Zondag 5e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Boerdonk 0 0 0 0 0 0 0  
2 Elsendorp 0 0 0 0 0 0 0  
3 Fiducia 0 0 0 0 0 0 0  
4 Helmond 0 0 0 0 0 0 0  
5 HSE 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Menos 0 0 0 0 0 0 0  
7 Milheezer Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 Nederwetten 0 0 0 0 0 0 0  
9 Ollandia 0 0 0 0 0 0 0  
10 Olympia Boys 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKGSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKPVV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SPV 0 0 0 0 0 0 0  
14 Tongelre 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Boerdonk2. Elsendorp3. Fiducia4. Helmond5. HSE6. VV Menos7. Milheezer Boys8. Nederwetten9. Ollandia10. Olympia Boys11. RKGSV12. RKPVV13. SPV14. Tongelre
1. Boerdonk  5 nov22 apr26 nov22 okt15 okt20 mei 1 apr10 dec28 jan 4 feb18 feb 1 okt18 mrt
2. Elsendorp11 mrt 27 mei11 feb 8 apr13 mei 8 okt24 sep29 okt17 dec 3 dec25 mrt19 nov15 apr
3. Fiducia 3 dec10 dec  8 apr24 sep25 mrt11 feb28 jan 8 okt11 mrt13 mei19 nov29 okt20 mei
4. Helmond13 mei15 okt 1 okt 11 mrt17 dec19 nov18 feb25 mrt29 okt15 apr27 mei 3 dec 4 feb
5. HSE25 mrt 1 okt 4 feb 5 nov 15 apr 3 dec15 okt19 nov13 mei18 mrt17 dec27 mei18 feb
6. VV Menos11 feb26 nov22 okt20 mei28 jan  8 apr10 dec24 sep 8 okt 1 apr29 okt11 mrt22 apr
7. Milheezer Boys17 dec18 feb15 okt 1 apr22 apr 1 okt 18 mrt26 nov27 mei22 okt 4 feb15 apr 5 nov
8. Nederwetten19 nov 4 feb15 apr 8 okt11 feb27 mei29 okt 11 mrt25 mrt17 dec 3 dec13 mei 1 okt
9. Ollandia27 mei18 mrt18 feb22 okt 1 apr 4 feb13 mei 5 nov  3 dec 1 okt15 apr17 dec15 okt
10. Olympia Boys15 apr20 mei 5 nov18 mrt26 nov18 feb10 dec22 okt22 apr 15 okt 1 okt 4 feb 1 apr
11. RKGSV24 sep22 apr26 nov28 jan29 okt19 nov25 mrt20 mei 8 apr11 feb 11 mrt 8 okt10 dec
12. RKPVV 8 okt22 okt 1 apr10 dec20 mei18 mrt24 sep22 apr28 jan 8 apr 5 nov 11 feb26 nov
13. SPV 8 apr 1 apr18 mrt22 apr10 dec 5 nov28 jan26 nov20 mei24 sep18 feb15 okt 22 okt
14. Tongelre29 okt28 jan17 dec24 sep 8 okt 3 dec11 mrt 8 apr11 feb19 nov27 mei13 mei25 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie