Zaterdag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alexandria '66 0 0 0 0 0 0 0  
2 Berkel CVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 BVCB 0 0 0 0 0 0 0  
4 CWO 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hellevoetsluis 0 0 0 0 0 0 0  
6 Neptunus-Schiebroek 0 0 0 0 0 0 0  
7 Piershil 0 0 0 0 0 0 0  
8 Rhoon 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sparta RV & AV 0 0 0 0 0 0 0  
10 SSS 0 0 0 0 0 0 0  
11 Strijen 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVS Capelle 0 0 0 0 0 0 0  
13 VDL 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zuidland 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alexandria '662. Berkel CVV3. BVCB4. CWO5. Hellevoetsluis6. Neptunus-Schiebroek7. Piershil8. Rhoon9. Sparta RV & AV10. SSS11. Strijen12. SVS Capelle13. VDL14. Zuidland
1. Alexandria '66 24 mrt14 okt14 apr10 mrt30 sep17 feb12 mei 3 feb16 dec 2 dec18 nov26 mei28 okt
2. Berkel CVV21 okt 17 mrt30 sep31 mrt17 feb 4 nov26 mei14 okt 3 feb16 dec12 mei14 apr 2 dec
3. BVCB10 feb28 okt  2 dec 7 apr26 mei23 sep10 mrt14 apr12 mei18 nov 7 okt24 mrt16 dec
4. CWO27 jan 7 apr21 apr 28 okt25 nov19 mei23 sep 9 dec18 nov 7 okt24 mrt10 mrt10 feb
5. Hellevoetsluis 4 nov18 nov30 sep17 mrt  3 feb14 okt24 mrt17 feb14 apr26 mei 2 dec16 dec12 mei
6. Neptunus-Schiebroek 7 apr 7 okt 9 dec12 mei23 sep 27 jan 2 dec19 mei24 mrt28 okt10 feb18 nov10 mrt
7. Piershil 7 okt10 mrt 3 feb16 dec10 feb14 apr 18 nov30 sep26 mei12 mei28 okt 2 dec24 mrt
8. Rhoon25 nov 9 dec 4 nov 3 feb21 okt21 apr31 mrt 17 mrt14 okt30 sep19 mei17 feb27 jan
9. Sparta RV & AV23 sep10 feb27 jan26 mei 7 okt16 dec 7 apr28 okt  2 dec24 mrt10 mrt12 mei18 nov
10. SSS19 mei23 sep25 nov31 mrt27 jan21 okt 9 dec10 feb21 apr 10 mrt 7 apr28 okt 7 okt
11. Strijen21 apr19 mei31 mrt17 feb 9 dec17 mrt25 nov 7 apr21 okt 4 nov 27 jan14 okt23 sep
12. SVS Capelle31 mrt25 nov17 feb21 okt21 apr14 okt17 mrt16 dec 4 nov30 sep14 apr  3 feb26 mei
13. VDL 9 dec27 jan21 okt 4 nov19 mei31 mrt21 apr 7 okt25 nov17 mrt10 feb23 sep  7 apr
14. Zuidland17 mrt21 apr19 mei14 okt25 nov 4 nov21 okt14 apr31 mrt17 feb 3 feb 9 dec30 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie