Zondag 2e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alphen 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV DOSR 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSOV 0 0 0 0 0 0 0  
4 Foreholte 0 0 0 0 0 0 0  
5 GDA 0 0 0 0 0 0 0  
6 HVV 0 0 0 0 0 0 0  
7 KDO 0 0 0 0 0 0 0  
8 HVV Laakkwartier 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Pancratius 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKDEO 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV ROAC 0 0 0 0 0 0 0  
12 TAC '90 0 0 0 0 0 0 0  
13 Teylingen 0 0 0 0 0 0 0  
14 VUC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alphen2. RKSV DOSR3. DSOV4. Foreholte5. GDA6. HVV7. KDO8. HVV Laakkwartier9. RKSV Pancratius10. RKDEO11. SV ROAC12. TAC '9013. Teylingen14. VUC
1. Alphen  8 okt 3 dec27 mei19 nov 1 okt15 apr11 mrt29 okt17 dec13 mei11 feb25 mrt 4 feb
2. RKSV DOSR18 feb 27 mei17 dec13 mei 4 feb 1 okt25 mrt19 nov15 apr 3 dec11 mrt29 okt15 okt
3. DSOV22 apr10 dec 18 mrt 8 okt26 nov 1 apr28 jan24 sep 5 nov11 feb20 mei 8 apr22 okt
4. Foreholte10 dec20 mei29 okt 11 feb22 apr22 okt24 sep 8 apr 1 apr11 mrt28 jan 8 okt26 nov
5. GDA 1 apr26 nov18 feb15 okt 18 mrt22 apr10 dec20 mei 4 feb 1 okt22 okt28 jan 5 nov
6. HVV 8 apr24 sep13 mei 3 dec29 okt 17 dec11 feb11 mrt27 mei25 mrt 8 okt19 nov28 jan
7. KDO28 jan 8 apr19 nov25 mrt 3 dec20 mei  8 okt11 feb13 mei29 okt24 sep11 mrt10 dec
8. HVV Laakkwartier 5 nov22 okt15 apr 4 feb27 mei15 okt18 feb 13 mei 1 okt17 dec 1 apr 3 dec18 mrt
9. RKSV Pancratius18 mrt 1 apr 4 feb 1 okt17 dec 5 nov15 okt26 nov 22 okt15 apr22 apr27 mei18 feb
10. RKDEO20 mei28 jan11 mrt19 nov24 sep10 dec26 nov 8 apr25 mrt  8 okt29 okt11 feb22 apr
11. SV ROAC26 nov22 apr15 okt 5 nov 8 apr22 okt18 mrt20 mei28 jan18 feb 10 dec24 sep 1 apr
12. TAC '9015 okt 5 nov17 dec15 apr25 mrt18 feb 4 feb19 nov 3 dec18 mrt27 mei 13 mei 1 okt
13. Teylingen22 okt18 mrt 1 okt18 feb15 apr 1 apr 5 nov22 apr10 dec15 okt 4 feb26 nov 20 mei
14. VUC24 sep11 feb25 mrt13 mei11 mrt15 apr27 mei29 okt 8 okt 3 dec19 nov 8 apr17 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie