Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Ariston '80 0 0 0 0 0 0 0  
2 Duindorp SV 0 0 0 0 0 0 0  
3 GDA 0 0 0 0 0 0 0  
4 KMD 0 0 0 0 0 0 0  
5 LYRA 0 0 0 0 0 0 0  
6 Maasdijk 0 0 0 0 0 0 0  
7 Monster sc 0 0 0 0 0 0 0  
8 MSV '71 0 0 0 0 0 0 0  
9 MVV '27 0 0 0 0 0 0 0  
10 Naaldwijk 0 0 0 0 0 0 0  
11 Quick Steps 0 0 0 0 0 0 0  
12 Schipluiden 0 0 0 0 0 0 0  
13 VELO 0 0 0 0 0 0 0  
14 Verburch 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Ariston '802. Duindorp SV3. GDA4. KMD5. LYRA6. Maasdijk7. Monster sc8. MSV '719. MVV '2710. Naaldwijk11. Quick Steps12. Schipluiden13. VELO14. Verburch
1. Ariston '80 26 mei16 dec14 apr 2 dec18 nov10 mrt 7 okt24 mrt12 mei23 sep28 okt 7 apr10 feb
2. Duindorp SV 9 dec 10 mrt19 mei12 mei28 okt 2 dec10 feb18 nov24 mrt27 jan 7 okt23 sep 7 apr
3. GDA19 mei 4 nov 31 mrt14 okt 3 feb14 apr 9 dec30 sep17 feb21 okt21 apr25 nov17 mrt
4. KMD27 jan16 dec18 nov 26 mei24 mrt28 okt10 mrt12 mei 2 dec 7 apr10 feb 7 okt23 sep
5. LYRA21 apr25 nov10 feb 9 dec  7 okt23 sep24 mrt10 mrt18 nov19 mei 7 apr28 okt27 jan
6. Maasdijk31 mrt17 mrt23 sep21 okt17 feb  7 apr27 jan14 okt 4 nov25 nov19 mei 9 dec21 apr
7. Monster sc 4 nov21 apr27 jan17 mrt 3 feb30 sep 19 mei17 feb14 okt31 mrt 9 dec21 okt25 nov
8. MSV '7117 feb14 okt26 mei 4 nov21 okt14 apr16 dec  3 feb30 sep17 mrt25 nov21 apr31 mrt
9. MVV '2721 okt31 mrt 7 apr25 nov 4 nov10 feb 7 okt23 sep 17 mrt21 apr27 jan19 mei 9 dec
10. Naaldwijk25 nov21 okt 7 okt21 apr31 mrt10 mrt10 feb 7 apr28 okt  9 dec23 sep27 jan19 mei
11. Quick Steps 3 feb14 apr24 mrt30 sep16 dec12 mei18 nov28 okt 2 dec26 mei 10 mrt10 feb 7 okt
12. Schipluiden17 mrt17 feb 2 dec14 okt30 sep16 dec26 mei12 mei14 apr 3 feb 4 nov 31 mrt21 okt
13. VELO30 sep 3 feb12 mei17 feb17 mrt26 mei24 mrt 2 dec16 dec14 apr14 okt18 nov  4 nov
14. Verburch14 okt30 sep28 okt 3 feb14 apr 2 dec12 mei18 nov26 mei16 dec17 feb24 mrt10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie