Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Besiktas 0 0 0 0 0 0 0  
2 BZC/Zuiderpark 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Charlois 0 0 0 0 0 0 0  
4 COAL 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Dubbeldam 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV HWD 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC IJsselmonde 0 0 0 0 0 0 0  
8 Kethel Spaland 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Meeuwenplaat 0 0 0 0 0 0 0  
10 OHVV 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Pretoria R. 0 0 0 0 0 0 0  
12 RCD 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria '04 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Virtus 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Besiktas2. BZC/Zuiderpark3. SV Charlois4. COAL5. VV Dubbeldam6. VV HWD7. FC IJsselmonde8. Kethel Spaland9. VV Meeuwenplaat10. OHVV11. FC Pretoria R.12. RCD13. Victoria '0414. VV Virtus
1. SV Besiktas 10 dec26 nov18 mrt 1 okt22 okt22 apr28 jan 4 feb20 mei 5 nov15 okt18 feb 1 apr
2. BZC/Zuiderpark27 mei 22 okt15 okt17 dec 1 apr18 feb 3 dec 1 okt13 mei18 mrt 4 feb15 apr 5 nov
3. SV Charlois13 mei25 mrt  4 feb 3 dec11 mrt 1 okt29 okt15 apr19 nov15 okt17 dec27 mei18 feb
4. COAL29 okt11 feb24 sep 25 mrt 8 okt17 dec19 nov27 mei11 mrt28 jan 3 dec13 mei 8 apr
5. VV Dubbeldam 8 apr20 mei22 apr22 okt 10 dec18 mrt24 sep18 feb28 jan 1 apr 5 nov15 okt26 nov
6. VV HWD25 mrt19 nov 5 nov18 feb27 mei  4 feb13 mei18 mrt 3 dec 1 okt15 apr17 dec15 okt
7. FC IJsselmonde 3 dec 8 okt 8 apr20 mei29 okt24 sep 11 mrt13 mei11 feb10 dec25 mrt19 nov28 jan
8. Kethel Spaland15 apr22 apr18 mrt 1 apr 4 feb26 nov 5 nov 15 okt10 dec20 mei18 feb 1 okt22 okt
9. VV Meeuwenplaat24 sep 8 apr28 jan10 dec 8 okt29 okt26 nov11 feb 25 mrt22 apr19 nov11 mrt20 mei
10. OHVV17 dec26 nov 1 apr 5 nov15 apr22 apr15 okt27 mei22 okt 18 feb 1 okt 4 feb18 mrt
11. FC Pretoria R.11 mrt29 okt11 feb15 apr19 nov 8 apr27 mei17 dec 3 dec 8 okt 13 mei25 mrt24 sep
12. RCD11 feb24 sep20 mei22 apr11 mrt28 jan22 okt 8 okt 1 apr 8 apr26 nov 29 okt10 dec
13. Victoria '04 8 okt28 jan10 dec26 nov11 feb20 mei 1 apr 8 apr 5 nov24 sep22 okt18 mrt 22 apr
14. VV Virtus19 nov11 mrt 8 okt 1 okt13 mei11 feb15 apr25 mrt17 dec29 okt 4 feb27 mei 3 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie