Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Oosterheem 1 1 0 0 3 6 3  
2 Semper Altius 1 1 0 0 3 4 1  
3 Quintus 1 1 0 0 3 3 0  
4 HVV Laakkwartier 1 1 0 0 3 2 1  
5 Concordia 1 0 1 0 1 2 2  
6 TAC '90 1 0 1 0 1 2 2  
7 Vredenburch 1 0 1 0 1 2 2  
8 FC Zoetermeer 1 0 1 0 1 2 2  
9 SV Wateringse Veld GONA 0 0 0 0 0 0 0  
10 OLIVEO 1 0 0 1 0 1 2  
11 DHC 1 0 0 1 0 3 6  
12 HPSV 1 0 0 1 0 1 4  
13 DVC 1 0 0 1 0 0 3  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal doelpunten
28
Totaal aantal doelpunten (thuis)
10
Totaal aantal doelpunten (uit)
18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
3,00



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Concordia2. DHC3. DVC4. HPSV5. HVV Laakkwartier6. OLIVEO7. SV Oosterheem8. Quintus9. Semper Altius10. TAC '9011. Vredenburch12. SV Wateringse Veld GONA13. FC Zoetermeer
1. Concordia  7 okt21 apr25 nov18 nov 7 apr10 feb19 mei28 okt2 - 227 jan10 mrt 9 dec
2. DHC17 feb 31 mrt17 mrt 4 nov19 mei3 - 625 nov 9 dec 7 apr21 apr14 okt21 okt
3. DVC 2 dec18 nov 26 mei12 mei28 okt16 dec0 - 3 7 apr10 mrt10 feb24 mrt14 apr
4. HPSV12 mei28 okt 9 dec 24 mrt 7 okt10 mrt27 jan1 - 4 2 dec 7 apr18 nov19 mei
5. HVV Laakkwartier31 mrt10 mrt25 nov21 okt 2 - 1 7 okt 9 dec27 jan10 feb19 mei28 okt21 apr
6. OLIVEO30 sep16 dec17 mrt17 feb 3 feb  2 dec 4 nov31 mrt26 mei21 okt14 apr14 okt
7. SV Oosterheem14 okt 3 feb19 mei 4 nov17 feb21 apr 21 okt25 nov14 apr17 mrt30 sep31 mrt
8. Quintus16 dec12 mei 3 feb14 apr26 mei10 mrt24 mrt 10 feb18 nov 7 okt 2 dec30 sep
9. Semper Altius17 mrt26 mei30 sep 3 feb14 apr18 nov12 mei14 okt 24 mrt 4 nov16 dec17 feb
10. TAC '90 3 feb30 sep 4 nov21 apr14 okt 9 dec27 jan31 mrt21 okt 25 nov17 feb17 mrt
11. Vredenburch14 apr 2 dec14 okt30 sep16 dec24 mrt28 okt17 feb10 mrt12 mei 26 mei 3 feb
12. SV Wateringse Veld GONA 4 nov10 feb21 okt31 mrt17 mrt27 jan 7 apr21 apr19 mei 7 okt 9 dec 25 nov
13. FC Zoetermeer26 mei24 mrt27 jan16 dec 2 dec10 feb18 nov 7 apr 7 okt28 okt2 - 212 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie