Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Bolnes 0 0 0 0 0 0 0  
2 Dilettant 0 0 0 0 0 0 0  
3 DVO '32 0 0 0 0 0 0 0  
4 Excelsior Rotterdam 0 0 0 0 0 0 0  
5 HBSS 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kethel Spaland 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Lekkerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Leonidas 0 0 0 0 0 0 0  
9 Perkouw 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Schoonhoven 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Spirit 0 0 0 0 0 0 0  
12 VVOR 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zestienhoven 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwarte Pijl 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Bolnes2. Dilettant3. DVO '324. Excelsior Rotterdam5. HBSS6. Kethel Spaland7. VV Lekkerkerk8. Leonidas9. Perkouw10. VV Schoonhoven11. VV Spirit12. VVOR13. Zestienhoven14. Zwarte Pijl
1. SV Bolnes 18 nov24 mrt 3 feb30 sep28 okt26 mei12 mei10 mrt 2 dec17 feb14 okt16 dec14 apr
2. Dilettant31 mrt 25 nov 4 nov14 okt26 mei 3 feb16 dec21 apr14 apr17 mrt17 feb30 sep21 okt
3. DVO '3221 okt12 mei 14 okt17 feb 2 dec14 apr26 mei31 mrt16 dec 4 nov17 mrt 3 feb30 sep
4. Excelsior Rotterdam23 sep10 mrt10 feb 16 dec18 nov12 mei28 okt 7 okt24 mrt 7 apr27 jan 2 dec26 mei
5. HBSS 7 apr10 feb 7 okt19 mei 10 mrt18 nov 2 dec23 sep28 okt27 jan 9 dec24 mrt12 mei
6. Kethel Spaland17 mrt 9 dec21 apr31 mrt 4 nov 30 sep14 apr25 nov 3 feb21 okt19 mei17 feb14 okt
7. VV Lekkerkerk 9 dec23 sep27 jan25 nov31 mrt 7 apr  7 okt19 mei10 feb21 apr21 okt17 mrt 4 nov
8. Leonidas25 nov19 mei 9 dec17 mrt21 apr27 jan17 feb 21 okt30 sep31 mrt 4 nov14 okt 3 feb
9. Perkouw 4 nov 2 dec18 nov17 feb 3 feb12 mei16 dec24 mrt 26 mei14 okt30 sep14 apr17 mrt
10. VV Schoonhoven21 apr27 jan19 mei21 okt17 mrt23 sep14 okt 7 apr 9 dec 25 nov31 mrt 4 nov17 feb
11. VV Spirit 7 okt28 okt10 mrt30 sep14 apr24 mrt 2 dec18 nov10 feb12 mei  3 feb26 mei16 dec
12. VVOR10 feb 7 okt28 okt14 apr26 mei16 dec24 mrt10 mrt 7 apr18 nov23 sep 12 mei 2 dec
13. Zestienhoven19 mei 7 apr23 sep21 apr21 okt 7 okt28 okt10 feb27 jan10 mrt 9 dec25 nov 31 mrt
14. Zwarte Pijl27 jan24 mrt 7 apr 9 dec25 nov10 feb10 mrt23 sep28 okt 7 okt19 mei21 apr18 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie