Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DBSV 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Geuldal 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gulpen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Keer 0 0 0 0 0 0 0  
5 Leonidas W 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKASV 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKHSV 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKVVL/Polaris 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVVM 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rood Groen LVC '01 0 0 0 0 0 0 0  
11 SCG 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV WDZ 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Willem I 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV Zwart-Wit '19 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DBSV2. SV Geuldal3. FC Gulpen4. VV Keer5. Leonidas W6. RKASV7. RKHSV8. RKVVL/Polaris9. RKVVM10. Rood Groen LVC '0111. SCG12. VV WDZ13. VV Willem I14. SV Zwart-Wit '19
1. DBSV 26 jan22 sep26 apr15 mrt24 nov22 mrt 9 feb 6 okt17 mei 8 dec20 okt27 okt 5 apr
2. SV Geuldal29 mrt 16 feb 6 okt20 okt 8 dec17 mei15 dec26 apr24 nov15 mrt 3 nov 2 feb29 sep
3. FC Gulpen24 mei10 nov  2 feb 1 dec20 okt 9 feb19 apr29 mrt 8 mrt 3 nov29 sep15 dec10 mei
4. VV Keer13 okt19 apr27 okt 10 mei 8 mrt26 jan10 nov22 sep 9 feb 5 apr24 mei 1 dec22 mrt
5. Leonidas W10 nov 9 feb17 mei 8 dec 22 mrt 5 apr27 okt26 jan22 sep24 nov 8 mrt26 apr13 okt
6. RKASV10 mei24 mei15 mrt29 sep15 dec 26 apr13 okt 1 dec27 okt29 mrt 2 feb10 nov16 feb
7. RKHSV15 dec 1 dec13 okt29 mrt29 sep 3 nov 24 mei 8 mrt10 nov 2 feb10 mei16 feb19 apr
8. RKVVL/Polaris 3 nov 5 apr 8 dec15 mrt16 feb17 mei24 nov 20 okt26 apr 6 okt29 mrt29 sep 2 feb
9. RKVVM 2 feb13 okt24 nov16 feb19 apr 5 apr27 okt10 mei 22 mrt29 sep10 nov24 mei15 dec
10. Rood Groen LVC '0129 sep10 mei 6 okt20 okt 2 feb19 apr15 mrt 1 dec 3 nov 16 feb15 dec29 mrt24 mei
11. SCG19 apr27 okt22 mrt15 dec24 mei26 jan22 sep 8 mrt 9 feb13 okt  1 dec10 mei10 nov
12. VV WDZ16 feb22 mrt26 apr24 nov 6 okt22 sep 8 dec26 jan15 mrt 5 apr17 mei 13 okt27 okt
13. VV Willem I 8 mrt22 sep 5 apr17 mei 3 nov 9 feb 6 okt22 mrt 8 dec26 jan20 okt19 apr 24 nov
14. SV Zwart-Wit '19 1 dec 8 mrt26 jan 3 nov29 mrt 6 okt20 okt22 sep17 mei 8 dec26 apr 9 feb15 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie