Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Blankenburg 0 0 0 0 0 0 0  
2 Delfia 0 0 0 0 0 0 0  
3 Erasmus 0 0 0 0 0 0 0  
4 GOL Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 HDV 0 0 0 0 0 0 0  
6 HMC 0 0 0 0 0 0 0  
7 HMSH 0 0 0 0 0 0 0  
8 Houtwijk SV 0 0 0 0 0 0 0  
9 Madestein SV 0 0 0 0 0 0 0  
10 Roodenburg 0 0 0 0 0 0 0  
11 Steeds Hooger 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVH 0 0 0 0 0 0 0  
13 Toofan 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wanica Star 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Blankenburg2. Delfia3. Erasmus4. GOL Sport5. HDV6. HMC7. HMSH8. Houtwijk SV9. Madestein SV10. Roodenburg11. Steeds Hooger12. SVH13. Toofan14. Wanica Star
1. Blankenburg 11 feb26 nov 1 apr22 okt20 mei10 dec 8 okt11 mrt24 sep 8 apr29 okt22 apr28 jan
2. Delfia15 okt  5 nov 4 feb22 apr26 nov 1 apr28 jan 1 okt10 dec20 mei18 feb18 mrt22 okt
3. Erasmus13 mei11 mrt  3 dec27 mei11 feb24 sep17 dec19 nov29 okt 8 okt25 mrt15 apr 8 apr
4. GOL Sport19 nov24 sep22 apr 26 nov28 jan20 mei11 feb 8 okt 8 apr25 mrt11 mrt10 dec29 okt
5. HDV25 mrt 3 dec10 dec13 mei  8 apr28 jan11 mrt29 okt 8 okt11 feb19 nov20 mei24 sep
6. HMC17 dec13 mei15 okt15 apr 1 okt 18 feb29 okt 3 dec25 mrt19 nov27 mei 4 feb11 mrt
7. HMSH27 mei19 nov 4 feb17 dec15 apr 8 okt 25 mrt13 mei11 mrt29 okt 3 dec 1 okt11 feb
8. Houtwijk SV18 feb15 apr20 mei15 okt 5 nov18 mrt22 okt  4 feb22 apr10 dec 1 okt 1 apr26 nov
9. Madestein SV 5 nov 8 apr 1 apr18 feb18 mrt22 apr26 nov24 sep 20 mei28 jan15 okt22 okt10 dec
10. Roodenburg 4 feb27 mei18 mrt 1 okt18 feb22 okt 5 nov 3 dec17 dec 13 mei15 apr15 okt 1 apr
11. Steeds Hooger 1 okt17 dec18 feb22 okt15 okt 1 apr18 mrt27 mei15 apr26 nov  4 feb 5 nov22 apr
12. SVH18 mrt 8 okt22 okt 5 nov 1 apr10 dec22 apr 8 apr11 feb28 jan24 sep 26 nov20 mei
13. Toofan 3 dec29 okt28 jan27 mei17 dec24 sep 8 apr19 nov25 mrt11 feb11 mrt13 mei  8 okt
14. Wanica Star15 apr25 mrt 1 okt18 mrt 4 feb 5 nov15 okt13 mei27 mei19 nov 3 dec17 dec18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie