Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Woenselse Boys 4 4 0 0 12 15 2  
2 Helmond 4 3 1 0 10 15 6  
3 Rood Wit '62 4 3 0 1 9 9 6  
4 SV Brandevoort 4 2 1 1 7 12 6  
5 Stiphout Vooruit 4 2 1 1 7 10 5  
6 Bavos 4 2 1 1 7 6 4  
7 RKGSV 4 2 1 1 7 6 5  
8 VV Mariahout 4 1 2 1 5 6 9  
9 Mifano 4 1 1 2 4 7 6  
10 MULO 4 1 0 3 3 8 7  
11 Milheezer Boys 4 1 0 3 3 5 13  
12 ELI 4 1 0 3 3 2 13  
13 EMK 4 1 0 3 3 3 15  
14 ASV '33 4 0 0 4 0 4 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
108
Totaal aantal doelpunten (thuis)
52
Totaal aantal doelpunten (uit)
56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Brandevoort SV - Milheezer Boys (5 - 0)
MULO - ELI (5 - 0)
Woenselse Boys - EMK (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
EMK - Helmond (1 - 6)
ELI - Rood Wit '62 (0 - 5)
Milheezer Boys - Stiphout Vooruit (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Helmond - Brandevoort SV (4 - 4)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV '332. Bavos3. SV Brandevoort4. ELI5. EMK6. Helmond7. VV Mariahout8. Mifano9. Milheezer Boys10. MULO11. RKGSV12. Rood Wit '6213. Stiphout Vooruit14. Woenselse Boys
1. ASV '33 29 mrt0 - 2 1 dec 9 feb1 - 320 okt 3 nov15 mrt 8 dec26 apr17 mei 8 mrt26 jan
2. Bavos3 - 1 27 okt10 nov 8 mrt22 mrt 5 apr 8 dec26 apr2 - 124 nov26 jan 9 feb17 mei
3. SV Brandevoort 2 feb16 feb  3 nov29 mrt17 mei24 nov15 mrt5 - 026 apr1 - 220 okt 5 apr 8 dec
4. ELI 5 apr15 mrt 9 feb 20 okt24 nov22 mrt26 apr27 okt17 mei 8 dec0 - 526 jan0 - 2
5. EMK27 okt2 - 126 jan16 feb 1 - 6 8 dec24 nov0 - 3 5 apr17 mei15 mrt22 mrt26 apr
6. Helmond16 feb15 dec4 - 410 mei 2 feb 26 apr2 - 010 nov27 okt29 mrt 1 dec24 mei15 mrt
7. VV Mariahout19 apr0 - 024 mei15 dec10 mei 3 nov 29 mrt16 feb10 nov 2 feb 8 mrt 1 dec1 - 5
8. Mifano22 mrt10 mei10 nov1 - 224 mei 8 mrt26 jan  1 dec 9 feb 5 apr5 - 119 apr27 okt
9. Milheezer Boys24 nov 3 nov22 mrt 8 mrt19 apr 9 feb2 - 317 mei 26 jan20 okt 8 dec0 - 5 5 apr
10. MULO24 mei 2 feb 1 dec5 - 015 dec19 apr15 mrt20 okt29 mrt 16 feb 3 nov10 mei1 - 3
11. RKGSV10 nov24 mei 8 mrt19 apr 1 dec26 jan2 - 215 dec10 mei2 - 1  9 feb27 okt22 mrt
12. Rood Wit '6215 dec19 apr10 mei 2 feb10 nov 5 apr27 okt16 feb24 mei22 mrt1 - 0 2 - 124 nov
13. Stiphout Vooruit3 - 220 okt15 dec29 mrt 3 nov 8 dec17 mei1 - 1 2 feb24 nov15 mrt26 apr 16 feb
14. Woenselse Boys10 mei 1 dec19 apr24 mei5 - 020 okt 9 feb 2 feb15 dec 8 mrt 3 nov29 mrt10 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie