Zondag 5e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKVV Neerbeek 15 11 3 1 36 55 14  
2 FC Ria 15 11 2 2 35 39 18  
3 VV IVS 14 9 2 3 29 46 21  
4 SV Abdissenbosch 14 8 2 4 26 38 23  
5 NEC '92 16 7 3 6 24 30 24  
6 OVCS 17 6 6 5 24 31 33  
7 Urmondia 15 5 7 3 22 26 26  
8 VV Amstenrade 15 6 3 6 21 32 32  
9 Slekker Boys 14 6 1 7 19 31 30  
10 Conventus '03 15 5 4 6 19 27 35  
11 Geulsche Boys 14 3 3 8 12 41 42  
12 Susterse Boys 13 2 3 8 9 16 36  
13 VV Sanderbout 15 3 0 12 8 21 60 -1
14 Sylvia 14 1 1 12 4 17 56  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
103
Totaal aantal doelpunten
450
Totaal aantal doelpunten (thuis)
259
Totaal aantal doelpunten (uit)
191
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,37
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,85
Grootste overwinning (thuis) 
 
Slekker Boys - Sylvia (9 - 1)
Neerbeek RKVV - Susterse Boys (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Sanderbout - IVS (3 - 13)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Sanderbout - IVS (3 - 13)



Zondag 5e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Abdissenbosch2. VV Amstenrade3. Conventus '034. Geulsche Boys5. VV IVS6. NEC '927. RKVV Neerbeek8. OVCS9. FC Ria10. VV Sanderbout11. Slekker Boys12. Susterse Boys13. Sylvia14. Urmondia
1. SV Abdissenbosch  3 meiAFG4 - 13 - 12 - 10 - 11 - 1AFG17 mei4 - 226 apr4 - 1AFG
2. VV Amstenrade3 - 1 0 - 317 meiAFGAFG2 - 43 - 311 apr26 apr3 - 2AFG5 - 01 - 2
3. Conventus '031 - 124 mei 3 - 310 mei1 - 42 - 60 - 12 - 33 - 213 aprAFG2 - 019 apr
4. Geulsche Boys10 mei3 - 626 apr 11 apr24 meiAFGAFG2 - 58 - 11 - 25 - 04 - 03 - 3
5. VV IVS13 apr5 - 12 - 34 - 2 AFG17 mei26 apr2 - 1AFG4 - 12 - 1AFG4 - 1
6. NEC '92AFG5 - 217 mei3 - 20 - 1 AFG2 - 00 - 11 - 00 - 13 - 026 apr1 - 1
7. RKVV Neerbeek19 apr1 - 17 - 14 - 12 - 23 - 0 AFG24 mei4 - 210 mei8 - 03 - 04 - 0
8. OVCS24 mei19 apr1 - 14 - 33 - 14 - 41 - 0 2 - 31 - 22 - 12 - 2AFG10 mei
9. FC Ria6 - 31 - 0AFGAFG0 - 013 apr2 - 217 mei 3 - 026 apr3 - 05 - 21 - 2
10. VV Sanderbout2 - 70 - 2AFG19 apr3 - 1310 mei13 apr2 - 40 - 3 AFG2 - 15 - 424 mei
11. Slekker Boys0 - 3AFG2 - 1 3 mei19 apr3 - 211 aprAFG1 - 24 - 0 17 mei9 - 12 - 2
12. Susterse Boys2 - 12 - 311 aprAFG24 mei19 aprAFG1 - 110 mei 2 apr5 - 1 2 - 2AFG
13. Sylvia11 apr10 mei1 - 2AFG0 - 52 - 30 - 64 - 119 aprAFG24 mei 3 mei 13 apr
14. Urmondia1 - 40 - 02 - 23 - 3 3 mei1 - 126 apr3 - 0AFG2 - 0AFG3 - 017 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie