Zaterdag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hellevoetsluis 7 6 0 1 18 15 6  
2 VV Strijen 7 4 2 1 14 17 9  
3 VV Zuidland 7 4 1 2 13 15 12  
4 RV & AV Sparta 7 4 0 3 12 16 14  
5 SV CWO 7 3 3 1 12 11 9  
6 BVCB 7 3 2 2 11 19 12  
7 SVS Capelle 7 2 4 1 10 16 14  
8 Neptunus-Schiebroek 7 3 0 4 9 8 10  
9 VV Alexandria '66 7 2 2 3 8 13 15  
10 SV Piershil 7 2 2 3 8 12 14  
11 SSS 7 2 1 4 7 12 9  
12 CVV Berkel 7 1 3 3 6 9 14  
13 VV Rhoon 7 1 1 5 4 4 14  
14 VDL 7 1 1 5 4 6 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
173
Totaal aantal doelpunten (thuis)
85
Totaal aantal doelpunten (uit)
88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,53
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,80
Grootste overwinning (thuis) 
 
SSS - VDL (5 - 0)
Strijen - VDL (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Rhoon - BVCB (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Berkel CVV - Piershil (2 - 5)
Sparta RV & AV - Alexandria '66 (3 - 4)
VDL - BVCB (2 - 5)



Zaterdag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alexandria '662. CVV Berkel3. BVCB4. SV CWO5. VV Hellevoetsluis6. Neptunus-Schiebroek7. SV Piershil8. VV Rhoon9. RV & AV Sparta10. SSS11. VV Strijen12. SVS Capelle13. VDL14. VV Zuidland
1. VV Alexandria '66 24 mrt1 - 214 apr10 mrt2 - 117 feb12 mei 3 feb16 dec 2 dec18 nov26 mei1 - 2
2. CVV Berkel1 - 1 17 mrt1 - 131 mrt17 feb2 - 526 mei1 - 3 3 feb16 dec12 mei14 apr 2 dec
3. BVCB10 feb2 - 2  2 dec 7 apr26 mei0 - 110 mrt14 apr12 mei18 nov3 - 324 mrt16 dec
4. SV CWO27 jan 7 apr21 apr 1 - 025 nov19 mei1 - 0 9 dec18 nov2 - 224 mrt10 mrt10 feb
5. VV Hellevoetsluis3 - 118 nov3 - 117 mrt  3 feb2 - 024 mrt17 feb14 apr26 mei 2 dec16 dec12 mei
6. Neptunus-Schiebroek 7 apr2 - 1 9 dec12 mei1 - 3 27 jan 2 dec19 mei24 mrt1 - 210 feb18 nov10 mrt
7. SV Piershil3 - 310 mrt 3 feb16 dec10 feb14 apr 18 nov1 - 226 mei12 mei2 - 2 2 dec24 mrt
8. VV Rhoon25 nov 9 dec0 - 6 3 feb1 - 221 apr31 mrt 17 mrt0 - 21 - 119 mei17 feb27 jan
9. RV & AV Sparta3 - 410 feb27 jan26 mei1 - 216 dec 7 apr1 - 2  2 dec24 mrt10 mrt12 mei18 nov
10. SSS19 mei0 - 125 nov31 mrt27 jan0 - 1 9 dec10 feb21 apr 10 mrt 7 apr5 - 02 - 3
11. VV Strijen21 apr19 mei31 mrt17 feb 9 dec17 mrt25 nov 7 apr2 - 32 - 1 27 jan5 - 03 - 1
12. SVS Capelle31 mrt25 nov17 feb3 - 221 apr2 - 017 mrt16 dec2 - 32 - 214 apr  3 feb26 mei
13. VDL 9 dec27 jan2 - 50 - 119 mei31 mrt21 apr1 - 025 nov17 mrt10 feb2 - 2  7 apr
14. VV Zuidland17 mrt21 apr19 mei3 - 325 nov0 - 23 - 014 apr31 mrt17 feb 3 feb 9 dec3 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie