Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV DHL 0 0 0 0 0 0 0  
2 Full Speed 0 0 0 0 0 0 0  
3 Graaf Willem II/VAC 0 0 0 0 0 0 0  
4 GSC/ESDO 0 0 0 0 0 0 0  
5 ODB 0 0 0 0 0 0 0  
6 SC REMO 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV SEP 0 0 0 0 0 0 0  
8 De Ster Den Haag 0 0 0 0 0 0 0  
9 SVV 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Taurus 0 0 0 0 0 0 0  
11 VCS 0 0 0 0 0 0 0  
12 Voorschoten '97 0 0 0 0 0 0 0  
13 WIK 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wilhelmus 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV DHL2. Full Speed3. Graaf Willem II/VAC4. GSC/ESDO5. ODB6. SC REMO7. VV SEP8. De Ster Den Haag9. SVV10. SV Taurus11. VCS12. Voorschoten '9713. WIK14. VV Wilhelmus
1. SV DHL 20 mei22 okt 1 okt15 apr15 okt18 mrt10 dec 5 nov 1 apr22 apr 4 feb26 nov18 feb
2. Full Speed17 dec 24 sep25 mrt11 mrt 3 dec11 feb 8 okt27 mei15 apr29 okt19 nov 8 apr13 mei
3. Graaf Willem II/VAC25 mrt 4 feb  3 dec19 nov17 dec 8 okt29 okt15 apr 1 okt11 mrt13 mei11 feb27 mei
4. GSC/ESDO 8 apr22 okt22 apr  8 okt 5 nov10 dec24 sep 1 apr26 nov28 jan11 feb20 mei18 mrt
5. ODB28 jan 5 nov 1 apr18 feb  4 feb26 nov20 mei22 apr18 mrt10 dec 1 okt22 okt15 okt
6. SC REMO11 feb22 apr20 mei11 mrt24 sep 28 jan25 mrt26 nov10 dec 8 apr 8 okt29 okt19 nov
7. VV SEP29 okt15 okt18 feb27 mei13 mei15 apr 19 nov 1 okt 4 feb25 mrt 3 dec11 mrt17 dec
8. De Ster Den Haag27 mei18 feb18 mrt 4 feb17 dec22 okt 1 apr 15 okt 5 nov26 nov15 apr22 apr 1 okt
9. SVV11 mrt10 dec28 jan19 nov 3 dec13 mei 8 apr11 feb 20 mei 8 okt29 okt24 sep25 mrt
10. SV Taurus19 nov28 jan 8 apr13 mei29 okt27 mei24 sep11 mrt17 dec 11 feb25 mrt 8 okt 3 dec
11. VCS 3 dec18 mrt 5 nov15 apr27 mei 1 okt22 okt13 mei18 feb15 okt 17 dec 1 apr 4 feb
12. Voorschoten '9724 sep 1 apr26 nov15 okt 8 apr18 feb22 apr28 jan18 mrt22 okt20 mei 10 dec 5 nov
13. WIK13 mei 1 okt15 okt17 dec25 mrt18 mrt 5 nov 3 dec 4 feb18 feb19 nov27 mei 15 apr
14. VV Wilhelmus 8 okt26 nov10 dec29 okt11 feb 1 apr20 mei 8 apr22 okt22 apr24 sep11 mrt28 jan 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie