Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Cranendonck 11 9 2 0 29 30 8  
2 VV Bruheze 13 9 1 3 28 34 21  
3 SSE 12 6 5 1 23 26 17  
4 DOSL 12 6 3 3 21 28 18  
5 RKMSV 12 6 1 5 19 17 18  
6 Neerkandia 11 5 3 3 18 25 20  
7 VV Maarheeze 12 5 3 4 18 25 24  
8 SV Laar 11 5 0 6 15 33 31  
9 FC Oda 12 4 2 6 14 17 31  
10 SV Lierop 11 2 5 4 11 13 16  
11 ONDO 12 3 2 7 11 22 23  
12 DESM 12 2 3 7 9 16 29  
13 SJVV 11 1 3 7 6 9 24  
14 SV Grashoek 12 1 3 8 6 12 27  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
307
Totaal aantal doelpunten (thuis)
171
Totaal aantal doelpunten (uit)
136
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,66
Grootste overwinning (thuis) 
DOSL - Bruheze (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
DESM - Laar (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
DESM - Laar (1 - 9)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bruheze2. FC Cranendonck3. DESM4. DOSL5. SV Grashoek6. SV Laar7. SV Lierop8. VV Maarheeze9. Neerkandia10. FC Oda11. ONDO12. RKMSV13. SJVV14. SSE
1. VV Bruheze 26 jan 9 feb 8 mrt10 mei4 - 13 - 13 - 15 - 22 - 424 mei22 mrt5 - 12 - 2
2. FC Cranendonck29 mrt 2 - 22 - 13 - 1 2 feb24 mei4 - 02 - 010 mei2 - 015 mrt26 apr16 feb
3. DESM0 - 2 5 apr 10 mei24 mei1 - 92 - 216 feb22 mrt 2 feb19 apr0 - 10 - 12 - 0
4. DOSL7 - 117 mei3 - 1 2 - 029 mrt 5 apr15 mrt26 apr2 - 216 feb2 - 04 - 2 2 feb
5. SV Grashoek0 - 1 9 feb0 - 222 mrt 19 apr1 - 117 mei26 jan 8 mrt4 - 3 5 apr1 - 10 - 0
6. SV Laar17 mei1 - 415 mrt26 jan3 - 2 22 mrt2 - 3 5 apr16 feb4 - 326 apr3 - 02 - 4
7. SV Lierop15 mrt1 - 1
(Restant)
26 apr0 - 0 2 feb5 - 2 1 - 11 - 129 mrt0 - 316 feb17 mei1 - 2
8. VV Maarheeze 5 apr 8 mrt4 - 21 - 35 - 124 mei19 apr  9 feb2 - 210 mei3 - 126 jan22 mrt
9. Neerkandia16 feb19 apr3 - 32 - 129 mrt22 dec10 mei2 - 2 5 - 0 2 feb3 - 115 mrt24 mei
10. FC Oda0 - 41 - 32 - 1 9 feb2 - 12 - 526 jan26 apr17 mei 15 mrt2 - 122 mrt 5 apr
11. ONDO0 - 122 mrt26 jan5 - 126 apr 8 mrt 9 feb0 - 31 - 22 - 0 17 mei 5 apr3 - 4
12. RKMSV2 - 11 - 429 mrt19 apr4 - 13 - 11 - 0 2 feb 8 mrt24 mei1 - 1  9 feb10 mei
13. SJVV 2 feb0 - 3 8 mrt24 mei16 feb10 mei0 - 129 mrt1 - 3 1 mrt1 - 10 - 1 19 apr
14. SSE26 apr1 - 117 mei2 - 215 mrt 9 feb 8 mrt3 - 03 - 23 - 029 mrt26 jan2 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie