Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Altior 15 10 2 3 32 35 18  
2 RKDES 14 9 1 4 28 35 23  
3 Nicolaas Boys 14 8 4 2 28 32 22  
4 FC Rijnland 15 8 1 6 25 33 36  
5 SV WVC 14 7 1 6 22 33 30  
6 SV DIOS 14 7 0 7 21 15 17  
7 Stompwijk '92 15 6 2 7 20 41 35  
8 VV SJZ 14 5 4 5 19 25 26  
9 ASC 14 6 0 8 18 32 26  
10 SV Warmunda 14 5 3 6 18 22 26  
11 SV Kickers '69 13 5 2 6 17 19 26  
12 FC Aalsmeer 14 4 4 6 16 13 26  
13 SV Bernardus 15 3 1 11 10 22 37  
14 Nispen Van 13 2 3 8 9 16 25  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
99
Totaal aantal doelpunten
373
Totaal aantal doelpunten (thuis)
191
Totaal aantal doelpunten (uit)
182
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,84
Grootste overwinning (thuis) 
ASC - Rijnland FC (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Warmunda - Nicolaas Boys (2 - 6)
DIOS SV - RKDES (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Bernardus SV - Rijnland FC (4 - 5)
Nicolaas Boys - ASC (6 - 3)
RKDES - Rijnland FC (4 - 5)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Aalsmeer2. Altior3. ASC4. SV Bernardus5. SV DIOS6. SV Kickers '697. Nicolaas Boys8. Nispen Van9. FC Rijnland10. RKDES11. VV SJZ12. Stompwijk '9213. SV Warmunda14. SV WVC
1. FC Aalsmeer 0 - 3 8 apr1 - 113 mei20 mei25 feb25 mrt2 - 10 - 011 mrt1 - 40 - 31 - 3
2. Altior15 apr 5 - 111 mrt0 - 16 - 21 - 127 mei13 mei1 - 425 mrt3 - 02 - 02 - 1
3. ASC4 - 00 - 2 25 mrt15 apr3 - 01 - 217 dec7 - 013 mei1 - 24 - 211 mrt27 mei
4. SV Bernardus1 - 32 - 31 - 4 1 - 21 - 218 mrt0 - 14 - 527 mei3 - 213 mei 1 apr15 apr
5. SV DIOS0 - 120 mei1 - 0 8 apr 25 feb22 apr2 - 00 - 20 - 4 4 mrt25 mrt1 - 211 mrt
6. SV Kickers '69 4 mrt 8 apr3 - 24 - 127 mei 1 - 10 - 225 mrt3 - 13 - 111 mrt0 - 313 mei
7. Nicolaas Boys27 mei2 - 26 - 30 - 32 - 015 apr 13 mei2 - 111 mrt2 - 23 - 0 8 apr25 mrt
8. Nispen Van1 - 225 feb20 mei1 - 3 1 apr22 apr1 - 2 11 mrt 4 mrt2 - 2 8 apr3 - 32 - 4
9. FC Rijnland18 mrt1 - 322 apr20 mei2 - 12 - 0 1 apr1 - 0  8 apr4 - 34 - 325 feb3 - 3
10. RKDES22 apr 1 apr2 - 125 feb2 - 018 mrt0 - 22 - 14 - 5 1 - 320 mei4 - 23 - 2
11. VV SJZ0 - 03 - 018 mrt22 apr0 - 3 1 apr20 mei3 - 11 - 015 apr 25 feb2 - 21 - 4
12. Stompwijk '925 - 218 mrt 1 apr6 - 01 - 21 - 15 - 11 - 115 apr2 - 527 mei 22 apr5 - 3
13. SV Warmunda0 - 00 - 20 - 12 - 118 mrt18 feb2 - 615 apr27 mei25 mrt13 mei2 - 1 1 - 3
14. SV WVC 1 apr22 apr25 feb1 - 00 - 22 - 0 4 mrt18 mrt3 - 21 - 3 8 apr3 - 520 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie