Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AGE-GGK 0 0 0 0 0 0 0  
2 CION 0 0 0 0 0 0 0  
3 De Egelantier Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 GLZ Delfshaven 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hermes-DVS 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV HWD 0 0 0 0 0 0 0  
7 Maense 0 0 0 0 0 0 0  
8 PPSC 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Rotterdam United 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV SDV 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVV 0 0 0 0 0 0 0  
12 VFC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria '04 0 0 0 0 0 0 0  
14 VOB 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. CION3. De Egelantier Boys4. GLZ Delfshaven5. Hermes-DVS6. VV HWD7. Maense8. PPSC9. SV Rotterdam United10. VV SDV11. SVV12. VFC13. Victoria '0414. VOB
1. AGE-GGK  4 nov16 dec 2 dec12 mei26 mei14 okt30 sep17 mrt14 apr17 feb 3 feb21 okt31 mrt
2. CION10 mrt 12 mei24 mrt28 okt18 nov30 sep16 dec 3 feb 2 dec14 apr26 mei 7 okt10 feb
3. De Egelantier Boys19 mei25 nov 23 sep27 jan 7 apr21 okt17 feb31 mrt14 okt17 mrt 4 nov21 apr 9 dec
4. GLZ Delfshaven21 apr21 okt 3 feb  9 dec14 apr31 mrt14 okt19 mei30 sep 4 nov17 feb17 mrt25 nov
5. Hermes-DVS25 nov17 mrt14 apr26 mei 16 dec 4 nov21 okt17 feb 3 feb14 okt30 sep31 mrt21 apr
6. VV HWD 9 dec31 mrt30 sep27 jan19 mei 17 mrt 3 feb 4 nov17 feb21 apr14 okt25 nov21 okt
7. Maense10 feb 7 apr24 mrt18 nov10 mrt28 okt 26 mei27 jan12 mei16 dec 2 dec23 sep 7 okt
8. PPSC 7 apr19 mei 7 okt10 feb24 mrt23 sep 9 dec 21 apr10 mrt25 nov18 nov27 jan28 okt
9. SV Rotterdam United28 okt23 sep18 nov16 dec 7 okt10 mrt14 apr 2 dec 24 mrt26 mei12 mei10 feb 7 apr
10. VV SDV27 jan21 apr10 feb 7 apr23 sep 7 okt25 nov 4 nov21 okt 31 mrt17 mrt 9 dec19 mei
11. SVV 7 okt27 jan28 okt10 mrt10 feb 2 dec19 mei12 mei 9 dec18 nov 24 mrt 7 apr23 sep
12. VFC23 sep 9 dec10 mrt 7 okt 7 apr10 feb21 apr31 mrt25 nov28 okt21 okt 19 mei27 jan
13. Victoria '0424 mrt17 feb 2 dec28 okt18 nov12 mei 3 feb14 apr14 okt26 mei30 sep16 dec 10 mrt
14. VOB18 nov14 okt26 mei12 mei 2 dec24 mrt17 feb17 mrt30 sep16 dec 3 feb14 apr 4 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie