Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Achates RKOSV 0 0 0 0 0 0 0  
2 Achilles Reek 0 0 0 0 0 0 0  
3 Constantia 0 0 0 0 0 0 0  
4 DSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 HBV 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Heijen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Herpinia 0 0 0 0 0 0 0  
8 Juliana Mill 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Milsbeek 0 0 0 0 0 0 0  
10 OKSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 SDDL 0 0 0 0 0 0 0  
12 SES 0 0 0 0 0 0 0  
13 SIOL 0 0 0 0 0 0 0  
14 Ulysses 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Achates RKOSV2. Achilles Reek3. Constantia4. DSV5. HBV6. VV Heijen7. Herpinia8. Juliana Mill9. SV Milsbeek10. OKSV11. SDDL12. SES13. SIOL14. Ulysses
1. Achates RKOSV  4 feb 5 nov18 feb22 okt18 mrt 1 okt26 nov15 okt22 apr10 dec28 jan 1 apr20 mei
2. Achilles Reek24 sep 22 apr11 mrt29 okt10 dec 8 okt28 jan19 nov26 nov 8 apr11 feb20 mei25 mrt
3. Constantia11 mrt 3 dec 25 mrt 8 apr15 apr19 nov11 feb13 mei27 mei29 okt17 dec24 sep 8 okt
4. DSV 8 okt 5 nov22 okt 20 mei26 nov11 feb10 dec18 mrt 1 apr28 jan 8 apr22 apr24 sep
5. HBV25 mrt18 mrt 1 okt17 dec 18 feb27 mei 5 nov15 apr 4 feb19 nov13 mei15 okt 3 dec
6. VV Heijen29 okt27 mei28 jan13 mei 8 okt 25 mrt24 sep 3 dec17 dec11 feb19 nov 8 apr11 mrt
7. Herpinia 8 apr18 feb 1 apr15 okt10 dec22 okt 22 apr 5 nov18 mrt20 mei24 sep26 nov28 jan
8. Juliana Mill13 mei15 apr15 okt27 mei11 mrt 4 feb 3 dec 17 dec 1 okt25 mrt29 okt18 feb19 nov
9. SV Milsbeek11 feb 1 apr26 nov29 okt28 jan22 apr11 mrt20 mei 22 okt24 sep 8 okt10 dec 8 apr
10. OKSV 3 dec13 mei10 dec19 nov24 sep20 mei29 okt 8 apr25 mrt  8 okt11 mrt28 jan11 feb
11. SDDL27 mei 1 okt18 mrt15 apr 1 apr15 okt17 dec22 okt 4 feb18 feb  3 dec 5 nov13 mei
12. SES15 apr15 okt20 mei 1 okt26 nov 1 apr 4 feb18 mrt18 feb 5 nov22 apr 22 okt10 dec
13. SIOL19 nov17 dec 4 feb 3 dec11 feb 1 okt13 mei 8 okt27 mei15 apr11 mrt25 mrt 29 okt
14. Ulysses17 dec22 okt18 feb 4 feb22 apr 5 nov15 apr 1 apr 1 okt15 okt26 nov27 mei18 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie