Zaterdag 4e klasse H

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DVV '09 0 0 0 0 0 0 0  
2 FIOS 0 0 0 0 0 0 0  
3 Flakkee 0 0 0 0 0 0 0  
4 Goudswaardse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV GOZ 0 0 0 0 0 0 0  
6 Herkingen '55 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Melissant 0 0 0 0 0 0 0  
8 NTVV 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV OFB 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Oud Beijerland 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SNS 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Stellendam 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV WFB 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZBVH 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse H

Uitslagenmatrix

Datum: 1. DVV '092. FIOS3. Flakkee4. Goudswaardse Boys5. VV GOZ6. Herkingen '557. VV Melissant8. NTVV9. VV OFB10. VV Oud Beijerland11. VV SNS12. VV Stellendam13. VV WFB14. ZBVH
1. DVV '09 14 apr10 mrt18 nov26 mei 2 dec 7 apr23 sep16 dec12 mei28 okt24 mrt10 feb 7 okt
2. FIOS27 jan 28 okt24 mrt16 dec26 mei 7 okt 7 apr18 nov 2 dec10 feb12 mei23 sep10 mrt
3. Flakkee 4 nov17 mrt 30 sep21 apr 3 feb21 okt31 mrt27 jan14 okt 9 dec17 feb25 nov19 mei
4. Goudswaardse Boys31 mrt21 okt 7 apr 17 mrt17 feb 9 dec25 nov23 sep 4 nov19 mei14 okt21 apr27 jan
5. VV GOZ 9 dec19 mei 2 dec28 okt 12 mei23 sep27 jan10 mrt24 mrt 7 okt18 nov 7 apr10 feb
6. Herkingen '5521 apr 9 dec23 sep 7 okt25 nov 28 okt19 mei10 feb18 nov 7 apr10 mrt27 jan24 mrt
7. VV Melissant30 sep17 feb24 mrt26 mei 3 feb17 mrt 14 okt12 mei14 apr18 nov16 dec 4 nov 2 dec
8. NTVV 3 feb30 sep18 nov12 mei14 apr16 dec10 feb 24 mrt26 mei10 mrt 2 dec 7 okt28 okt
9. VV OFB19 mei31 mrt14 apr 3 feb 4 nov14 okt25 nov21 okt 17 feb21 apr30 sep17 mrt 9 dec
10. VV Oud Beijerland25 nov21 apr10 feb10 mrt21 okt31 mrt27 jan 9 dec 7 okt 23 sep28 okt19 mei 7 apr
11. VV SNS17 mrt14 okt26 mei16 dec17 feb30 sep31 mrt 4 nov 2 dec 3 feb 14 apr21 okt12 mei
12. VV Stellendam21 okt25 nov 7 okt10 feb31 mrt 4 nov19 mei21 apr 7 apr17 mrt27 jan  9 dec23 sep
13. VV WFB14 okt 3 feb12 mei 2 dec30 sep14 apr10 mrt17 feb28 okt16 dec24 mrt26 mei 18 nov
14. ZBVH17 feb 4 nov16 dec14 apr14 okt21 okt21 apr17 mrt26 mei30 sep25 nov 3 feb31 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse H

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie