Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 OVV 11 8 3 0 27 54 10  
2 SCO '63 11 6 4 1 22 37 15  
3 BZC/Zuiderpark 11 7 1 3 22 34 31  
4 VV Zwartewaal 10 6 2 2 20 25 10  
5 Vierpolders 11 5 5 1 20 32 14  
6 VV Hekelingen 11 6 2 3 20 27 14  
7 Spartaan 1920 11 6 2 3 20 24 25  
8 FC Vlotbrug 11 5 1 5 16 34 24  
9 SV WCR 11 4 2 5 14 33 26  
10 Poortugaal 11 3 2 6 11 31 38  
11 VV Abbenbroek 11 3 1 7 10 20 24  
12 SV Simonshaven 10 2 0 8 6 14 61  
13 SV RDM 11 1 1 9 4 28 60  
14 TransvaliaZW 11 1 0 10 3 7 48  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
76
Totaal aantal doelpunten
400
Totaal aantal doelpunten (thuis)
235
Totaal aantal doelpunten (uit)
165
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,26
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
3,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,17
Grootste overwinning (thuis) 
OVV - Spartaan 1920 (14 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
TransvaliaZW - Vierpolders (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
OVV - Spartaan 1920 (14 - 1)



Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Abbenbroek2. BZC/Zuiderpark3. VV Hekelingen4. OVV5. Poortugaal6. SV RDM7. SCO '638. SV Simonshaven9. Spartaan 192010. TransvaliaZW11. Vierpolders12. FC Vlotbrug13. SV WCR14. VV Zwartewaal
1. VV Abbenbroek 24 mrt 7 apr1 - 24 - 226 mei1 - 110 mrt16 dec12 mei0 - 21 - 227 jan10 feb
2. BZC/Zuiderpark2 - 1 1 - 121 apr10 - 317 feb2 - 427 jan17 mrt3 - 2 7 apr6 - 431 mrt19 mei
3. VV Hekelingen3 - 012 mei 1 - 524 mrt16 dec10 feb9 - 014 apr3 - 01 - 126 mei 3 feb10 mrt
4. OVV 3 feb5 - 217 feb 2 - 014 apr10 mrt11 - 014 - 126 mei12 mei16 dec6 - 024 mrt
5. Poortugaal31 mrt 3 feb1 - 317 mrt 9 - 30 - 74 - 01 - 18 - 014 apr17 feb19 mei21 apr
6. SV RDM2 - 52 - 319 mei27 jan10 feb 3 - 824 mrt1 - 410 mrt3 - 32 - 521 apr 7 apr
7. SCO '6317 feb26 mei1 - 01 - 112 mei17 mrt 6 - 0 3 feb16 dec24 mrt14 apr2 - 23 - 0
8. SV Simonshaven2 - 614 apr17 mrt31 mrt26 mei7 - 621 apr 1 - 3 3 feb16 dec0 - 717 feb25 nov
9. Spartaan 192019 mei1 - 227 jan 7 apr10 mrt12 mei3 - 310 feb 3 - 03 - 024 mrt4 - 20 - 1
10. TransvaliaZW1 - 010 feb21 apr1 - 5 7 apr3 - 519 mei0 - 331 mrt 0 - 817 mrt0 - 727 jan
11. Vierpolders17 mrt7 - 131 mrt1 - 127 jan 3 feb3 - 119 mei21 apr17 feb 5 - 21 - 11 - 1
12. FC Vlotbrug21 apr10 mrt2 - 319 mei3 - 331 mrt27 jan 7 apr0 - 13 - 010 feb 6 - 20 - 1
13. SV WCR14 apr1 - 23 - 110 feb16 dec5 - 1 7 apr9 - 126 mei24 mrt10 mrt12 mei 1 - 2
14. VV Zwartewaal5 - 116 dec0 - 22 - 25 - 08 - 031 mrt12 mei17 feb14 apr26 mei 3 feb17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie