Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Abdissenbosch 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Amstenrade 0 0 0 0 0 0 0  
3 Conventus '03 0 0 0 0 0 0 0  
4 Geulsche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV IVS 0 0 0 0 0 0 0  
6 NEC '92 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKVV Neerbeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 OVCS 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Ria 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Sanderbout 0 0 0 0 0 0 0  
11 Slekker Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 Susterse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sylvia 0 0 0 0 0 0 0  
14 Urmondia 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Abdissenbosch2. VV Amstenrade3. Conventus '034. Geulsche Boys5. VV IVS6. NEC '927. RKVV Neerbeek8. OVCS9. FC Ria10. VV Sanderbout11. Slekker Boys12. Susterse Boys13. Sylvia14. Urmondia
1. SV Abdissenbosch  9 feb22 mrt24 nov20 okt26 jan 8 dec22 sep15 mrt17 mei27 okt26 apr 6 okt 5 apr
2. VV Amstenrade 3 nov 24 nov17 mei29 mrt 5 apr 6 okt 8 dec16 feb26 apr29 sep15 mrt20 okt 2 feb
3. Conventus '0315 dec24 mei  3 nov10 mei 1 dec 2 feb13 okt29 sep10 nov16 feb29 mrt 8 mrt19 apr
4. Geulsche Boys10 mei13 okt26 apr  2 feb24 mei29 mrt15 mrt15 dec27 okt10 nov29 sep 1 dec16 feb
5. VV IVS16 feb26 jan 8 dec22 sep 22 mrt17 mei26 apr 6 okt 5 apr13 okt24 nov15 mrt27 okt
6. NEC '9229 mrt15 dec17 mei 8 dec 3 nov 15 mrt16 feb20 okt24 nov 2 feb 6 okt26 apr29 sep
7. RKVV Neerbeek19 apr 8 mrt22 sep26 jan 1 dec27 okt 22 mrt24 mei13 okt10 mei15 dec 9 feb10 nov
8. OVCS24 mei19 apr 9 feb20 okt29 sep10 nov 3 nov  1 dec 8 mrt15 dec 2 feb29 mrt10 mei
9. FC Ria10 nov27 okt 5 apr22 mrt 8 mrt 9 feb24 nov17 mei 22 sep26 apr 8 dec26 jan13 okt
10. VV Sanderbout29 sep 1 dec15 mrt19 apr15 dec10 mei16 feb 6 okt 2 feb 29 mrt20 okt 3 nov24 mei
11. Slekker Boys 8 mrt22 mrt 6 okt 9 feb19 apr22 sep20 okt 5 apr 3 nov26 jan 17 mei 8 dec24 nov
12. Susterse Boys13 okt10 nov26 jan 8 mrt24 mei19 apr 5 apr27 okt10 mei 9 feb 1 dec 22 sep22 mrt
13. Sylvia 2 feb10 mei27 okt 5 apr10 nov13 okt29 sep24 nov19 apr22 mrt24 mei16 feb 15 dec
14. Urmondia 1 dec22 sep20 okt 6 okt 9 feb 8 mrt26 apr26 jan29 mrt 8 dec15 mrt 3 nov17 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie