Zaterdag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Brielle 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 DCV 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Deltasport 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Feyenoord 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Heerjansdam 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Heinenoord 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Kloetinge 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Nieuw-Lekkerland 0 0 0 0 0 0 0  
10 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0 0  
11 Oranje Wit 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Oude Maas 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SHO 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVGZ 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Brielle2. Bruse Boys3. DCV4. SV Deltasport5. SC Feyenoord6. VV Heerjansdam7. SV Heinenoord8. VV Kloetinge9. VV Nieuw-Lekkerland10. Nieuwenhoorn11. Oranje Wit12. VV Oude Maas13. VV SHO14. VVGZ
1. VV Brielle 31 mrt17 feb16 dec26 mei17 mrt12 mei 4 nov 1 okt 3 feb21 okt14 okt14 apr 2 dec
2. Bruse Boys18 nov  3 feb26 mei24 mrt 1 okt 2 dec14 okt17 mrt14 apr 4 nov17 feb16 dec12 mei
3. DCV 7 okt23 sep 28 okt 2 dec 9 dec10 feb27 jan12 mei24 mrt 7 apr19 mei18 nov10 mrt
4. SV Deltasport19 mei 9 dec17 mrt  7 apr31 mrt27 jan25 nov17 feb 4 nov21 apr21 okt14 okt23 sep
5. SC Feyenoord 9 dec21 okt21 apr 1 okt  4 nov19 mei31 mrt 3 feb14 okt25 nov17 mrt17 feb27 jan
6. VV Heerjansdam28 okt 7 apr26 mei18 nov10 mrt  7 okt23 sep 2 dec12 mei10 feb14 apr24 mrt16 dec
7. SV Heinenoord25 nov21 apr14 okt14 apr16 dec17 feb 17 mrt21 okt 1 okt31 mrt 4 nov 3 feb26 mei
8. VV Kloetinge10 mrt10 feb14 apr12 mei18 nov 3 feb28 okt 16 dec26 mei 7 okt 1 okt 2 dec24 mrt
9. VV Nieuw-Lekkerland 7 apr28 okt25 nov 7 okt23 sep21 apr24 mrt19 mei 18 nov27 jan 9 dec10 mrt10 feb
10. Nieuwenhoorn23 sep27 jan21 okt10 mrt10 feb25 nov 7 apr 9 dec31 mrt 19 mei21 apr28 okt 7 okt
11. Oranje Wit24 mrt10 mrt 1 okt 2 dec12 mei14 okt18 nov17 feb14 apr16 dec  3 feb26 mei28 okt
12. VV Oude Maas10 feb 7 okt16 dec24 mrt28 okt27 jan10 mrt 7 apr26 mei 2 dec23 sep 12 mei18 nov
13. VV SHO27 jan19 mei31 mrt10 feb 7 okt21 okt23 sep21 apr 4 nov17 mrt 9 dec25 nov  7 apr
14. VVGZ21 apr25 nov 4 nov 3 feb14 apr19 mei 9 dec21 okt14 okt17 feb17 mrt31 mrt 1 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie