Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Brunssum 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Geuldal 0 0 0 0 0 0 0  
3 Kakertse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 KVC Oranje 0 0 0 0 0 0 0  
5 Passart-VKC 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKHBS 0 0 0 0 0 0 0  
7 RKTSV 0 0 0 0 0 0 0  
8 Rood Groen LVC '01 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sylvia 0 0 0 0 0 0 0  
10 Vaesrade 0 0 0 0 0 0 0  
11 Voerendaal 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV WDZ 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wijnandia 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwart Wit '19 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Brunssum2. SV Geuldal3. Kakertse Boys4. KVC Oranje5. Passart-VKC6. RKHBS7. RKTSV8. Rood Groen LVC '019. Sylvia10. Vaesrade11. Voerendaal12. VV WDZ13. Wijnandia14. Zwart Wit '19
1. SV Brunssum  3 dec24 sep29 okt25 mrt17 dec 8 okt27 mei28 jan11 mrt 8 apr13 mei11 feb19 nov
2. SV Geuldal22 apr 20 mei11 feb11 mrt22 okt28 jan 1 apr26 nov 8 apr10 dec29 okt24 sep 8 okt
3. Kakertse Boys 4 feb17 dec 13 mei 3 dec 1 okt11 mrt15 apr15 okt19 nov18 feb27 mei25 mrt29 okt
4. KVC Oranje18 mrt15 okt26 nov  1 okt22 apr22 okt 4 feb 5 nov20 mei 1 apr18 feb10 dec28 jan
5. Passart-VKC22 okt 5 nov22 apr 8 apr 18 mrt10 dec18 feb 1 apr28 jan26 nov15 okt20 mei24 sep
6. RKHBS20 mei25 mrt 8 apr 3 dec29 okt 24 sep13 mei10 dec11 feb28 jan19 nov 8 okt11 mrt
7. RKTSV18 feb15 apr 5 nov25 mrt27 mei 4 feb 18 mrt 1 okt 3 dec15 okt17 dec19 nov13 mei
8. Rood Groen LVC '0110 dec19 nov28 jan24 sep 8 okt26 nov29 okt 22 apr25 mrt20 mei11 mrt 8 apr11 feb
9. Sylvia15 apr13 mei11 feb11 mrt19 nov27 mei 8 apr 3 dec  8 okt24 sep25 mrt29 okt17 dec
10. Vaesrade 5 nov 1 okt 1 apr17 dec15 apr15 okt22 apr22 okt18 feb 18 mrt 4 feb26 nov27 mei
11. Voerendaal 1 okt27 mei 8 okt19 nov13 mei15 apr11 feb17 dec 4 feb29 okt  3 dec11 mrt25 mrt
12. VV WDZ26 nov18 mrt10 dec 8 okt11 feb 1 apr20 mei 5 nov22 okt24 sep22 apr 28 jan 8 apr
13. Wijnandia15 okt 4 feb22 okt27 mei17 dec18 feb 1 apr 1 okt18 mrt13 mei 5 nov15 apr  3 dec
14. Zwart Wit '19 1 apr18 feb18 mrt15 apr 4 feb 5 nov26 nov15 okt20 mei10 dec22 okt 1 okt22 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie