Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Constantia 26 17 3 6 54 45 24  
2 Ulysses 26 17 2 7 53 57 40  
3 DSV 26 16 2 8 50 65 43  
4 Juliana Mill 26 15 4 7 49 57 32  
5 Achilles Reek 26 13 7 6 46 48 36  
6 SES 26 13 6 7 45 45 27  
7 SDDL 26 11 5 10 38 42 41  
8 Herpinia 26 10 6 10 36 45 35  
9 Achates RKOSV 26 11 3 12 36 41 46  
10 SIOL 26 10 5 11 35 50 55  
11 SV Milsbeek 26 9 4 13 31 38 42  
12 HBV 26 5 4 17 19 25 56  
13 VV Heijen 26 4 5 17 17 30 61  
14 OKSV 26 1 4 21 7 14 64  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
182
Totaal aantal doelpunten
602
Totaal aantal doelpunten (thuis)
361
Totaal aantal doelpunten (uit)
241
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,98
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,32
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Milsbeek SV - HBV (9 - 2)
Herpinia - DSV (7 - 0)
Juliana Mill - SIOL (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
OKSV - Herpinia (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Milsbeek SV - HBV (9 - 2)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achates RKOSV2. Achilles Reek3. Constantia4. DSV5. HBV6. VV Heijen7. Herpinia8. Juliana Mill9. SV Milsbeek10. OKSV11. SDDL12. SES13. SIOL14. Ulysses
1. Achates RKOSV 0 - 10 - 21 - 32 - 14 - 00 - 10 - 02 - 21 - 03 - 22 - 14 - 11 - 2
2. Achilles Reek1 - 2 0 - 21 - 15 - 13 - 12 - 31 - 43 - 23 - 11 - 11 - 12 - 24 - 2
3. Constantia1 - 01 - 3 3 - 12 - 03 - 00 - 20 - 21 - 02 - 02 - 01 - 03 - 34 - 2
4. DSV2 - 31 - 11 - 2 3 - 03 - 13 - 25 - 12 - 04 - 05 - 11 - 25 - 16 - 1
5. HBV0 - 21 - 20 - 41 - 2 2 - 51 - 00 - 23 - 00 - 00 - 10 - 01 - 14 - 1
6. VV Heijen1 - 21 - 21 - 02 - 31 - 1 0 - 10 - 43 - 10 - 00 - 00 - 41 - 31 - 2
7. Herpinia2 - 21 - 11 - 27 - 00 - 31 - 1 2 - 24 - 03 - 11 - 20 - 04 - 13 - 0
8. Juliana Mill5 - 21 - 11 - 22 - 43 - 10 - 05 - 0 2 - 13 - 13 - 10 - 57 - 02 - 0
9. SV Milsbeek1 - 03 - 20 - 13 - 29 - 22 - 00 - 00 - 4 4 - 01 - 22 - 00 - 01 - 0
10. OKSV2 - 10 - 21 - 30 - 10 - 12 - 50 - 60 - 20 - 3 1 - 23 - 30 - 00 - 3
11. SDDL2 - 32 - 31 - 10 - 22 - 04 - 21 - 03 - 11 - 13 - 1 3 - 25 - 00 - 3
12. SES3 - 10 - 11 - 03 - 04 - 14 - 03 - 02 - 01 - 02 - 10 - 0 2 - 00 - 0
13. SIOL5 - 10 - 12 - 11 - 32 - 15 - 24 - 10 - 14 - 14 - 03 - 26 - 1 0 - 1
14. Ulysses5 - 22 - 12 - 24 - 23 - 05 - 21 - 01 - 03 - 13 - 02 - 14 - 15 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie