Zondag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMT 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Boshuizen 0 0 0 0 0 0 0  
3 Delft 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Den Hoorn 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoogland 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Nieuwerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
7 Olympia (G) 0 0 0 0 0 0 0  
8 Poortugaal 0 0 0 0 0 0 0  
9 RVC '33 0 0 0 0 0 0 0  
10 Spartaan 1920 0 0 0 0 0 0 0  
11 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  
12 VELO 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMT2. FC Boshuizen3. Delft4. SV Den Hoorn5. VV Hoogland6. VV Nieuwerkerk7. Olympia (G)8. Poortugaal9. RVC '3310. Spartaan 192011. Unitas12. VELO13. VOC
1. BMT 15 okt27 mei 1 okt 1 apr13 mei17 dec22 okt18 mrt 3 dec15 apr 4 feb 5 nov
2. FC Boshuizen11 feb 29 okt27 mei 8 okt11 mrt25 mrt24 sep28 jan19 nov13 mei 3 dec 8 apr
3. Delft10 dec18 mrt  4 feb22 okt20 mei 1 okt26 nov 5 nov28 jan18 feb15 okt 1 apr
4. SV Den Hoorn 8 apr10 dec24 sep 29 okt25 mrt 8 okt28 jan22 apr11 feb11 mrt19 nov20 mei
5. VV Hoogland19 nov18 feb25 mrt18 mrt  3 dec27 mei 5 nov 1 okt13 mei17 dec15 apr15 okt
6. VV Nieuwerkerk26 nov 5 nov17 dec22 okt22 apr 15 apr 1 apr18 feb27 mei 4 feb 1 okt18 mrt
7. Olympia (G)20 mei22 okt 8 apr18 feb10 dec28 jan 22 apr 1 apr24 sep15 okt 5 nov26 nov
8. Poortugaal25 mrt 4 feb13 mei15 apr11 mrt19 nov 3 dec 15 okt29 okt27 mei17 dec18 feb
9. RVC '3329 okt15 apr11 mrt 3 dec 8 apr 8 okt19 nov11 feb 17 dec25 mrt13 mei24 sep
10. Spartaan 192022 apr 1 apr15 apr15 okt26 nov10 dec 4 feb18 mrt20 mei  1 okt18 feb22 okt
11. Unitas28 jan26 nov 8 okt 5 nov20 mei24 sep11 feb10 dec22 okt 8 apr 18 mrt22 apr
12. VELO24 sep22 apr11 feb 1 apr28 jan 8 apr11 mrt20 mei26 nov 8 okt29 okt 10 dec
13. VOC11 mrt 1 okt19 nov17 dec11 feb29 okt13 mei 8 okt 4 feb25 mrt 3 dec27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie