Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Binnenmaas 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Botlek 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Charlois 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV DRL 0 0 0 0 0 0 0  
5 GHVV '13 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV 's-Gravendeel 0 0 0 0 0 0 0  
7 NBSVV 0 0 0 0 0 0 0  
8 NSVV 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Pernis 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rijnmond/Hoogvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Rockanje 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Rozenburg 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zinkwegse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 YVV de Zwervers 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Binnenmaas2. SC Botlek3. SV Charlois4. SV DRL5. GHVV '136. VV 's-Gravendeel7. NBSVV8. NSVV9. VV Pernis10. Rijnmond/Hoogvliet Sport11. VV Rockanje12. VV Rozenburg13. Zinkwegse Boys14. YVV de Zwervers
1. FC Binnenmaas  3 feb 2 dec26 mei24 mrt14 apr12 mei10 feb30 sep18 nov28 okt10 mrt16 dec 7 okt
2. SC Botlek23 sep 24 mrt12 mei16 dec26 mei18 nov 7 apr14 apr10 mrt 7 okt28 okt 2 dec10 feb
3. SV Charlois21 apr21 okt 17 mrt 7 apr31 mrt10 feb19 mei25 nov 7 okt23 sep27 jan 4 nov 9 dec
4. SV DRL 9 dec25 nov28 okt  7 okt21 okt10 mrt27 jan21 apr10 feb 7 apr23 sep31 mrt19 mei
5. GHVV '1321 okt19 mei30 sep17 feb  4 nov 3 feb25 nov31 mrt14 apr 9 dec21 apr14 okt17 mrt
6. VV 's-Gravendeel27 jan 9 dec18 nov24 mrt10 mrt 28 okt23 sep19 mei 2 dec10 feb 7 okt12 mei 7 apr
7. NBSVV25 nov31 mrt14 okt 4 nov23 sep17 mrt  9 dec21 okt 7 apr27 jan19 mei17 feb21 apr
8. NSVV14 okt30 sep16 dec14 apr12 mei 3 feb26 mei 17 feb24 mrt 2 dec18 nov17 mrt 4 nov
9. VV Pernis 7 apr27 jan12 mei 2 dec18 nov16 dec24 mrt 7 okt 28 okt10 mrt10 feb26 mei23 sep
10. Rijnmond/Hoogvliet Sport31 mrt 4 nov17 feb14 okt27 jan21 apr30 sep21 okt17 mrt 19 mei 9 dec 3 feb25 nov
11. VV Rockanje17 mrt17 feb 3 feb30 sep26 mei14 okt14 apr21 apr 4 nov16 dec 25 nov21 okt31 mrt
12. VV Rozenburg 4 nov17 mrt14 apr 3 feb 2 dec17 feb16 dec31 mrt14 okt26 mei12 mei 30 sep21 okt
13. Zinkwegse Boys19 mei21 apr10 mrt18 nov10 feb25 nov 7 okt28 okt 9 dec23 sep24 mrt 7 apr 27 jan
14. YVV de Zwervers17 feb14 okt26 mei16 dec28 okt30 sep 2 dec10 mrt 3 feb12 mei18 nov24 mrt14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie