Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASV 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bergambacht 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV CKC 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Gouda 0 0 0 0 0 0 0  
5 Hermandad 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hillegersberg 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC IJsselmonde 0 0 0 0 0 0 0  
8 LMO 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Moordrecht 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Nieuwerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Ommoord 0 0 0 0 0 0 0  
12 Overmaas 0 0 0 0 0 0 0  
13 PKC '85 0 0 0 0 0 0 0  
14 Swift Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV2. VV Bergambacht3. VV CKC4. SV Gouda5. Hermandad6. VV Hillegersberg7. FC IJsselmonde8. LMO9. VV Moordrecht10. VV Nieuwerkerk11. SV Ommoord12. Overmaas13. PKC '8514. Swift Boys
1. ASV 25 nov30 sep14 apr26 mei21 apr16 dec 3 feb 4 nov31 mrt21 okt14 okt17 mrt17 feb
2. VV Bergambacht12 mei  3 feb16 dec 2 dec31 mrt26 mei14 apr14 okt21 okt30 sep17 feb 4 nov17 mrt
3. VV CKC 7 apr23 sep 10 mrt 7 okt27 jan10 feb28 okt21 apr19 mei31 mrt21 okt 9 dec25 nov
4. SV Gouda27 jan19 mei 4 nov 23 sep 9 dec 7 apr14 okt21 okt21 apr17 feb17 mrt25 nov31 mrt
5. Hermandad 9 dec21 apr17 feb 3 feb 25 nov14 apr30 sep31 mrt17 mrt14 okt 4 nov21 okt19 mei
6. VV Hillegersberg 2 dec18 nov14 apr26 mei12 mei 24 mrt16 dec17 feb 4 nov17 mrt 3 feb14 okt30 sep
7. FC IJsselmonde19 mei 9 dec14 okt30 sep27 jan21 okt 17 feb17 mrt25 nov 3 feb21 apr31 mrt 4 nov
8. LMO23 sep27 jan17 mrt10 feb 7 apr19 mei 7 okt 25 nov 9 dec 4 nov31 mrt21 apr21 okt
9. VV Moordrecht10 mrt10 feb 2 dec24 mrt18 nov 7 okt28 okt12 mei 23 sep26 mei16 dec 7 apr27 jan
10. VV Nieuwerkerk18 nov24 mrt16 dec 2 dec28 okt10 mrt12 mei26 mei 3 feb 14 apr30 sep17 feb14 okt
11. SV Ommoord24 mrt 7 apr18 nov 7 okt10 feb28 okt23 sep10 mrt 9 dec27 jan 25 nov19 mei21 apr
12. Overmaas10 feb 7 okt24 mrt28 okt10 mrt23 sep 2 dec18 nov19 mei 7 apr12 mei 27 jan 9 dec
13. PKC '8528 okt10 mrt26 mei12 mei24 mrt10 feb18 nov 2 dec30 sep 7 okt16 dec14 apr  3 feb
14. Swift Boys 7 okt28 okt12 mei18 nov16 dec 7 apr10 mrt24 mrt14 apr10 feb 2 dec26 mei23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie