Zondag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BSV Limburgia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Caesar 0 0 0 0 0 0 0  
3 Centrum Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Eijsden 0 0 0 0 0 0 0  
5 Geusselt Sport 0 0 0 0 0 0 0  
6 GSV '28 0 0 0 0 0 0 0  
7 Laura-Hopel Combinatie 0 0 0 0 0 0 0  
8 Scharn 0 0 0 0 0 0 0  
9 SHH 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Simpelveld 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sittard 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sportclub '25 0 0 0 0 0 0 0  
13 Ster De Stein 0 0 0 0 0 0 0  
14 Veritas 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BSV Limburgia2. Caesar3. Centrum Boys4. VV Eijsden5. Geusselt Sport6. GSV '287. Laura-Hopel Combinatie8. Scharn9. SHH10. SV Simpelveld11. VV Sittard12. Sportclub '2513. Ster De Stein14. Veritas
1. BSV Limburgia 18 mrt 1 apr 5 nov 4 feb28 jan 1 okt18 feb10 dec20 mei22 okt26 nov22 apr15 okt
2. Caesar29 okt  8 apr28 jan27 mei19 nov25 mrt13 mei11 feb11 mrt 8 okt24 sep17 dec 3 dec
3. Centrum Boys19 nov 1 okt  4 feb17 dec25 mrt13 mei 3 dec11 mrt29 okt11 feb 8 okt15 apr27 mei
4. VV Eijsden11 mrt15 apr24 sep  3 dec17 dec19 nov25 mrt29 okt 8 okt 8 apr11 feb27 mei13 mei
5. Geusselt Sport24 sep10 dec20 mei22 apr 11 feb 8 okt11 mrt 8 apr25 mrt29 okt28 jan26 nov19 nov
6. GSV '2815 apr 1 apr22 okt20 mei15 okt  4 feb 1 okt22 apr10 dec26 nov18 mrt 5 nov18 feb
7. Laura-Hopel Combinatie 8 apr22 okt26 nov 1 apr18 feb24 sep 15 okt20 mei28 jan10 dec22 apr18 mrt 5 nov
8. Scharn 8 okt26 nov22 apr22 okt 5 nov 8 apr11 feb 28 jan24 sep20 mei10 dec 1 apr18 mrt
9. SHH27 mei15 okt 5 nov18 mrt 1 okt 3 dec17 dec15 apr 13 mei 1 apr22 okt18 feb 4 feb
10. SV Simpelveld17 dec 5 nov18 mrt18 feb22 okt27 mei15 apr 4 feb26 nov 22 apr 1 apr15 okt 1 okt
11. VV Sittard25 mrt18 feb15 okt 1 okt18 mrt13 mei27 mei17 dec19 nov 3 dec  5 nov 4 feb15 apr
12. Sportclub '2513 mei 4 feb18 feb15 okt15 apr29 okt 3 dec27 mei25 mrt19 nov11 mrt  1 okt17 dec
13. Ster De Stein 3 dec20 mei28 jan10 dec13 mei11 mrt29 okt19 nov 8 okt11 feb24 sep 8 apr 25 mrt
14. Veritas11 feb22 apr10 dec26 nov 1 apr 8 okt11 mrt29 okt24 sep 8 apr28 jan20 mei22 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie