Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Celeritas 0 0 0 0 0 0 0  
2 DUNO 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Erasmus 0 0 0 0 0 0 0  
4 GSC/ESDO 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV HDV 0 0 0 0 0 0 0  
6 HVV Hercules 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Houtwijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Loosduinen 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Madestein 0 0 0 0 0 0 0  
10 PGS-VOGEL 0 0 0 0 0 0 0  
11 RAS 0 0 0 0 0 0 0  
12 VCS 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wanica Star 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Celeritas2. DUNO3. SV Erasmus4. GSC/ESDO5. VV HDV6. HVV Hercules7. SV Houtwijk8. SV Loosduinen9. SV Madestein10. PGS-VOGEL11. RAS12. VCS13. Wanica Star
1. Celeritas 10 mrt14 apr12 mei14 okt17 feb30 sep 3 feb 2 dec28 okt16 dec26 mei24 mrt
2. DUNO 4 nov 17 mrt24 mrt30 sep14 okt 3 feb17 feb26 mei12 mei14 apr16 dec18 nov
3. SV Erasmus27 jan28 okt 23 sep21 apr19 mei25 nov 9 dec 7 okt10 feb18 nov10 mrt 7 apr
4. GSC/ESDO25 nov21 okt 3 feb  4 nov31 mrt21 apr17 mrt30 sep27 jan14 okt17 feb 9 dec
5. VV HDV10 feb 7 apr 2 dec10 mrt 23 sep26 mei14 apr18 nov16 dec12 mei24 mrt28 okt
6. HVV Hercules 7 okt10 feb16 dec18 nov 3 feb 14 apr30 sep12 mei24 mrt26 mei 2 dec10 mrt
7. SV Houtwijk 7 apr23 sep12 mei 2 dec 9 dec27 jan 19 mei28 okt10 mrt24 mrt18 nov 7 okt
8. SV Loosduinen23 sep 7 okt26 mei28 okt27 jan 7 apr16 dec 24 mrt18 nov 2 dec12 mei10 feb
9. SV Madestein21 apr 9 dec17 feb 7 apr31 mrt25 nov17 mrt21 okt 23 sep 4 nov14 okt19 mei
10. PGS-VOGEL17 mrt25 nov14 okt14 apr19 mei21 okt 4 nov31 mrt 3 feb 17 feb30 sep21 apr
11. RAS19 mei27 jan31 mrt10 feb25 nov 9 dec21 okt21 apr10 mrt 7 okt 28 okt23 sep
12. VCS 9 dec19 mei 4 nov 7 okt21 okt21 apr31 mrt25 nov10 feb 7 apr17 mrt 27 jan
13. Wanica Star21 okt31 mrt30 sep26 mei17 mrt 4 nov17 feb14 okt16 dec 2 dec 3 feb14 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie