Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Wateringse Veld GONA 13 13 0 0 39 86 9  
2 HVV Laakkwartier 15 11 2 2 35 43 26  
3 Vredenburch 15 11 2 2 34 65 15 -1
4 Semper Altius 15 11 0 4 33 45 19  
5 Quintus 15 9 1 5 28 50 28  
6 SV Oosterheem 14 6 0 8 18 36 44  
7 TAC '90 15 5 3 7 18 34 43  
8 Concordia 14 4 4 6 16 33 49  
9 OLIVEO 13 3 2 8 11 19 28  
10 FC Zoetermeer 13 2 3 8 9 22 49  
11 DVC 14 3 0 11 9 19 59  
12 DHC 11 1 2 8 5 26 51  
13 HPSV 13 1 1 11 1 8 66 -3

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
90
Totaal aantal doelpunten
486
Totaal aantal doelpunten (thuis)
256
Totaal aantal doelpunten (uit)
230
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,84
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,56
Grootste overwinning (thuis) 
Wateringse Veld GONA - DVC (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
HPSV - Quintus (0 - 11)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Wateringse Veld GONA - Concordia (12 - 1)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Concordia2. DHC3. DVC4. HPSV5. HVV Laakkwartier6. OLIVEO7. SV Oosterheem8. Quintus9. Semper Altius10. TAC '9011. Vredenburch12. SV Wateringse Veld GONA13. FC Zoetermeer
1. Concordia 3 - 321 apr0 - 01 - 1 7 apr2 - 419 mei0 - 32 - 20 - 310 mrt3 - 1
2. DHC17 feb 31 mrt17 mrt1 - 519 mei3 - 61 - 51 - 4 7 apr21 apr2 - 47 - 4
3. DVC1 - 63 - 2 26 mei12 mei4 - 11 - 20 - 3 7 apr10 mrt0 - 824 feb14 apr
4. HPSV12 mei2 - 11 - 4 24 mrt2 - 310 mrt0 - 111 - 41 - 4 7 apr1 - 1119 mei
5. HVV Laakkwartier31 mrt10 mrt8 - 24 - 0 2 - 14 - 21 - 42 - 12 - 219 mei0 - 521 apr
6. OLIVEO3 - 2 3 mrt17 mrt4 - 02 - 3 1 - 30 - 131 mrt26 mei0 - 014 apr1 - 1
7. SV Oosterheem4 - 6 3 feb19 mei5 - 01 - 321 apr 2 - 41 - 514 apr17 mrt0 - 431 mrt
8. Quintus9 - 112 mei3 - 014 apr26 mei10 mrt24 mrt 2 - 34 - 10 - 31 - 42 - 2
9. Semper Altius17 mrt26 mei2 - 15 - 014 apr2 - 112 mei8 - 0 24 mrt0 - 31 - 22 - 3
10. TAC '903 - 64 - 42 - 121 apr0 - 23 - 15 - 431 mrt1 - 2 0 - 30 - 217 mrt
11. Vredenburch14 apr11 - 15 - 010 - 03 - 424 mrt5 - 02 - 110 mrt12 mei 26 mei7 - 1
12. SV Wateringse Veld GONA12 - 110 feb12 - 031 mrt17 mrt5 - 1 7 apr21 apr19 mei8 - 26 - 0 11 - 0
13. FC Zoetermeer26 mei24 mrt4 - 2 3 mrt1 - 224 feb1 - 2 7 apr1 - 31 - 52 - 212 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie