Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Kethel Spaland 12 9 3 0 30 31 11  
2 Dilettant 12 8 3 1 27 39 24  
3 VVOR 12 6 4 2 22 28 15  
4 Zwarte Pijl 11 6 3 2 21 22 16  
5 DVO '32 12 6 2 4 20 28 15  
6 VV Spirit 12 6 1 5 19 24 13  
7 Perkouw 12 5 3 4 18 22 18  
8 VV Schoonhoven 12 5 1 6 16 23 20  
9 HBSS 12 5 1 6 16 18 27  
10 SC Excelsior Rotterdam 11 3 2 6 11 19 24  
11 Leonidas 12 2 5 5 11 13 17  
12 VV Lekkerkerk 12 2 3 7 9 16 25  
13 Zestienhoven 11 2 1 8 7 15 39  
14 SV Bolnes 11 1 0 10 3 14 48  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
82
Totaal aantal doelpunten
312
Totaal aantal doelpunten (thuis)
169
Totaal aantal doelpunten (uit)
143
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,80
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,74
Grootste overwinning (thuis) 
DVO '32 - Bolnes (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Bolnes - Kethel Spaland (1 - 7)
Bolnes - VVOR (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
 
Bolnes - Dilettant (3 - 6)
Dilettant - Zestienhoven (6 - 3)
DVO '32 - Bolnes (8 - 1)
Excelsior Rotterdam - Kethel Spaland (4 - 5)
VVOR - Dilettant (4 - 5)



Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Bolnes2. Dilettant3. DVO '324. SC Excelsior Rotterdam5. HBSS6. Kethel Spaland7. VV Lekkerkerk8. Leonidas9. Perkouw10. VV Schoonhoven11. VV Spirit12. VVOR13. Zestienhoven14. Zwarte Pijl
1. SV Bolnes 3 - 624 mrt 3 feb2 - 41 - 726 mei12 mei10 mrt0 - 317 feb0 - 616 dec14 apr
2. Dilettant31 mrt 2 - 23 - 14 - 126 mei 3 feb1 - 121 apr14 apr17 mrt17 feb6 - 34 - 1
3. DVO '328 - 112 mei 5 - 117 feb1 - 214 apr26 mei31 mrt2 - 01 - 017 mrt 3 feb2 - 0
4. SC Excelsior Rotterdam2 - 110 mrt10 feb 0 - 14 - 512 mei1 - 12 - 324 mrt 7 apr27 jan5 - 126 mei
5. HBSS 7 apr10 feb0 - 319 mei 10 mrt1 - 11 - 01 - 03 - 427 jan0 - 324 mrt12 mei
6. Kethel Spaland17 mrt1 - 121 apr31 mrt3 - 1 3 - 014 apr1 - 0 3 feb2 - 119 mei17 feb1 - 1
7. VV Lekkerkerk4 - 13 - 427 jan1 - 131 mrt 7 apr 1 - 019 mei10 feb21 apr1 - 217 mrt2 - 3
8. Leonidas1 - 319 mei3 - 117 mrt21 apr27 jan17 feb 3 - 33 - 231 mrt0 - 01 - 1 3 feb
9. Perkouw4 - 13 - 12 - 017 feb 3 feb12 mei1 - 124 mrt 26 mei2 - 41 - 214 apr17 mrt
10. VV Schoonhoven21 apr27 jan19 mei0 - 217 mrt0 - 24 - 1 7 apr1 - 2 0 - 031 mrt6 - 017 feb
11. VV Spirit3 - 11 - 210 mrt3 - 014 apr24 mrt3 - 02 - 010 feb12 mei  3 feb26 mei1 - 2
12. VVOR10 feb4 - 51 - 114 apr26 mei0 - 024 mrt10 mrt 7 apr2 - 33 - 2 12 mei2 - 2
13. Zestienhoven19 mei 7 apr3 - 221 apr2 - 41 - 42 - 110 feb27 jan10 mrt0 - 40 - 3 31 mrt
14. Zwarte Pijl27 jan24 mrt 7 apr24 feb5 - 110 feb10 mrt1 - 01 - 13 - 019 mei21 apr3 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie