Zondag 1e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bekkerveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Chèvremont 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Deurne 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Geldrop 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Hoensbroek 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKSV Minor 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Schaesberg 0 0 0 0 0 0 0  
8 Susteren 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV De Valk 0 0 0 0 0 0 0  
10 Venlosche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Venray 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wilhelmina '08 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wittenhorst 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSV 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bekkerveld2. VV Chèvremont3. SV Deurne4. VV Geldrop5. FC Hoensbroek6. RKSV Minor7. VV Schaesberg8. Susteren9. VV De Valk10. Venlosche Boys11. SV Venray12. Wilhelmina '0813. Wittenhorst14. ZSV
1. Bekkerveld  1 apr15 okt10 dec 4 feb26 nov22 apr 5 nov18 mrt 1 okt28 jan20 mei18 feb22 okt
2. VV Chèvremont19 nov 27 mei11 mrt17 dec 8 okt15 apr 4 feb 1 okt13 mei25 mrt29 okt 3 dec11 feb
3. SV Deurne11 feb10 dec 24 sep 1 apr20 mei22 okt26 nov22 apr11 mrt 8 okt 8 apr29 okt28 jan
4. VV Geldrop27 mei 5 nov 4 feb  1 okt22 okt18 feb18 mrt15 okt17 dec 3 dec13 mei15 apr 1 apr
5. FC Hoensbroek24 sep20 mei19 nov 8 apr 28 jan26 nov22 apr10 dec 8 okt11 feb25 mrt11 mrt29 okt
6. RKSV Minor13 mei18 feb17 dec25 mrt15 apr  1 okt15 okt 4 feb 3 dec29 okt19 nov27 mei11 mrt
7. VV Schaesberg 3 dec28 jan25 mrt 8 okt13 mei 8 apr 10 dec20 mei29 okt11 mrt11 feb19 nov24 sep
8. Susteren11 mrt24 sep13 mei29 okt 3 dec11 feb27 mei 15 apr19 nov17 dec 8 okt25 mrt 8 apr
9. VV De Valk29 okt 8 apr 3 dec11 feb27 mei24 sep17 dec28 jan 25 mrt19 nov11 mrt13 mei 8 okt
10. Venlosche Boys 8 apr26 nov 5 nov20 mei18 feb22 apr18 mrt 1 apr22 okt 24 sep28 jan15 okt10 dec
11. SV Venray15 apr22 okt18 feb22 apr15 okt18 mrt 5 nov20 mei 1 apr 4 feb 10 dec 1 okt26 nov
12. Wilhelmina '0817 dec18 mrt 1 okt26 nov22 okt 1 apr15 okt18 feb 5 nov15 apr27 mei  4 feb22 apr
13. Wittenhorst 8 okt22 apr18 mrt28 jan 5 nov10 dec 1 apr22 okt26 nov11 feb 8 apr24 sep 20 mei
14. ZSV25 mrt15 okt15 apr19 nov18 mrt 5 nov 4 feb 1 okt18 feb27 mei13 mei 3 dec17 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie