Zondag 2e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Berghem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 DAW Schaijk 0 0 0 0 0 0 0  
3 Emplina 0 0 0 0 0 0 0  
4 EVVC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Heeswijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Helvoirt 0 0 0 0 0 0 0  
7 Olympia '18 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKSV Prinses Irene 0 0 0 0 0 0 0  
9 Real Lunet 0 0 0 0 0 0 0  
10 SVSSS 0 0 0 0 0 0 0  
11 Venhorst 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vianen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
13 RKVV Volharding 0 0 0 0 0 0 0  
14 Volkel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berghem Sport2. DAW Schaijk3. Emplina4. EVVC5. VV Heeswijk6. VV Helvoirt7. Olympia '188. RKSV Prinses Irene9. Real Lunet10. SVSSS11. Venhorst12. Vianen Vooruit13. RKVV Volharding14. Volkel
1. Berghem Sport 15 mrt22 mrt22 sep13 okt26 jan26 apr17 mei 5 apr16 feb 8 dec24 nov27 okt 6 okt
2. DAW Schaijk10 nov 13 okt 5 apr24 mei10 mei24 nov29 sep22 mrt 2 feb27 okt16 feb15 dec19 apr
3. Emplina 3 nov26 apr  8 dec 2 feb15 dec16 feb15 mrt24 nov29 mrt17 mei 6 okt29 sep20 okt
4. EVVC 2 feb 1 dec24 mei 10 nov13 okt15 mrt29 mrt27 okt10 mei26 apr29 sep16 feb15 dec
5. VV Heeswijk19 apr 8 dec22 sep 9 feb 22 mrt 5 apr20 okt26 jan 8 mrt 6 okt17 mei24 nov 3 nov
6. VV Helvoirt29 mrt20 okt 5 apr17 mei29 sep  8 dec 6 okt26 apr 3 nov24 nov15 mrt 2 feb16 feb
7. Olympia '1829 sep29 mrt10 nov20 okt15 dec19 apr  3 nov 8 mrt24 mei 9 feb 2 feb10 mei 1 dec
8. RKSV Prinses Irene 1 dec 9 feb27 okt26 jan10 mei 8 mrt22 mrt 13 okt19 apr22 sep15 dec10 nov24 mei
9. Real Lunet15 dec 3 nov10 mei19 apr29 mrt 1 dec 6 okt16 feb 29 sep15 mrt20 okt24 mei 2 feb
10. SVSSS20 okt 6 okt26 jan24 nov27 okt 9 feb22 sep 8 dec17 mei 22 mrt26 apr 5 apr15 mrt
11. Venhorst10 mei 8 mrt 1 dec 3 nov16 feb24 mei13 okt 2 feb10 nov15 dec 29 mrt19 apr29 sep
12. Vianen Vooruit24 mei22 sep19 apr 8 mrt 1 dec10 nov27 okt 5 apr 9 feb13 okt26 jan 22 mrt10 mei
13. RKVV Volharding 9 feb17 mei 8 mrt 6 okt15 mrt22 sep26 jan26 apr 8 dec 1 dec20 okt 3 nov 29 mrt
14. Volkel 8 mrt26 jan 9 feb22 mrt26 apr27 okt17 mei24 nov22 sep10 nov 5 apr 8 dec13 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie