Zondag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Groeneweg 7 5 1 1 16 23 11  
2 Zwervers CVV 7 5 1 1 16 15 9  
3 SV Wippolder 7 4 1 2 13 11 8  
4 GLZ Delfshaven 7 4 0 3 12 23 18  
5 Concordia 7 4 0 3 12 18 13  
6 VV ONA 7 4 0 3 12 10 10  
7 TOGB 6 3 2 1 11 14 10  
8 Antibarbari 7 3 1 3 10 12 11  
9 SV WCR 7 2 2 3 8 14 16  
10 VFC 7 2 1 4 7 13 14  
11 OLIVEO 7 2 0 5 6 8 14  
12 Excelsior '20 7 2 0 5 6 11 18  
13 XerxesDZB 7 2 0 5 6 13 25  
14 SV Slikkerveer 6 1 1 4 4 9 17  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
48
Totaal aantal doelpunten
194
Totaal aantal doelpunten (thuis)
114
Totaal aantal doelpunten (uit)
80
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,38
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,67
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Excelsior '20 - Zwervers CVV (5 - 1)
GLZ Delfshaven - Slikkerveer (5 - 1)
Antibarbari - ONA (4 - 0)
Groeneweg - Excelsior '20 (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
XerxesDZB - GLZ Delfshaven (3 - 7)
XerxesDZB - Groeneweg (2 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
XerxesDZB - GLZ Delfshaven (3 - 7)



Zondag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Antibarbari2. Concordia3. Excelsior '204. GLZ Delfshaven5. VV Groeneweg6. OLIVEO7. VV ONA8. SV Slikkerveer9. TOGB10. VFC11. SV WCR12. SV Wippolder13. XerxesDZB14. Zwervers CVV
1. Antibarbari  3 dec28 jan19 nov13 mei17 dec4 - 027 mei11 mrt2 - 12 - 111 feb25 mrt 8 apr
2. Concordia22 apr 26 nov5 - 22 - 41 - 220 mei 1 apr 8 apr28 jan11 feb3 - 111 mrt10 dec
3. Excelsior '2015 apr13 mei 17 dec25 mrt27 mei11 feb 3 dec1 - 4 8 apr11 mrt1 - 219 nov5 - 1
4. GLZ Delfshaven 1 apr18 feb20 mei 4 - 14 - 218 mrt5 - 110 dec26 nov15 apr22 apr 4 feb0 - 2
5. VV Groeneweg26 nov18 mrt4 - 0 8 apr  1 apr10 dec3 - 02 - 220 mei3 - 128 jan11 feb22 apr
6. OLIVEO20 mei25 mrt10 dec11 mrt19 nov  8 apr13 mei11 feb0 - 3 3 dec0 - 24 - 128 jan
7. VV ONA 4 feb17 dec2 - 04 - 127 mei1 - 0 15 apr19 nov11 mrt13 mei25 mrt 3 dec18 feb
8. SV Slikkerveer10 dec19 nov22 apr11 feb11 mrt26 nov28 jan 25 mrt3 - 02 - 2 8 apr2 - 420 mei
9. TOGB2 - 24 - 218 feb27 mei 4 feb2 - 0 1 apr12 nov 22 apr17 dec26 nov15 apr18 mrt
10. VFC18 feb15 apr1 - 213 mei17 dec 4 feb3 - 118 mrt 3 dec 25 mrt19 nov27 mei2 - 3
11. SV WCR18 mrt0 - 34 - 228 jan18 feb22 apr26 nov 4 feb20 mei3 - 3 10 dec3 - 1 1 apr
12. SV Wippolder2 - 1 4 feb18 mrt 3 dec15 apr18 feb0 - 13 - 113 mei 1 apr27 mei 17 dec1 - 1
13. XerxesDZB2 - 10 - 2 1 apr3 - 72 - 618 mrt22 apr18 feb28 jan10 dec 8 apr20 mei 26 nov
14. Zwervers CVV3 - 027 mei 4 feb25 mrt 3 dec15 apr2 - 117 dec3 - 011 feb19 nov11 mrt13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie