Zondag 2e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Antibarbari 0 0 0 0 0 0 0  
2 Concordia 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior '20 0 0 0 0 0 0 0  
4 GLZ Delfshaven 0 0 0 0 0 0 0  
5 Groeneweg 0 0 0 0 0 0 0  
6 OLIVEO 0 0 0 0 0 0 0  
7 ONA 0 0 0 0 0 0 0  
8 Slikkerveer 0 0 0 0 0 0 0  
9 TOGB 0 0 0 0 0 0 0  
10 VFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 WCR 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wippolder 0 0 0 0 0 0 0  
13 XerxesDZB 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwervers CVV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Antibarbari2. Concordia3. Excelsior '204. GLZ Delfshaven5. Groeneweg6. OLIVEO7. ONA8. Slikkerveer9. TOGB10. VFC11. WCR12. Wippolder13. XerxesDZB14. Zwervers CVV
1. Antibarbari  3 dec28 jan19 nov13 mei17 dec24 sep27 mei11 mrt 8 okt29 okt11 feb25 mrt 8 apr
2. Concordia22 apr 26 nov 8 okt29 okt22 okt20 mei 1 apr 8 apr28 jan11 feb24 sep11 mrt10 dec
3. Excelsior '2015 apr13 mei 17 dec25 mrt27 mei11 feb 3 dec 8 okt 8 apr11 mrt29 okt19 nov24 sep
4. GLZ Delfshaven 1 apr18 feb20 mei  1 okt 5 nov18 mrt15 okt10 dec26 nov15 apr22 apr 4 feb22 okt
5. Groeneweg26 nov18 mrt22 okt 8 apr  1 apr10 dec 5 nov24 sep20 mei 8 okt28 jan11 feb22 apr
6. OLIVEO20 mei25 mrt10 dec11 mrt19 nov  8 apr13 mei11 feb24 sep 3 dec 8 okt29 okt28 jan
7. ONA 4 feb17 dec15 okt29 okt27 mei 1 okt 15 apr19 nov11 mrt13 mei25 mrt 3 dec18 feb
8. Slikkerveer10 dec19 nov22 apr11 feb11 mrt26 nov28 jan 25 mrt29 okt24 sep 8 apr 8 okt20 mei
9. TOGB 5 nov 1 okt18 feb27 mei 4 feb15 okt 1 apr22 okt 22 apr17 dec26 nov15 apr18 mrt
10. VFC18 feb15 apr 1 okt13 mei17 dec 4 feb 5 nov18 mrt 3 dec 25 mrt19 nov27 mei15 okt
11. WCR18 mrt15 okt 5 nov28 jan18 feb22 apr26 nov 4 feb20 mei22 okt 10 dec 1 okt 1 apr
12. Wippolder15 okt 4 feb18 mrt 3 dec15 apr18 feb22 okt 1 okt13 mei 1 apr27 mei 17 dec 5 nov
13. XerxesDZB22 okt 5 nov 1 apr24 sep15 okt18 mrt22 apr18 feb28 jan10 dec 8 apr20 mei 26 nov
14. Zwervers CVV 1 okt27 mei 4 feb25 mrt 3 dec15 apr 8 okt17 dec29 okt11 feb19 nov11 mrt13 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie