Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV CKC 10 9 1 0 28 28 5  
2 FC IJsselmonde 11 7 4 0 25 48 6  
3 VV Bergambacht 11 7 2 2 23 43 17  
4 VV Hillegersberg 10 6 4 0 22 31 3  
5 VV Nieuwerkerk 12 5 4 3 19 29 15  
6 LMO 11 6 0 5 18 40 23  
7 SV Ommoord 10 5 1 4 16 27 19  
8 SV Gouda 11 5 1 5 16 36 26  
9 ASV 11 2 4 5 10 19 27  
10 Overmaas 10 3 0 7 9 29 41  
11 Swift Boys 10 2 0 8 6 11 33  
12 Hermandad 9 2 2 5 5 15 32 -3
13 VV Moordrecht 10 1 2 7 5 11 61  
14 PKC '85 10 0 1 9 -2 6 65 -3

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
73
Totaal aantal doelpunten
373
Totaal aantal doelpunten (thuis)
194
Totaal aantal doelpunten (uit)
179
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,45
Grootste overwinning (thuis) 
Hillegersberg - PKC '85 (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Moordrecht - IJsselmonde FC (0 - 15)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Moordrecht - IJsselmonde FC (0 - 15)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASV2. VV Bergambacht3. VV CKC4. SV Gouda5. Hermandad6. VV Hillegersberg7. FC IJsselmonde8. LMO9. VV Moordrecht10. VV Nieuwerkerk11. SV Ommoord12. Overmaas13. PKC '8514. Swift Boys
1. ASV 2 - 21 - 314 apr26 mei21 apr1 - 1 3 feb5 - 131 mrt0 - 44 - 517 mrt17 feb
2. VV Bergambacht12 mei  3 feb8 - 1 2 dec31 mrt26 mei14 apr6 - 12 - 04 - 317 feb10 - 017 mrt
3. VV CKC 7 apr3 - 2 10 mrt3 - 027 jan10 feb2 - 021 apr19 mei31 mrt6 - 124 feb3 - 0
4. SV Gouda27 jan19 mei1 - 3 3 - 024 feb 7 apr1 - 37 - 021 apr17 feb17 mrt9 - 031 mrt
5. Hermandad24 feb21 apr17 feb 3 feb 0 - 414 apr3 - 231 mrt17 mrt2 - 61 - 95 - 119 mei
6. VV Hillegersberg2 - 12 - 014 apr26 mei12 mei 24 mrt16 dec17 feb0 - 017 mrt 3 feb12 - 04 - 1
7. FC IJsselmonde19 mei2 - 20 - 04 - 027 jan1 - 1 17 feb17 mrt2 - 1 3 feb21 apr31 mrt7 - 0
8. LMO3 - 427 jan17 mrt10 feb 7 apr19 mei0 - 5 11 - 01 - 33 - 231 mrt21 apr5 - 1
9. VV Moordrecht10 mrt10 feb 2 dec24 mrt2 - 20 - 00 - 1512 mei 2 - 826 mei0 - 3 7 apr27 jan
10. VV Nieuwerkerk0 - 024 mrt0 - 31 - 12 - 210 mrt12 mei26 mei 3 feb 14 apr4 - 217 feb2 - 0
11. SV Ommoord24 mrt 7 apr0 - 23 - 210 feb0 - 00 - 410 mrt24 feb27 jan 5 - 119 mei21 apr
12. Overmaas10 feb3 - 424 mrt3 - 710 mrt0 - 6 2 dec2 - 419 mei 7 apr12 mei 27 jan24 feb
13. PKC '850 - 010 mrt26 mei12 mei24 mrt10 feb1 - 70 - 84 - 50 - 816 dec14 apr  3 feb
14. Swift Boys6 - 10 - 312 mei1 - 416 dec 7 apr10 mrt24 mrt14 apr10 feb1 - 426 mei1 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie