Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 NSVV 7 6 1 0 19 15 2  
2 SV Charlois 7 6 0 1 18 19 6  
3 Rijnmond/Hoogvliet Sport 7 5 1 1 16 15 8  
4 FC Binnenmaas 7 4 2 1 14 19 9  
5 SV DRL 7 4 0 3 12 19 10  
6 VV 's-Gravendeel 7 3 3 1 12 15 9  
7 YVV de Zwervers 7 3 1 3 10 14 13  
8 GHVV '13 7 3 0 4 9 10 16  
9 VV Rozenburg 7 2 1 4 7 15 20  
10 SC Botlek 7 2 0 5 6 17 18  
11 VV Pernis 7 2 0 5 6 7 17  
12 Zinkwegse Boys 7 1 1 5 4 10 18  
13 VV Rockanje 7 1 1 5 4 7 26  
14 NBSVV 7 0 3 4 3 6 16  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
188
Totaal aantal doelpunten (thuis)
97
Totaal aantal doelpunten (uit)
91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,86
Grootste overwinning (thuis) 
Botlek SC - Rockanje (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
GHVV '13 - Binnenmaas FC (0 - 5)
Rockanje - Zinkwegse Boys (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Zwervers YVV De - Gravendeel 's (3 - 6)



Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Binnenmaas2. SC Botlek3. SV Charlois4. SV DRL5. GHVV '136. VV 's-Gravendeel7. NBSVV8. NSVV9. VV Pernis10. Rijnmond/Hoogvliet Sport11. VV Rockanje12. VV Rozenburg13. Zinkwegse Boys14. YVV de Zwervers
1. FC Binnenmaas  3 feb 2 dec26 mei24 mrt14 apr12 mei10 feb4 - 118 nov2 - 210 mrt16 dec0 - 0
2. SC Botlek2 - 4 24 mrt12 mei16 dec26 mei18 nov 7 apr14 apr10 mrt8 - 04 - 0 2 dec10 feb
3. SV Charlois21 apr4 - 0 17 mrt 7 apr31 mrt10 feb19 mei25 nov1 - 22 - 127 jan4 - 0 9 dec
4. SV DRL 9 dec25 nov2 - 4 2 - 32 - 010 mrt27 jan21 apr10 feb 7 apr7 - 131 mrt19 mei
5. GHVV '130 - 519 mei0 - 117 feb 0 - 1 3 feb25 nov31 mrt14 apr 9 dec21 apr2 - 017 mrt
6. VV 's-Gravendeel27 jan 9 dec18 nov24 mrt10 mrt 1 - 10 - 019 mei 2 dec10 feb1 - 112 mei 7 apr
7. NBSVV25 nov31 mrt1 - 30 - 31 - 517 mrt  9 dec1 - 2 7 apr27 jan19 mei17 feb21 apr
8. NSVV2 - 15 - 016 dec14 apr12 mei 3 feb26 mei 17 feb24 mrt 2 dec18 nov17 mrt1 - 0
9. VV Pernis 7 apr27 jan12 mei 2 dec18 nov16 dec24 mrt0 - 3 1 - 410 mrt10 feb26 mei0 - 2
10. Rijnmond/Hoogvliet Sport31 mrt3 - 217 feb1 - 027 jan21 apr1 - 10 - 117 mrt 19 mei 9 dec 3 feb25 nov
11. VV Rockanje17 mrt17 feb 3 feb1 - 326 mei2 - 614 apr21 apr1 - 016 dec 25 nov0 - 531 mrt
12. VV Rozenburg2 - 317 mrt14 apr 3 feb 2 dec17 feb16 dec31 mrt2 - 326 mei12 mei 4 - 15 - 1
13. Zinkwegse Boys19 mei21 apr10 mrt18 nov10 feb25 nov1 - 11 - 3 9 dec2 - 424 mrt 7 apr 27 jan
14. YVV de Zwervers17 feb2 - 126 mei16 dec6 - 03 - 6 2 dec10 mrt 3 feb12 mei18 nov24 mrt14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie