Zondag 5e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Astrantia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Estria 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Gassel 0 0 0 0 0 0 0  
4 GVV '57 0 0 0 0 0 0 0  
5 Odiliapeel 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Ruwaard 0 0 0 0 0 0 0  
7 SCV '58 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC St. Hubert 0 0 0 0 0 0 0  
9 Toxandria 0 0 0 0 0 0 0  
10 VCO 0 0 0 0 0 0 0  
11 VIOS '38 0 0 0 0 0 0 0  
12 WHV 0 0 0 0 0 0 0  
13 De Willy's 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV De Zwaluw 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Astrantia2. Estria3. VV Gassel4. GVV '575. Odiliapeel6. SV Ruwaard7. SCV '588. SC St. Hubert9. Toxandria10. VCO11. VIOS '3812. WHV13. De Willy's14. VV De Zwaluw
1. Astrantia  4 feb11 mrt25 mrt29 okt 8 okt11 feb 3 dec27 mei15 apr 1 okt19 nov17 dec13 mei
2. Estria24 sep 29 okt17 dec 8 okt11 feb 8 apr25 mrt13 mei27 mei15 apr11 mrt 3 dec19 nov
3. VV Gassel 5 nov18 mrt  3 dec13 mei22 okt 1 apr15 apr 4 feb18 feb15 okt27 mei 1 okt17 dec
4. GVV '5722 okt20 mei22 apr 10 dec18 mrt26 nov 1 okt18 feb 5 nov 1 apr15 apr15 okt 4 feb
5. Odiliapeel18 mrt18 feb26 nov27 mei  1 apr22 apr 4 feb 1 okt15 okt 5 nov17 dec22 okt15 apr
6. SV Ruwaard18 feb15 okt25 mrt29 okt19 nov 11 mrt27 mei17 dec 1 okt 4 feb13 mei15 apr 3 dec
7. SCV '5815 okt 1 okt19 nov13 mei 3 dec 5 nov 17 dec15 apr 4 feb18 feb25 mrt18 mrt27 mei
8. SC St. Hubert22 apr22 okt28 jan 8 apr24 sep10 dec20 mei 18 mrt 1 apr26 nov 8 okt 5 nov11 feb
9. Toxandria10 dec26 nov24 sep 8 okt 8 apr20 mei28 jan29 okt 22 okt22 apr11 feb 1 apr11 mrt
10. VCO28 jan10 dec 8 okt11 mrt11 feb 8 apr24 sep19 nov25 mrt 20 mei 3 dec13 mei29 okt
11. VIOS '38 8 apr28 jan11 feb19 nov11 mrt24 sep 8 okt13 mei 3 dec17 dec 29 okt27 mei25 mrt
12. WHV 1 apr 5 nov10 dec28 jan20 mei26 nov22 okt18 feb15 okt22 apr18 mrt  4 feb 1 okt
13. De Willy's20 mei22 apr 8 apr11 feb25 mrt28 jan29 okt11 mrt19 nov26 nov10 dec24 sep  8 okt
14. VV De Zwaluw26 nov 1 apr20 mei24 sep28 jan22 apr10 dec15 okt 5 nov18 mrt22 okt 8 apr18 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie