Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bruheze 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Cranendonck 0 0 0 0 0 0 0  
3 DESM 0 0 0 0 0 0 0  
4 DOSL 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Grashoek 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Laar 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Lierop 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Maarheeze 0 0 0 0 0 0 0  
9 Neerkandia 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Oda 0 0 0 0 0 0 0  
11 ONDO 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKMSV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SJVV 0 0 0 0 0 0 0  
14 SSE 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bruheze2. FC Cranendonck3. DESM4. DOSL5. SV Grashoek6. SV Laar7. SV Lierop8. VV Maarheeze9. Neerkandia10. FC Oda11. ONDO12. RKMSV13. SJVV14. SSE
1. VV Bruheze 26 jan 9 feb 8 mrt10 mei 1 dec27 okt15 dec13 okt19 apr24 mei22 mrt22 sep10 nov
2. FC Cranendonck29 mrt  1 dec13 okt10 nov 2 feb24 mei29 sep27 okt10 mei15 dec15 mrt26 apr16 feb
3. DESM29 sep 5 apr 10 mei24 mei10 nov13 okt16 feb22 mrt 2 feb19 apr24 nov27 okt15 dec
4. DOSL 6 okt17 mei20 okt 29 sep29 mrt 5 apr15 mrt26 apr 3 nov16 feb 8 dec24 nov 2 feb
5. SV Grashoek20 okt 9 feb 8 dec22 mrt 19 apr22 sep17 mei26 jan 8 mrt 3 nov 5 apr 6 okt24 nov
6. SV Laar17 mei22 sep15 mrt26 jan13 okt 22 mrt24 nov 5 apr16 feb 6 okt26 apr 8 dec27 okt
7. SV Lierop15 mrt 8 dec26 apr15 dec 2 feb 3 nov  6 okt24 nov29 mrt20 okt16 feb17 mei29 sep
8. VV Maarheeze 5 apr 8 mrt22 sep10 nov 1 dec24 mei19 apr  9 feb13 okt10 mei27 okt26 jan22 mrt
9. Neerkandia16 feb19 apr 3 nov 1 dec29 mrt15 dec10 mei20 okt 29 sep 2 feb 6 okt15 mrt24 mei
10. FC Oda 8 dec24 nov 6 okt 9 feb27 okt20 okt26 jan26 apr17 mei 15 mrt22 sep22 mrt 5 apr
11. ONDO24 nov22 mrt26 jan27 okt26 apr 8 mrt 9 feb 8 dec22 sep10 nov 17 mei 5 apr13 okt
12. RKMSV 3 nov20 okt29 mrt19 apr15 dec29 sep10 nov 2 feb 8 mrt24 mei 1 dec  9 feb10 mei
13. SJVV 2 feb 3 nov 8 mrt24 mei16 feb10 mei 1 dec29 mrt10 nov15 dec29 sep13 okt 19 apr
14. SSE26 apr 6 okt17 mei22 sep15 mrt 9 feb 8 mrt 3 nov 8 dec 1 dec29 mrt26 jan20 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie