Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Berghem Sport 0 0 0 0 0 0 0  
2 Boekel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DAW 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Excellent 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Handel 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hapse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nijnsel 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0  
9 Olympia '18 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sparta '25 0 0 0 0 0 0 0  
11 Stormvogels '28 0 0 0 0 0 0 0  
12 Vianen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vitesse '08 0 0 0 0 0 0 0  
14 Volkel 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Berghem Sport2. Boekel Sport3. VV DAW4. VV Excellent5. VV Handel6. Hapse Boys7. Nijnsel8. Nooit Gedacht9. Olympia '1810. Sparta '2511. Stormvogels '2812. Vianen Vooruit13. Vitesse '0814. Volkel
1. Berghem Sport 10 dec 8 apr 3 dec11 feb28 jan29 okt24 sep 8 okt11 mrt19 nov25 mrt13 mei20 mei
2. Boekel Sport27 mei 11 feb11 mrt 8 okt24 sep19 nov 8 apr29 okt17 dec25 mrt13 mei 3 dec15 apr
3. VV DAW 1 okt15 okt 13 mei19 nov18 feb 3 dec11 mrt25 mrt29 okt27 mei17 dec15 apr 4 feb
4. VV Excellent22 apr 5 nov26 nov 20 mei 1 apr 1 okt22 okt10 dec28 jan18 feb15 okt 4 feb18 mrt
5. VV Handel15 okt18 feb 1 apr17 dec 18 mrt15 apr22 apr26 nov27 mei 4 feb 1 okt22 okt 5 nov
6. Hapse Boys15 apr 4 feb 8 okt19 nov29 okt 13 mei11 feb11 mrt25 mrt 3 dec27 mei17 dec 1 okt
7. Nijnsel18 mrt 1 apr22 apr 8 apr28 jan26 nov 10 dec20 mei24 sep15 okt 5 nov18 feb22 okt
8. Nooit Gedacht 4 feb 1 okt 5 nov25 mrt 3 dec15 okt27 mei 19 nov13 mei17 dec15 apr18 mrt18 feb
9. Olympia '1818 feb18 mrt22 okt27 mei13 mei 5 nov17 dec 1 apr  3 dec15 apr 4 feb 1 okt15 okt
10. Sparta '25 5 nov20 mei18 mrt15 apr10 dec22 okt 4 feb26 nov22 apr  1 okt18 feb15 okt 1 apr
11. Stormvogels '28 1 apr22 okt10 dec 8 okt24 sep22 apr11 feb20 mei28 jan 8 apr 18 mrt 5 nov26 nov
12. Vianen Vooruit22 okt26 nov20 mei11 feb 8 apr10 dec11 mrt28 jan24 sep 8 okt29 okt  1 apr22 apr
13. Vitesse '0826 nov22 apr28 jan24 sep25 mrt20 mei 8 okt29 okt 8 apr11 feb11 mrt19 nov 10 dec
14. Volkel17 dec28 jan24 sep29 okt11 mrt 8 apr25 mrt 8 okt11 feb19 nov13 mei 3 dec27 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie