Zondag 2e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 DSOV 7 5 2 0 17 17 5  
2 RKDEO 7 4 1 2 13 12 12  
3 TAC '90 7 4 0 3 12 17 10  
4 RKSV Pancratius 7 4 0 3 12 11 12  
5 VUC 7 3 2 2 11 10 6  
6 RKSV DOSR 7 3 2 2 11 12 11  
7 KDO 7 3 2 2 11 13 13  
8 GDA 7 3 1 3 10 13 10  
9 SV ROAC 7 2 3 2 9 10 11  
10 Teylingen 7 2 2 3 8 15 14  
11 Alphen 7 2 1 4 7 14 20  
12 HVV 7 2 1 4 7 10 17  
13 HVV Laakkwartier 7 1 2 4 5 11 17  
14 Foreholte 7 1 1 5 4 7 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
49
Totaal aantal doelpunten
172
Totaal aantal doelpunten (thuis)
98
Totaal aantal doelpunten (uit)
74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,51
Grootste overwinning (thuis) 
 
TAC '90 - Alphen (8 - 4)
DSOV - Pancratius (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
KDO - TAC '90 (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
TAC '90 - Alphen (8 - 4)



Zondag 2e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphen2. RKSV DOSR3. DSOV4. Foreholte5. GDA6. HVV7. KDO8. HVV Laakkwartier9. RKSV Pancratius10. RKDEO11. SV ROAC12. TAC '9013. Teylingen14. VUC
1. Alphen 2 - 2 3 dec27 mei19 nov1 - 215 apr11 mrt2 - 117 dec13 mei11 feb25 mrt 4 feb
2. RKSV DOSR18 feb 27 mei17 dec13 mei 4 feb1 - 225 mrt19 nov15 apr 3 dec11 mrt1 - 01 - 3
3. DSOV22 apr10 dec 18 mrt2 - 026 nov 1 apr28 jan4 - 02 - 011 feb20 mei 8 apr0 - 0
4. Foreholte10 dec20 mei1 - 2 11 feb22 apr1 - 32 - 1 8 apr 1 apr11 mrt28 jan0 - 226 nov
5. GDA 1 apr26 nov18 feb3 - 1 18 mrt22 apr10 dec20 mei 4 feb2 - 23 - 028 jan3 - 1
6. HVV 8 apr2 - 213 mei 3 dec2 - 1 17 dec11 feb11 mrt27 mei25 mrt0 - 319 nov28 jan
7. KDO28 jan 8 apr19 nov25 mrt 3 dec20 mei 4 - 211 feb13 mei1 - 10 - 411 mrt10 dec
8. HVV Laakkwartier1 - 32 - 415 apr 4 feb27 mei3 - 218 feb 13 mei1 - 117 dec 1 apr 3 dec18 mrt
9. RKSV Pancratius18 mrt 1 apr 4 feb2 - 117 dec4 - 21 - 026 nov 3 - 015 apr22 apr27 mei18 feb
10. RKDEO20 mei28 jan11 mrt19 nov2 - 110 dec26 nov 8 apr25 mrt 3 - 12 - 111 feb22 apr
11. SV ROAC26 nov22 apr1 - 41 - 1 8 apr3 - 018 mrt20 mei28 jan18 feb 10 dec1 - 0 1 apr
12. TAC '908 - 40 - 117 dec15 apr25 mrt18 feb 4 feb19 nov 3 dec18 mrt27 mei 13 mei1 - 0
13. Teylingen4 - 218 mrt3 - 318 feb15 apr 1 apr3 - 322 apr10 dec3 - 4 4 feb26 nov 20 mei
14. VUC2 - 011 feb25 mrt13 mei11 mrt15 apr27 mei1 - 13 - 0 3 dec19 nov 8 apr17 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie