Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Argo 5 5 0 0 15 17 5  
2 VV Alfa Sport 5 3 2 0 11 7 3  
3 SV Langeberg 5 3 1 1 10 13 6  
4 VV Sittard 5 3 1 1 10 10 5  
5 Brevendia 5 3 0 2 9 12 11  
6 VV DVO 5 2 2 1 8 12 8  
7 SV Haslou 4 2 1 1 7 6 4  
8 SHH 5 2 1 2 7 7 6  
9 SVC 2000 5 2 0 3 6 13 12  
10 VV HEBES 5 2 0 3 6 6 7  
11 Centrum Boys 4 1 0 3 3 5 14  
12 VV Spaubeek 5 0 2 3 2 8 18  
13 RKVB 5 0 1 4 1 3 10  
14 VV Born 5 0 1 4 1 5 15  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
34
Totaal aantal doelpunten
124
Totaal aantal doelpunten (thuis)
62
Totaal aantal doelpunten (uit)
62
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
 
SVC 2000 - Born (6 - 1)
Argo SV - Centrum Boys (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Spaubeek - Langeberg (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Brevendia - DVO (6 - 5)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alfa Sport2. SV Argo3. VV Born4. Brevendia5. Centrum Boys6. VV DVO7. SV Haslou8. VV HEBES9. SV Langeberg10. RKVB11. SHH12. VV Sittard13. VV Spaubeek14. SVC 2000
1. VV Alfa Sport 17 mei1 - 015 mrt 5 apr22 mrt24 nov26 apr2 - 226 jan1 - 016 feb27 okt 8 dec
2. SV Argo 1 dec 24 mei 9 feb5 - 027 okt15 dec22 mrt26 jan 8 mrt10 mei19 apr10 nov4 - 1
3. VV Born 8 mrt24 nov 26 jan2 - 3 9 feb 8 dec17 mei22 mrt27 okt26 apr10 nov2 - 2 5 apr
4. Brevendia10 nov2 - 319 apr 22 mrt6 - 516 feb24 nov 5 apr10 mei24 mei 2 feb15 dec27 okt
5. Centrum Boys15 dec16 feb 2 feb 3 nov 10 mei20 okt0 - 319 apr 1 dec29 mrt2 - 424 mei15 mrt
6. VV DVO 3 nov15 mrt3 - 026 apr24 nov 0 - 016 feb 8 dec15 dec 2 feb29 mrt3 - 117 mei
7. SV Haslou24 mei 5 apr10 mei0 - 1 9 feb19 apr 27 okt 8 mrt10 nov 1 dec3 - 122 mrt26 jan
8. VV HEBES1 - 3 3 nov 1 dec29 mrt 8 mrt10 nov 2 feb 0 - 219 apr15 dec24 mei10 mei 9 feb
9. SV Langeberg 2 feb29 mrt15 dec 1 dec27 okt24 mei2 - 315 mrt 1 - 010 nov10 mei16 feb26 apr
10. RKVB29 mrt1 - 216 feb0 - 326 apr 5 apr15 mrt 8 dec17 mei 0 - 2 3 nov 2 feb24 nov
11. SHH19 apr1 - 3 3 nov 8 dec26 jan1 - 117 mei 5 apr 9 feb22 mrt  8 mrt24 nov3 - 1
12. VV Sittard0 - 0 8 dec15 mrt3 - 017 mei26 jan26 apr2 - 024 nov 9 feb27 okt  5 apr22 mrt
13. VV Spaubeek 9 feb26 apr29 mrt17 mei 8 dec 8 mrt 3 nov26 jan1 - 62 - 215 mrt 1 dec 2 - 5
14. SVC 200010 mei 2 feb6 - 1 8 mrt10 nov 1 dec29 mrt0 - 2 3 nov24 mei16 feb15 dec19 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie