Zaterdag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV HWD 7 6 1 0 19 27 14  
2 CION 7 6 1 0 19 17 9  
3 Maense 7 5 2 0 17 21 5  
4 VFC 7 4 1 2 13 29 11  
5 De Egelantier Boys 7 4 1 2 13 22 9  
6 Hermes-DVS 7 4 1 2 13 17 11  
7 Victoria '04 7 4 0 3 12 22 15  
8 VOB 7 4 0 3 12 19 19  
9 PPSC 7 3 0 4 9 23 14  
10 GLZ Delfshaven 7 2 0 5 6 7 19  
11 SV Rotterdam United 7 1 1 5 4 18 23  
12 AGE-GGK 7 1 1 5 4 14 23  
13 SVV 7 0 1 6 1 4 30  
14 VV SDV 7 0 0 7 0 9 47  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
249
Totaal aantal doelpunten (thuis)
135
Totaal aantal doelpunten (uit)
114
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,33
Grootste overwinning (thuis) 
Egelantier Boys De - SDV (11 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
SDV - PPSC (0 - 7)
GLZ Delfshaven - PPSC (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Egelantier Boys De - SDV (11 - 1)



Zaterdag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AGE-GGK2. CION3. De Egelantier Boys4. GLZ Delfshaven5. Hermes-DVS6. VV HWD7. Maense8. PPSC9. SV Rotterdam United10. VV SDV11. SVV12. VFC13. Victoria '0414. VOB
1. AGE-GGK 1 - 416 dec 2 dec12 mei26 mei0 - 33 - 517 mrt14 apr17 feb 3 feb1 - 231 mrt
2. CION10 mrt 12 mei24 mrt1 - 018 nov1 - 116 dec 3 feb 2 dec14 apr26 mei2 - 110 feb
3. De Egelantier Boys19 mei25 nov 2 - 027 jan 7 apr0 - 217 feb31 mrt11 - 117 mrt4 - 321 apr 9 dec
4. GLZ Delfshaven21 apr1 - 2 3 feb  9 dec14 apr31 mrt0 - 719 mei3 - 12 - 017 feb17 mrt25 nov
5. Hermes-DVS25 nov17 mrt14 apr26 mei 16 dec0 - 32 - 117 feb 3 feb3 - 03 - 331 mrt21 apr
6. VV HWD 9 dec31 mrt2 - 127 jan19 mei 17 mrt 3 feb4 - 217 feb21 apr2 - 125 nov8 - 3
7. Maense10 feb 7 apr24 mrt18 nov10 mrt1 - 1 26 mei27 jan12 mei16 dec 2 dec6 - 25 - 1
8. PPSC 7 apr19 mei0 - 310 feb24 mrt3 - 4 9 dec 21 apr10 mrt25 nov18 nov27 jan0 - 2
9. SV Rotterdam United3 - 33 - 418 nov16 dec2 - 310 mrt14 apr 2 dec 24 mrt26 mei12 mei10 feb 7 apr
10. VV SDV27 jan21 apr10 feb 7 apr1 - 63 - 625 nov0 - 73 - 5 31 mrt17 mrt 9 dec19 mei
11. SVV2 - 427 jan1 - 110 mrt10 feb 2 dec19 mei12 mei 9 dec18 nov 24 mrt 7 apr1 - 6
12. VFC4 - 2 9 dec10 mrt3 - 0 7 apr10 feb21 apr31 mrt25 nov9 - 06 - 0 19 mei27 jan
13. Victoria '0424 mrt17 feb 2 dec4 - 118 nov12 mei 3 feb14 apr4 - 226 mei8 - 016 dec 10 mrt
14. VOB18 nov2 - 326 mei12 mei 2 dec24 mrt17 feb17 mrt2 - 116 dec 3 feb14 apr3 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie