Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Aalsmeer 0 0 0 0 0 0 0  
2 Altior 0 0 0 0 0 0 0  
3 ASC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Bernardus 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV DIOS 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Kickers '69 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nicolaas Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nispen Van 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Rijnland 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKDES 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SJZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 Stompwijk '92 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Warmunda 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV WVC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. Altior3. ASC4. SV Bernardus5. SV DIOS6. SV Kickers '697. Nicolaas Boys8. Nispen Van9. FC Rijnland10. RKDES11. VV SJZ12. Stompwijk '9213. SV Warmunda14. SV WVC
1. FC Aalsmeer 28 jan 8 apr 8 okt13 mei20 mei10 dec25 mrt29 okt 3 dec11 mrt11 feb24 sep19 nov
2. Altior15 apr  8 okt11 mrt17 dec 1 okt 4 feb27 mei13 mei19 nov25 mrt29 okt11 feb 3 dec
3. ASC 1 okt18 feb 25 mrt15 apr 4 feb15 okt17 dec 3 dec13 mei29 okt19 nov11 mrt27 mei
4. SV Bernardus18 feb 5 nov22 okt  1 okt15 okt18 mrt 4 feb17 dec27 mei 3 dec13 mei 1 apr15 apr
5. SV DIOS26 nov20 mei28 jan 8 apr 10 dec22 apr19 nov 8 okt24 sep11 feb25 mrt29 okt11 mrt
6. SV Kickers '6917 dec 8 apr24 sep11 feb27 mei 28 jan 3 dec25 mrt29 okt19 nov11 mrt 8 okt13 mei
7. Nicolaas Boys27 mei24 sep11 feb29 okt 3 dec15 apr 13 mei19 nov11 mrt17 dec 8 okt 8 apr25 mrt
8. Nispen Van22 okt10 dec20 mei24 sep 1 apr22 apr26 nov 11 mrt11 feb 8 okt 8 apr28 jan29 okt
9. FC Rijnland18 mrt26 nov22 apr20 mei18 feb22 okt 1 apr 5 nov  8 apr24 sep28 jan10 dec15 okt
10. RKDES22 apr 1 apr26 nov10 dec 4 feb18 mrt 5 nov15 okt 1 okt 28 jan20 mei22 okt18 feb
11. VV SJZ 5 nov22 okt18 mrt22 apr15 okt 1 apr20 mei18 feb 4 feb15 apr 10 dec26 nov 1 okt
12. Stompwijk '9215 okt18 mrt 1 apr26 nov22 okt 5 nov18 feb 1 okt15 apr17 dec27 mei 22 apr 4 feb
13. SV Warmunda 4 feb15 okt 5 nov19 nov18 mrt18 feb 1 okt15 apr27 mei25 mrt13 mei 3 dec 17 dec
14. SV WVC 1 apr22 apr10 dec28 jan 5 nov26 nov22 okt18 mrt11 feb 8 okt 8 apr24 sep20 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie