Zondag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Berg '28 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Bunde 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Daalhof 0 0 0 0 0 0 0  
4 DBSV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Haslou 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Hulsberg 0 0 0 0 0 0 0  
7 SC Jekerdal 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Keer 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVV Neerbeek 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKASV 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKHSV 0 0 0 0 0 0 0  
12 RKVVL/Polaris 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Schimmert 0 0 0 0 0 0 0  
14 SVME 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Berg '282. VV Bunde3. VV Daalhof4. DBSV5. Haslou6. SV Hulsberg7. SC Jekerdal8. VV Keer9. RKVV Neerbeek10. RKASV11. RKHSV12. RKVVL/Polaris13. VV Schimmert14. SVME
1. VV Berg '28 22 okt 3 dec 4 feb17 dec 1 okt15 apr18 feb 5 nov13 mei 1 apr18 mrt15 okt27 mei
2. VV Bunde25 mrt 29 okt17 dec 3 dec15 apr27 mei 1 okt18 feb19 nov11 mrt15 okt 4 feb13 mei
3. VV Daalhof22 apr18 mrt 18 feb 4 feb15 okt 1 okt 5 nov22 okt10 dec26 nov20 mei 1 apr15 apr
4. DBSV24 sep20 mei 8 okt 11 mrt 1 apr29 okt22 okt10 dec 8 apr28 jan26 nov22 apr11 feb
5. Haslou20 mei22 apr24 sep 5 nov 18 feb15 okt18 mrt26 nov28 jan10 dec 1 apr22 okt 8 apr
6. SV Hulsberg 8 apr28 jan11 feb19 nov 8 okt 11 mrt26 nov20 mei25 mrt29 okt22 apr10 dec24 sep
7. SC Jekerdal28 jan10 dec 8 apr18 mrt11 feb 5 nov  1 apr22 apr24 sep20 mei22 okt26 nov 8 okt
8. VV Keer 8 okt 8 apr11 mrt25 mrt29 okt13 mei19 nov 28 jan11 feb24 sep10 dec20 mei 3 dec
9. RKVV Neerbeek11 mrt 8 okt25 mrt27 mei13 mei17 dec 3 dec15 apr 29 okt11 feb 4 feb 1 okt19 nov
10. RKASV26 nov 1 apr27 mei 1 okt15 apr22 okt 4 feb15 okt18 mrt 22 apr18 feb 5 nov17 dec
11. RKHSV19 nov 5 nov13 mei15 apr27 mei18 mrt17 dec 4 feb15 okt 3 dec  1 okt18 feb25 mrt
12. RKVVL/Polaris29 okt11 feb17 dec13 mei19 nov 3 dec25 mrt27 mei24 sep 8 okt 8 apr 15 apr11 mrt
13. VV Schimmert11 feb24 sep19 nov 3 dec25 mrt27 mei13 mei17 dec 8 apr11 mrt 8 okt28 jan 29 okt
14. SVME10 dec26 nov28 jan15 okt 1 okt 4 feb18 feb22 apr 1 apr20 mei22 okt 5 nov18 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie