Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV SCM 7 5 2 0 17 17 5  
2 Weltania 7 5 0 2 15 16 9  
3 Heer 7 4 1 2 13 19 10  
4 SVN Landgraaf 7 3 2 2 11 13 11  
5 Sporting Heerlen 7 3 2 2 11 8 8  
6 UOW '02 6 2 4 0 10 16 6  
7 SV Langeberg 7 3 1 3 10 10 7  
8 VV Walram 7 2 4 1 10 16 15  
9 Leonidas W 6 2 1 3 7 8 10  
10 RKVVM 7 2 1 4 7 7 20  
11 RVU 7 1 3 3 6 6 11  
12 BMR 7 1 2 4 5 9 14  
13 VV Hellas 7 1 2 4 5 9 16  
14 FC Kerkrade - West 7 1 1 5 4 6 18  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
48
Totaal aantal doelpunten
160
Totaal aantal doelpunten (thuis)
85
Totaal aantal doelpunten (uit)
75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,33
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,77
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,56
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Heer - RKVVM (5 - 1)
Heer - RVU (4 - 0)
Langeberg - Hellas VV (4 - 0)
Weltania - SVN Landgraaf (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
RKVVM - UOW '02 (1 - 7)
Kerkrade - West FC - SCM (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Walram - Hellas VV (5 - 4)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BMR2. Heer3. VV Hellas4. FC Kerkrade - West5. SV Langeberg6. Leonidas W7. RKVVM8. RVU9. VV SCM10. Sporting Heerlen11. SVN Landgraaf12. UOW '0213. VV Walram14. Weltania
1. BMR 1 - 222 apr2 - 411 mrt20 mei11 feb26 nov1 - 110 dec 1 apr28 jan 8 apr2 - 1
2. Heer18 mrt 26 nov 1 apr11 feb10 dec5 - 14 - 028 jan22 apr0 - 220 mei5 - 2 8 apr
3. VV Hellas 3 dec13 mei 17 dec25 mrt2 - 10 - 028 jan11 feb 8 apr27 mei2 - 211 mrt19 nov
4. FC Kerkrade - West25 mrt19 nov20 mei 0 - 1 8 apr 3 dec10 dec0 - 628 jan13 mei0 - 411 feb11 mrt
5. SV Langeberg2 - 02 - 24 - 018 mrt 22 apr 8 apr 1 apr20 mei26 nov18 feb10 dec28 jan1 - 2
6. Leonidas W17 dec27 mei 4 feb2 - 0 3 dec 13 mei1 - 025 mrt18 feb15 apr11 mrt19 nov2 - 4
7. RKVVM2 - 118 feb18 mrt22 apr1 - 026 nov 0 - 210 dec 1 apr 4 feb1 - 720 mei28 jan
8. RVU13 mei25 mrt15 apr27 mei19 nov11 feb11 mrt 1 - 31 - 1 3 dec 8 apr2 - 217 dec
9. VV SCM 4 feb15 apr3 - 118 feb17 dec1 - 127 mei18 mrt 1 - 02 - 1 1 apr13 mei 3 dec
10. Sporting Heerlen27 mei 3 dec1 - 015 apr13 mei3 - 119 nov 4 feb11 mrt 17 dec11 feb0 - 325 mrt
11. SVN Landgraaf19 nov11 mrt10 dec26 nov2 - 028 jan5 - 222 apr 8 apr20 mei 2 - 225 mrt11 feb
12. UOW '0215 apr17 dec18 feb 4 feb27 mei 5 nov25 mrt0 - 019 nov1 - 118 mrt  3 dec13 mei
13. VV Walram2 - 2 4 feb5 - 41 - 115 apr 1 apr17 dec18 feb26 nov18 mrt1 - 122 apr 27 mei
14. Weltania18 feb2 - 1 1 apr2 - 1 4 feb18 mrt15 apr20 mei22 apr1 - 24 - 026 nov10 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie