Zaterdag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Abbenbroek 0 0 0 0 0 0 0  
2 BZC/Zuiderpark 0 0 0 0 0 0 0  
3 Hekelingen 0 0 0 0 0 0 0  
4 OVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Poortugaal 0 0 0 0 0 0 0  
6 RDM 0 0 0 0 0 0 0  
7 SCO '63 0 0 0 0 0 0 0  
8 Simonshaven 0 0 0 0 0 0 0  
9 Spartaan 1920 0 0 0 0 0 0 0  
10 TransvaliaZW 0 0 0 0 0 0 0  
11 Vierpolders 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vlotbrug FC 0 0 0 0 0 0 0  
13 WCR 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwartewaal 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Abbenbroek2. BZC/Zuiderpark3. Hekelingen4. OVV5. Poortugaal6. RDM7. SCO '638. Simonshaven9. Spartaan 192010. TransvaliaZW11. Vierpolders12. Vlotbrug FC13. WCR14. Zwartewaal
1. Abbenbroek 24 mrt 7 apr23 sep18 nov26 mei 7 okt10 mrt16 dec12 mei28 okt 2 dec27 jan10 feb
2. BZC/Zuiderpark21 okt 25 nov21 apr23 sep17 feb 9 dec27 jan17 mrt14 okt 7 apr 4 nov31 mrt19 mei
3. Hekelingen30 sep12 mei  7 okt24 mrt16 dec10 feb28 okt14 apr 2 dec18 nov26 mei 3 feb10 mrt
4. OVV 3 feb 2 dec17 feb 28 okt14 apr10 mrt18 nov30 sep26 mei12 mei16 dec14 okt24 mrt
5. Poortugaal31 mrt 3 feb21 okt17 mrt 14 okt25 nov 9 dec 4 nov30 sep14 apr17 feb19 mei21 apr
6. RDM 9 dec 7 okt19 mei27 jan10 feb 28 okt24 mrt25 nov10 mrt23 sep18 nov21 apr 7 apr
7. SCO '6317 feb26 mei14 okt 4 nov12 mei17 mrt  2 dec 3 feb16 dec24 mrt14 apr30 sep18 nov
8. Simonshaven 4 nov14 apr17 mrt31 mrt26 mei21 okt21 apr 14 okt 3 feb16 dec30 sep17 feb25 nov
9. Spartaan 192019 mei28 okt27 jan 7 apr10 mrt12 mei23 sep10 feb 18 nov 2 dec24 mrt 9 dec 7 okt
10. TransvaliaZW25 nov10 feb21 apr 9 dec 7 apr 4 nov19 mei23 sep31 mrt  7 okt17 mrt21 okt27 jan
11. Vierpolders17 mrt30 sep31 mrt25 nov27 jan 3 feb21 okt19 mei21 apr17 feb 14 okt 4 nov 9 dec
12. Vlotbrug FC21 apr10 mrt 9 dec19 mei 7 okt31 mrt27 jan 7 apr21 okt28 okt10 feb 25 nov23 sep
13. WCR14 apr18 nov23 sep10 feb16 dec 2 dec 7 apr 7 okt26 mei24 mrt10 mrt12 mei 28 okt
14. Zwartewaal14 okt16 dec 4 nov21 okt 2 dec30 sep31 mrt12 mei17 feb14 apr26 mei 3 feb17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie