Zondag 1e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMT 0 0 0 0 0 0 0  
2 Boshuizen FC 0 0 0 0 0 0 0  
3 Delft 0 0 0 0 0 0 0  
4 Den Hoorn 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hoogland 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kocatepe RVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nieuwerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
8 Olympia (G) 0 0 0 0 0 0 0  
9 Poortugaal 0 0 0 0 0 0 0  
10 RVC '33 0 0 0 0 0 0 0  
11 Spartaan 1920 0 0 0 0 0 0 0  
12 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  
13 VELO 0 0 0 0 0 0 0  
14 VOC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMT2. Boshuizen FC3. Delft4. Den Hoorn5. Hoogland6. Kocatepe RVV7. Nieuwerkerk8. Olympia (G)9. Poortugaal10. RVC '3311. Spartaan 192012. Unitas13. VELO14. VOC
1. BMT 15 okt27 mei 1 okt 1 apr18 feb13 mei17 dec22 okt18 mrt 3 dec15 apr 4 feb 5 nov
2. Boshuizen FC11 feb 29 okt27 mei 8 okt17 dec11 mrt25 mrt24 sep28 jan19 nov13 mei 3 dec 8 apr
3. Delft10 dec18 mrt  4 feb22 okt22 apr20 mei 1 okt26 nov 5 nov28 jan18 feb15 okt 1 apr
4. Den Hoorn 8 apr10 dec24 sep 29 okt26 nov25 mrt 8 okt28 jan22 apr11 feb11 mrt19 nov20 mei
5. Hoogland19 nov18 feb25 mrt18 mrt  4 feb 3 dec27 mei 5 nov 1 okt13 mei17 dec15 apr15 okt
6. Kocatepe RVV 8 okt20 mei 3 dec13 mei24 sep 11 feb29 okt 8 apr10 dec11 mrt19 nov25 mrt28 jan
7. Nieuwerkerk26 nov 5 nov17 dec22 okt22 apr15 okt 15 apr 1 apr18 feb27 mei 4 feb 1 okt18 mrt
8. Olympia (G)20 mei22 okt 8 apr18 feb10 dec18 mrt28 jan 22 apr 1 apr24 sep15 okt 5 nov26 nov
9. Poortugaal25 mrt 4 feb13 mei15 apr11 mrt 1 okt19 nov 3 dec 15 okt29 okt27 mei17 dec18 feb
10. RVC '3329 okt15 apr11 mrt 3 dec 8 apr27 mei 8 okt19 nov11 feb 17 dec25 mrt13 mei24 sep
11. Spartaan 192022 apr 1 apr15 apr15 okt26 nov 5 nov10 dec 4 feb18 mrt20 mei  1 okt18 feb22 okt
12. Unitas28 jan26 nov 8 okt 5 nov20 mei 1 apr24 sep11 feb10 dec22 okt 8 apr 18 mrt22 apr
13. VELO24 sep22 apr11 feb 1 apr28 jan22 okt 8 apr11 mrt20 mei26 nov 8 okt29 okt 10 dec
14. VOC11 mrt 1 okt19 nov17 dec11 feb15 apr29 okt13 mei 8 okt 4 feb25 mrt 3 dec27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie