Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BEVO 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bieslo 0 0 0 0 0 0 0  
3 vv GKC 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Helden 0 0 0 0 0 0 0  
5 Horn 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Linne 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Maasgouw 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Panningen 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Reuver 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKAVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKESV 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Roggel 0 0 0 0 0 0 0  
13 SVC 2000 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Swalmen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BEVO2. Bieslo3. vv GKC4. VV Helden5. Horn6. VV Linne7. FC Maasgouw8. SV Panningen9. VV Reuver10. RKAVC11. RKESV12. SV Roggel13. SVC 200014. VV Swalmen
1. BEVO 22 apr29 okt 8 apr10 dec19 nov28 jan24 sep 8 okt11 feb20 mei26 nov25 mrt11 mrt
2. Bieslo 3 dec  8 apr29 okt15 apr13 mei11 feb11 mrt19 nov17 dec24 sep27 mei 8 okt25 mrt
3. vv GKC18 mrt 1 okt 19 nov18 feb15 apr 5 nov25 mrt27 mei13 mei15 okt 4 feb 3 dec17 dec
4. VV Helden 1 okt18 mrt 1 apr 15 okt 4 feb22 okt27 mei17 dec 3 dec 5 nov18 feb13 mei15 apr
5. Horn27 mei28 jan 8 okt11 feb  3 dec24 sep29 okt25 mrt19 nov 8 apr17 dec11 mrt13 mei
6. VV Linne 1 apr26 nov28 jan24 sep22 apr 20 mei11 feb11 mrt 8 okt10 dec22 okt 8 apr29 okt
7. FC Maasgouw15 apr15 okt11 mrt25 mrt 4 feb17 dec 13 mei 3 dec29 okt18 feb 1 okt19 nov27 mei
8. SV Panningen 4 feb 5 nov22 okt10 dec18 mrt15 okt26 nov  1 okt28 jan 1 apr22 apr20 mei18 feb
9. VV Reuver18 feb 1 apr10 dec20 mei22 okt 5 nov22 apr 8 apr 24 sep26 nov18 mrt28 jan15 okt
10. RKAVC15 okt20 mei26 nov22 apr 1 apr18 feb18 mrt15 apr 4 feb 22 okt 5 nov10 dec 1 okt
11. RKESV17 dec 4 feb11 feb11 mrt 1 okt27 mei 8 okt19 nov13 mei25 mrt 15 apr29 okt 3 dec
12. SV Roggel13 mei10 dec24 sep 8 okt20 mei25 mrt 8 apr 3 dec29 okt11 mrt28 jan 11 feb19 nov
13. SVC 200022 okt18 feb22 apr26 nov 5 nov 1 okt 1 apr17 dec15 apr27 mei18 mrt15 okt  4 feb
14. VV Swalmen 5 nov22 okt20 mei28 jan26 nov18 mrt10 dec 8 okt11 feb 8 apr22 apr 1 apr24 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie