Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AGE-GGK 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV ASW 0 0 0 0 0 0 0  
3 Blijdorp 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Bodegraven 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Cabauw 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV DONK 0 0 0 0 0 0 0  
7 ESTO 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Gouderak 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Haastrecht 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Hillegersberg 0 0 0 0 0 0 0  
11 HOV/DJSCR 0 0 0 0 0 0 0  
12 NOC Kralingen 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Stolwijk 0 0 0 0 0 0 0  
14 FC Zoetermeer 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. VV ASW3. Blijdorp4. VV Bodegraven5. VV Cabauw6. SV DONK7. ESTO8. VV Gouderak9. VV Haastrecht10. VV Hillegersberg11. HOV/DJSCR12. NOC Kralingen13. VV Stolwijk14. FC Zoetermeer
1. AGE-GGK 18 mrt10 dec 8 apr24 sep20 mei 1 apr28 jan15 okt22 apr18 feb22 okt 5 nov26 nov
2. VV ASW29 okt 24 sep 3 dec11 mrt 8 okt10 dec11 feb19 nov 8 apr13 mei20 mei25 mrt28 jan
3. Blijdorp27 mei 4 feb 25 mrt13 mei19 nov 1 okt 3 dec17 dec 5 nov18 mrt18 feb15 apr15 okt
4. VV Bodegraven 1 okt22 apr22 okt 28 jan10 dec 5 nov20 mei18 feb26 nov 4 feb18 mrt15 okt 1 apr
5. VV Cabauw 4 feb 5 nov26 nov15 apr 22 apr20 mei10 dec 1 okt18 mrt15 okt 1 apr18 feb22 okt
6. SV DONK17 dec18 feb 1 apr27 mei 3 dec 18 mrt13 mei15 apr22 okt 1 okt15 okt 4 feb 5 nov
7. ESTO19 nov27 mei 8 apr11 mrt17 dec29 okt  8 okt25 mrt11 feb 3 dec15 apr13 mei24 sep
8. VV Gouderak15 apr15 okt22 apr17 dec27 mei26 nov18 feb  4 feb 1 apr22 okt 5 nov 1 okt18 mrt
9. VV Haastrecht11 feb 1 apr20 mei 8 okt 8 apr28 jan22 okt24 sep 10 dec 5 nov26 nov18 mrt22 apr
10. VV Hillegersberg 3 dec 1 okt11 mrt13 mei29 okt25 mrt15 okt19 nov27 mei 15 apr 4 feb17 dec18 feb
11. HOV/DJSCR 8 okt26 nov29 okt24 sep11 feb 8 apr22 apr25 mrt11 mrt28 jan 10 dec19 nov20 mei
12. NOC Kralingen25 mrt17 dec 8 okt29 okt19 nov11 feb28 jan11 mrt13 mei24 sep27 mei  3 dec 8 apr
13. VV Stolwijk11 mrt22 okt28 jan11 feb 8 okt24 sep26 nov 8 apr29 okt20 mei 1 apr22 apr 10 dec
14. FC Zoetermeer13 mei15 apr11 feb19 nov25 mrt11 mrt 4 feb29 okt 3 dec 8 okt17 dec 1 okt27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie