Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alfa Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Argo 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Born 0 0 0 0 0 0 0  
4 Brevendia 0 0 0 0 0 0 0  
5 Centrum Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV DVO 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Haslou 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV HEBES 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Langeberg 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKVB 0 0 0 0 0 0 0  
11 SHH 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sittard 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Spaubeek 0 0 0 0 0 0 0  
14 SVC 2000 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alfa Sport2. SV Argo3. VV Born4. Brevendia5. Centrum Boys6. VV DVO7. SV Haslou8. VV HEBES9. SV Langeberg10. RKVB11. SHH12. VV Sittard13. VV Spaubeek14. SVC 2000
1. VV Alfa Sport 17 mei 6 okt15 mrt 5 apr22 mrt24 nov26 apr22 sep26 jan13 okt16 feb27 okt 8 dec
2. SV Argo 1 dec 24 mei 9 feb13 okt27 okt15 dec22 mrt26 jan 8 mrt10 mei19 apr10 nov22 sep
3. VV Born 8 mrt24 nov 26 jan22 sep 9 feb 8 dec17 mei22 mrt27 okt26 apr10 nov13 okt 5 apr
4. Brevendia10 nov29 sep19 apr 22 mrt13 okt16 feb24 nov 5 apr10 mei24 mei 2 feb15 dec27 okt
5. Centrum Boys15 dec16 feb 2 feb 3 nov 10 mei20 okt 6 okt19 apr 1 dec29 mrt29 sep24 mei15 mrt
6. VV DVO 3 nov15 mrt20 okt26 apr24 nov  6 okt16 feb 8 dec15 dec 2 feb29 mrt29 sep17 mei
7. SV Haslou24 mei 5 apr10 mei22 sep 9 feb19 apr 27 okt 8 mrt10 nov 1 dec13 okt22 mrt26 jan
8. VV HEBES29 sep 3 nov 1 dec29 mrt 8 mrt10 nov 2 feb 20 okt19 apr15 dec24 mei10 mei 9 feb
9. SV Langeberg 2 feb29 mrt15 dec 1 dec27 okt24 mei29 sep15 mrt 13 okt10 nov10 mei16 feb26 apr
10. RKVB29 mrt 6 okt16 feb20 okt26 apr 5 apr15 mrt 8 dec17 mei 29 sep 3 nov 2 feb24 nov
11. SHH19 apr20 okt 3 nov 8 dec26 jan22 sep17 mei 5 apr 9 feb22 mrt  8 mrt24 nov 6 okt
12. VV Sittard20 okt 8 dec15 mrt 6 okt17 mei26 jan26 apr22 sep24 nov 9 feb27 okt  5 apr22 mrt
13. VV Spaubeek 9 feb26 apr29 mrt17 mei 8 dec 8 mrt 3 nov26 jan 6 okt22 sep15 mrt 1 dec 20 okt
14. SVC 200010 mei 2 feb29 sep 8 mrt10 nov 1 dec29 mrt13 okt 3 nov24 mei16 feb15 dec19 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie