Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BMR 0 0 0 0 0 0 0  
2 Heer 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hellas 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Kerkrade - West 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Langeberg 0 0 0 0 0 0 0  
6 Leonidas W 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKVVM 0 0 0 0 0 0 0  
8 RVU 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV SCM 0 0 0 0 0 0 0  
10 Sporting Heerlen 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVN Landgraaf 0 0 0 0 0 0 0  
12 UOW '02 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Walram 0 0 0 0 0 0 0  
14 Weltania 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. Heer3. VV Hellas4. FC Kerkrade - West5. SV Langeberg6. Leonidas W7. RKVVM8. RVU9. VV SCM10. Sporting Heerlen11. SVN Landgraaf12. UOW '0213. VV Walram14. Weltania
1. BMR 29 okt22 apr22 okt11 mrt20 mei11 feb26 nov24 sep10 dec 1 apr28 jan 8 apr 8 okt
2. Heer18 mrt 26 nov 1 apr11 feb10 dec 8 okt22 okt28 jan22 apr 5 nov20 mei24 sep 8 apr
3. VV Hellas 3 dec13 mei 17 dec25 mrt24 sep29 okt28 jan11 feb 8 apr27 mei 8 okt11 mrt19 nov
4. FC Kerkrade - West25 mrt19 nov20 mei 29 okt 8 apr 3 dec10 dec 8 okt28 jan13 mei24 sep11 feb11 mrt
5. SV Langeberg 5 nov15 okt22 okt18 mrt 22 apr 8 apr 1 apr20 mei26 nov18 feb10 dec28 jan24 sep
6. Leonidas W17 dec27 mei 4 feb 1 okt 3 dec 13 mei15 okt25 mrt18 feb15 apr11 mrt19 nov29 okt
7. RKVVM15 okt18 feb18 mrt22 apr 1 okt26 nov  5 nov10 dec 1 apr 4 feb22 okt20 mei28 jan
8. RVU13 mei25 mrt15 apr27 mei19 nov11 feb11 mrt 29 okt24 sep 3 dec 8 apr 8 okt17 dec
9. VV SCM 4 feb15 apr15 okt18 feb17 dec22 okt27 mei18 mrt  5 nov 1 okt 1 apr13 mei 3 dec
10. Sporting Heerlen27 mei 3 dec 1 okt15 apr13 mei 8 okt19 nov 4 feb11 mrt 17 dec11 feb29 okt25 mrt
11. SVN Landgraaf19 nov11 mrt10 dec26 nov 8 okt28 jan24 sep22 apr 8 apr20 mei 29 okt25 mrt11 feb
12. UOW '0215 apr17 dec18 feb 4 feb27 mei 5 nov25 mrt 1 okt19 nov15 okt18 mrt  3 dec13 mei
13. VV Walram 1 okt 4 feb 5 nov15 okt15 apr 1 apr17 dec18 feb26 nov18 mrt22 okt22 apr 27 mei
14. Weltania18 feb 1 okt 1 apr 5 nov 4 feb18 mrt15 apr20 mei22 apr22 okt15 okt26 nov10 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie