Zondag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achilles Reek 0 0 0 0 0 0 0  
2 Constantia 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Festilent 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gassel 0 0 0 0 0 0 0  
6 Juliana Mill 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Milsbeek 0 0 0 0 0 0 0  
8 SCMH 0 0 0 0 0 0 0  
9 SCV '58 0 0 0 0 0 0 0  
10 SES 0 0 0 0 0 0 0  
11 SIOL 0 0 0 0 0 0 0  
12 Toxandria 0 0 0 0 0 0 0  
13 VIOS '38 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV De Zwaluw 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achilles Reek2. Constantia3. DSV4. Festilent5. VV Gassel6. Juliana Mill7. SV Milsbeek8. SCMH9. SCV '5810. SES11. SIOL12. Toxandria13. VIOS '3814. VV De Zwaluw
1. Achilles Reek  8 dec26 apr22 sep 9 feb 5 apr22 mrt 6 okt17 mei26 jan20 okt27 okt24 nov15 mrt
2. Constantia19 apr 15 dec22 mrt 8 mrt10 nov22 sep 9 feb13 okt27 okt 1 dec10 mei26 jan24 mei
3. DSV13 okt 5 apr 27 okt10 nov22 mrt26 jan22 sep 9 feb19 apr24 mei 1 dec 8 mrt10 mei
4. Festilent24 mei 3 nov 2 feb 19 apr10 mei 9 feb29 mrt 8 mrt10 nov29 sep15 dec20 okt 1 dec
5. VV Gassel 3 nov 6 okt15 mrt 8 dec  2 feb24 nov20 okt26 apr 5 apr29 mrt29 sep17 mei16 feb
6. Juliana Mill 1 dec26 apr 3 nov26 jan22 sep 20 okt17 mei 8 dec 8 mrt 9 feb15 mrt 6 okt29 mrt
7. SV Milsbeek15 dec 2 feb29 mrt13 okt24 mei19 apr  8 mrt10 nov 1 dec10 mei16 feb 3 nov29 sep
8. SCMH 2 feb29 sep16 feb24 nov10 mei15 dec27 okt 22 mrt13 okt10 nov24 mei 5 apr19 apr
9. SCV '5829 sep16 feb20 okt 6 okt 1 dec24 mei15 mrt 3 nov 10 mei15 dec29 mrt19 apr 2 feb
10. SES29 mrt15 mrt 6 okt16 feb15 dec29 sep17 mei26 apr24 nov  3 nov 2 feb 8 dec20 okt
11. SIOL16 feb17 mei24 nov26 apr26 jan27 okt 8 dec15 mrt 5 apr22 mrt 13 okt22 sep 6 okt
12. Toxandria 8 mrt20 okt17 mei 5 apr22 mrt24 nov 6 okt 8 dec26 jan22 sep19 apr  9 feb 3 nov
13. VIOS '3810 mei29 mrt29 sep15 mrt13 okt16 feb26 apr 1 dec27 okt24 mei 2 feb10 nov 15 dec
14. VV De Zwaluw10 nov24 nov 8 dec17 mei27 okt13 okt 5 apr26 jan22 sep 9 feb 8 mrt26 apr22 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie