertse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Kerkrade-West 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV De Leeuw 0 0 0 0 0 0 0  
7 Passart-VKC 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKHBS 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKTSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKUVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Schimmert 0 0 0 0 0 0 0  
12 UOW '02 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vaesrade 0 0 0 0 0 0 0  
14 Voerendaal 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bunde2. SV Eikenderveld3. SV Hulsberg4. Kakertse Boys5. FC Kerkrade-West6. VV De Leeuw7. Passart-VKC8. RKHBS9. RKTSV10. RKUVC11. VV Schimmert12. UOW '0213. Vaesrade14. Voerendaal
1. VV Bunde  3 nov19 apr10 nov29 mrt13 okt15 dec 8 mrt29 sep24 mei16 feb 1 dec 2 feb10 mei
2. SV Eikenderveld26 apr 16 feb27 okt29 sep15 mrt10 mei 1 dec15 dec13 okt10 nov24 mei29 mrt 2 feb
3. SV Hulsberg20 okt 6 okt  8 dec 3 nov26 jan 1 dec17 mei29 mrt22 sep15 mrt 8 mrt26 apr 9 feb
4. Kakertse Boys15 mrt19 apr24 mei 20 okt 6 okt29 sep 3 nov 2 feb 1 dec29 mrt10 mei16 feb15 dec
5. FC Kerkrade-West26 jan 8 mrt22 mrt 9 feb 27 okt13 okt22 sep10 mei10 nov 1 dec19 apr 5 apr24 mei
6. VV De Leeuw 9 feb20 okt10 mei 8 mrt 2 feb 24 mei29 mrt 1 dec19 apr15 dec10 nov 3 nov29 sep
7. Passart-VKC22 mrt24 nov 5 apr17 mei26 apr22 sep  6 okt15 mrt 9 feb27 okt26 jan 8 dec20 okt
8. RKHBS27 okt 5 apr15 dec22 mrt16 feb24 nov 2 feb 19 apr10 mei24 mei13 okt29 sep10 nov
9. RKTSV 5 apr22 mrt13 okt22 sep 8 dec17 mei10 nov26 jan 27 okt26 apr 9 feb24 nov 8 mrt
10. RKUVC24 nov17 mei 2 feb26 apr15 mrt 8 dec 3 nov20 okt16 feb 29 sep 5 apr 6 okt29 mrt
11. VV Schimmert 6 okt 9 feb24 nov26 jan17 mei 5 apr 8 mrt 8 dec 3 nov22 mrt 22 sep20 okt19 apr
12. UOW '0217 mei 8 dec29 sep24 nov 6 okt16 feb29 mrt26 apr20 okt15 dec 2 feb 15 mrt 3 nov
13. Vaesrade22 sep26 jan10 nov13 okt15 dec22 mrt19 apr 9 feb24 mei 8 mrt10 mei27 okt  1 dec
14. Voerendaal 8 dec22 sep27 okt 5 apr24 nov26 apr16 feb15 mrt 6 okt26 jan13 okt22 mrt17 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie