Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASV '33 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bavos 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Brandevoort 0 0 0 0 0 0 0  
4 ELI 0 0 0 0 0 0 0  
5 EMK 0 0 0 0 0 0 0  
6 Helmond 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Mariahout 0 0 0 0 0 0 0  
8 Mifano 0 0 0 0 0 0 0  
9 Milheezer Boys 0 0 0 0 0 0 0  
10 MULO 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKGSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 Rood Wit '62 0 0 0 0 0 0 0  
13 Stiphout Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
14 Woenselse Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '332. Bavos3. SV Brandevoort4. ELI5. EMK6. Helmond7. VV Mariahout8. Mifano9. Milheezer Boys10. MULO11. RKGSV12. Rood Wit '6213. Stiphout Vooruit14. Woenselse Boys
1. ASV '33 29 mrt22 sep 1 dec 9 feb 6 okt20 okt 3 nov15 mrt 8 dec26 apr17 mei 8 mrt26 jan
2. Bavos13 okt 27 okt10 nov 8 mrt22 mrt 5 apr 8 dec26 apr22 sep24 nov26 jan 9 feb17 mei
3. SV Brandevoort 2 feb16 feb  3 nov29 mrt17 mei24 nov15 mrt29 sep26 apr 6 okt20 okt 5 apr 8 dec
4. ELI 5 apr15 mrt 9 feb 20 okt24 nov22 mrt26 apr27 okt17 mei 8 dec 6 okt26 jan22 sep
5. EMK27 okt 6 okt26 jan16 feb 22 sep 8 dec24 nov13 okt 5 apr17 mei15 mrt22 mrt26 apr
6. Helmond16 feb15 dec13 okt10 mei 2 feb 26 apr29 sep10 nov27 okt29 mrt 1 dec24 mei15 mrt
7. VV Mariahout19 apr29 sep24 mei15 dec10 mei 3 nov 29 mrt16 feb10 nov 2 feb 8 mrt 1 dec13 okt
8. Mifano22 mrt10 mei10 nov13 okt24 mei 8 mrt26 jan  1 dec 9 feb 5 apr22 sep19 apr27 okt
9. Milheezer Boys24 nov 3 nov22 mrt 8 mrt19 apr 9 feb 6 okt17 mei 26 jan20 okt 8 dec22 sep 5 apr
10. MULO24 mei 2 feb 1 dec29 sep15 dec19 apr15 mrt20 okt29 mrt 16 feb 3 nov10 mei 6 okt
11. RKGSV10 nov24 mei 8 mrt19 apr 1 dec26 jan22 sep15 dec10 mei13 okt  9 feb27 okt22 mrt
12. Rood Wit '6215 dec19 apr10 mei 2 feb10 nov 5 apr27 okt16 feb24 mei22 mrt29 sep 13 okt24 nov
13. Stiphout Vooruit29 sep20 okt15 dec29 mrt 3 nov 8 dec17 mei 6 okt 2 feb24 nov15 mrt26 apr 16 feb
14. Woenselse Boys10 mei 1 dec19 apr24 mei29 sep20 okt 9 feb 2 feb15 dec 8 mrt 3 nov29 mrt10 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie