Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Fair 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Zwart 0 0 0 0 0 0 0  
3 BSC '68 0 0 0 0 0 0 0  
4 DSVP 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV DWO 0 0 0 0 0 0 0  
6 Kagia 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Koudekerk 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Leiden 0 0 0 0 0 0 0  
9 LSVV '70 0 0 0 0 0 0 0  
10 Nispen Van 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Oudewater 0 0 0 0 0 0 0  
12 Soccer Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV WDS 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwammerdam 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Fair2. Blauw Zwart3. BSC '684. DSVP5. SV DWO6. Kagia7. VV Koudekerk8. VV Leiden9. LSVV '7010. Nispen Van11. FC Oudewater12. Soccer Boys13. VV WDS14. VV Zwammerdam
1. Be Fair 17 mrt 3 feb16 dec30 sep31 mrt17 feb14 apr21 apr14 okt 4 nov25 nov26 mei21 okt
2. Blauw Zwart28 okt  2 dec18 nov26 mei 7 okt 3 feb12 mei10 feb14 apr30 sep10 mrt24 mrt16 dec
3. BSC '6823 sep21 apr  7 okt17 mrt 9 dec21 okt10 feb19 mei31 mrt25 nov27 jan 7 apr 4 nov
4. DSVP19 mei31 mrt17 feb 14 okt25 nov 4 nov30 sep21 okt21 apr17 mrt 9 dec27 jan 3 feb
5. SV DWO 7 apr 9 dec28 okt10 feb 19 mei25 nov10 mrt27 jan21 okt21 apr23 sep 7 okt31 mrt
6. Kagia18 nov17 feb26 mei12 mei16 dec 14 okt 2 dec10 mrt30 sep 3 feb24 mrt28 okt14 apr
7. VV Koudekerk 7 okt23 sep24 mrt10 mrt12 mei10 feb 18 nov 7 apr26 mei14 apr28 okt16 dec 2 dec
8. VV Leiden27 jan25 nov14 okt 7 apr 4 nov21 apr31 mrt  9 dec17 mrt21 okt19 mei23 sep17 feb
9. LSVV '70 2 dec14 okt16 dec24 mrt14 apr 4 nov30 sep26 mei  3 feb17 feb18 nov12 mei17 mrt
10. Nispen Van10 feb27 jan18 nov 2 dec24 mrt 7 apr 9 dec28 okt23 sep 19 mei 7 okt10 mrt12 mei
11. FC Oudewater10 mrt 7 apr12 mei28 okt 2 dec23 sep27 jan24 mrt 7 okt16 dec 10 feb18 nov26 mei
12. Soccer Boys12 mei 4 nov14 apr26 mei 3 feb21 okt17 mrt16 dec31 mrt17 feb14 okt  2 dec30 sep
13. VV WDS 9 dec21 okt30 sep14 apr17 feb17 mrt19 mei 3 feb25 nov 4 nov31 mrt21 apr 14 okt
14. VV Zwammerdam24 mrt19 mei10 mrt23 sep18 nov27 jan21 apr 7 okt28 okt25 nov 9 dec 7 apr10 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie