Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ESTO 11 8 2 1 26 45 10  
2 VV Haastrecht 11 8 0 3 24 43 20  
3 SV DONK 11 8 0 3 24 24 12  
4 AGE-GGK 11 7 1 3 22 36 22  
5 FC Zoetermeer 11 6 2 3 20 29 25  
6 VV Hillegersberg 9 6 1 2 19 49 30  
7 VV Stolwijk 10 6 1 3 19 24 13  
8 Blijdorp 11 5 2 4 17 20 16  
9 NOC Kralingen 11 5 1 5 16 25 27  
10 HOV/DJSCR 11 4 0 7 12 17 32  
11 VV Bodegraven 10 2 2 6 8 16 23  
12 VV Cabauw 11 2 1 8 7 20 38  
13 VV ASW 11 1 1 9 4 16 37  
14 VV Gouderak 11 0 0 11 0 4 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
75
Totaal aantal doelpunten
368
Totaal aantal doelpunten (thuis)
214
Totaal aantal doelpunten (uit)
154
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,05
Grootste overwinning (thuis) 
 
Hillegersberg - Gouderak (12 - 2)
Haastrecht - Gouderak (10 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Gouderak - Stolwijk (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hillegersberg - Gouderak (12 - 2)



Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. VV ASW3. Blijdorp4. VV Bodegraven5. VV Cabauw6. SV DONK7. ESTO8. VV Gouderak9. VV Haastrecht10. VV Hillegersberg11. HOV/DJSCR12. NOC Kralingen13. VV Stolwijk14. FC Zoetermeer
1. AGE-GGK 18 mrt10 dec 8 apr6 - 020 mei 1 apr28 jan4 - 322 apr18 feb3 - 44 - 12 - 3
2. VV ASW1 - 2 0 - 21 - 111 mrt2 - 410 dec11 feb2 - 3 8 apr13 mei20 mei25 mrt28 jan
3. Blijdorp27 mei 4 feb 25 mrt13 mei0 - 21 - 15 - 14 - 20 - 118 mrt18 feb15 apr2 - 2
4. VV Bodegraven2 - 522 apr1 - 2 28 jan10 dec1 - 320 mei18 feb26 nov 4 feb18 mrt0 - 1 1 apr
5. VV Cabauw 4 feb4 - 04 - 215 apr 22 apr20 mei10 dec2 - 318 mrt3 - 4 1 apr18 feb1 - 5
6. SV DONK1 - 218 feb 1 apr27 mei2 - 0 18 mrt13 mei15 apr4 - 22 - 03 - 1 4 feb1 - 2
7. ESTO3 - 027 mei 8 apr11 mrt4 - 02 - 0 9 - 025 mrt11 feb7 - 015 apr13 mei6 - 1
8. VV Gouderak15 apr0 - 422 apr0 - 427 mei0 - 318 feb  4 feb 1 apr0 - 20 - 41 - 618 mrt
9. VV Haastrecht11 feb 1 apr20 mei5 - 0 8 apr28 jan1 - 510 - 0 10 dec4 - 17 - 118 mrt22 apr
10. VV Hillegersberg3 - 39 - 111 mrt13 mei8 - 525 mrt5 - 412 - 227 mei 15 apr 4 feb17 dec18 feb
11. HOV/DJSCR1 - 53 - 11 - 23 - 211 feb 8 apr22 apr25 mrt11 mrt28 jan 10 dec0 - 220 mei
12. NOC Kralingen25 mrt3 - 21 - 01 - 31 - 111 feb28 jan11 mrt13 mei7 - 427 mei 1 - 2 8 apr
13. VV Stolwijk11 mrt6 - 228 jan11 feb3 - 01 - 21 - 1 8 apr1 - 220 mei 1 apr22 apr 10 dec
14. FC Zoetermeer13 mei15 apr11 feb2 - 225 mrt11 mrt 4 feb4 - 00 - 34 - 54 - 22 - 127 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie